Воздух в банке• Изменено 17 августа 2023
Дівчата, а чи буває ця туалетна вода ще дешевша
І де найвигідніше їх замовити? Подивилась у Єві зараз знижки, але хотілося б ще дешевше купити. За 30 мл наче дорогувато
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Погуглите
Я запитую саме про Єву. Чи бувають вони ще дешевше? Чи це найнижча ціна, яка може бути
Та не реву я• 17 августа 2023
Ми постачальник Єви. Ні, дешевше не буде. Навпаки, старі партії товарів закінчуються. Закупка дорожче і дорожче. Беріть зараз
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Чому жлобихи? Просто для деяких зараз парфум- це розкіш. Навіть за 900 грн
ТаЕщеОптимистка• 17 августа 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Ну подарите автору раз вы такая щедрая
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну подарите автору раз вы такая щедрая
Не треба мені нічого дарувати. Я запитала, тому що давно не купувала нічого на цьому сайті і думаю чи це хороша знижка чи ні. І чи бувають ще більші знижки
ЗдесяЯ• 17 августа 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Боже яке кончене
Играю у края• 17 августа 2023
Может на makeup посмотрите? Там обычно туалетные воды дешевле, чем в Еве.
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Дивилась, дорожче
Играю у края• 17 августа 2023
IQ 80• 17 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Удалено администрацией...
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Нет. Вот 915грн и без скидок.
Дякую. Наче флакон не той
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Мені подобаються вже дуже давно
IQ 80• 17 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Мені подобаються вже дуже давно
Так сподобався мабуть оригінал?
Играю у края• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Так вас никто и не заставляет! Пройдите мимо и не умничайте. Многие и такого купить не могут, т.к. это далеко не дёшево - 900грн за 30мл.
IQ 80• 17 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Удалено администрацией...
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Так сподобався мабуть оригінал?
Оригінал. Читала, що флакони на 30 мл не підроблюють
IQ 80• 17 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ну да. Звісно.
П´яна вишня• 17 августа 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Ты глянь, ылита иностранная вошла в чат... И гражданство какой страны имеете? Великобритания? Франция? Или князь Альбер даровал паспорт Монако со всеми плюшками?
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Що порадите? Ганімєди чі Баккару? Чи Том Форд за десятку? Капець, чому просто не промовчати
П´яна вишня• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Это единственный аромат, который Вы знаете? Вас мама среди навоза родила и это всё, что Вам запомнилось из жизни?
IQ 80• 17 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Удалено администрацией...
П´яна вишня• 17 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Та забейте. Тут тётки жрут озверин пачками. На всех бросаются.
Я Вам посоветую посмотреть на Кремчике, там у девочек бывают очень выгодные предложения. Я недавно взяла свои любимые Lancome Idole 25 мл без пары пшиков за 1000 грн. Это очень норм цена, так они от 1500 грн.
Дівка в намисті• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Ніби ніхто не запитував яким гімном поливатися. В людей смаки різні. Не чули? Пройшли б краще мимо вже. Це не робить вам честі.
П´яна вишня• 17 августа 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
Так Вы тоже для кого-то гуаном смердите.
Воздух в банке
• 17 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Дякую. Подивлюсь. Якби ще стару версію знайти взагалі було б чудово
Редиска Я• 17 августа 2023
Обожаю этот аромат! Нужно ждать на мейкапе бывает тестер продают с большой скидкой