Помітила що дитина якось так вдавилася, що молоко (грудне) вийшло з носа. Що сталося? Що зробити треба? Це не кийсь сисптом??
Дитина якась зранку дивна. Встаоа в 7, замість 9. Невдоволена, плакала. Отрубилася до 11😳, зараз от встала, знов ниє, проситься до груді. Спить наче. Забрала грудь, просинається і плаче просить ще, і от якось тут все змішалося - слези соплі слюні молоко - і дивлюся з носа трішки білого😂
Тут же я іі вертикально взяла, пожаліла, вона наложила в памперс, помиличь і вона побігла кататися на машинці, вроді нормальна, весела вже😳
Що відбувається
Пописанная парта• 17 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Це все дуже добре но чого з носа те молоко?
Якщо я не помиляюся, на першому огляді в педіатра, сказали що молоко промить СРОЧНО треба?
Дуже швидко ковтнула у незручному положенні і носом пішло. Нічого страшного. Буває.
Ответ дляПописанная парта
Росте дитина) нічого надзвичайного.
І вона постійно просить сісю. Кажу нема, хниче недовго і уходить
Просто вона як просинається, одразу до сісі. Набиває повний живіт молока ж мабуть і приходиться до 12 ждать зі сніданком. Я не можу з цього спригнуть. Зранку не даси сісю, буде ор такий, і невідомо який далі буде день з таким настроєм
Пописанная парта• 17 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Це одна з «радощів материнства». Якщо нема, то категорично нема і перетерпіти крики і поганий настрій.
Пописанная парта• 17 августа 2023
Ответ дляTeonaa
А кормить як думаєте, ждать чи ні? Бо вона ж така, сонна смокче. Може не иак багато з‘їдає? Бо я не розумію🤷♀️
Скільки їй? Ви разом спите?
Дикая Роза• 17 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Какой перший огляд, вы за это время один раз с рождения ребёнка были на приёме? Пойдите у врача спросите, как вообще ребёнок старше года мог груд. молоком подавится вы его что лёжа кормите, это знак отучить от груди уже вырос
Дикая Роза• 17 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Поорет день два и перестанет
Дикая Роза• 17 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Не суньте ей грудь вечно, вы ж то мудрее должна быть, и сворачивайте это дело, пусть ест нормальную еду
ЯспАкойнаЯ• 17 августа 2023
Її щось турбує. І цей дискомфорт вона знімає смоктанням.
Може, зуби, може, віруска якась починається. Може, день не той.
Не треба нічого промивати. Від грудного молока нічого носові не буде.
Ответ дляДикая Роза
Перший це хіба означає єдиний? Я перестаю розуміти ЯК люди читають😳 і чим