ПуГоФФка• 17 августа 2023
Кто путал показания за газ?
Перепутала показания и указала с другой квартиры. Там кардинально разные показания.
Куда звонить, писать?
На сайте номер не отвечает неделю..
Куда звонить, писать?
На сайте номер не отвечает неделю..
ПуГоФФка
• 17 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
потом введете правильные, оплатите по своим подсчетам
Теперь не принимает, потому что правильные меньше
ПуГоФФка
• 17 августа 2023
Ответ длявентиляторная
Кардинально різні не приймає система
Приняла)
Не верные просто больше
Тысячи на 2 для оплаты
Не верные просто больше
Тысячи на 2 для оплаты
Затишне кубло• 17 августа 2023
Викликайте контролера, він зафіксує правильні, їх внесуть у систему і вам перерахують борг.
irina.tuzinkevich• 17 августа 2023
у мене таке було. писала на сайт ГРМ (Київгаз) и додавала фото лічильника, за необхідності визвати контролерів для звірки фактичних показників. Після виправлення показників, вже Нафтогаз сам перерахував борг по фатичним даним, але це зайняло більш 2 місяців.
Дайте подуться• 17 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Приняла)
Не верные просто больше
Тысячи на 2 для оплаты
Не верные просто больше
Тысячи на 2 для оплаты
Зверніться до газового господарства для звірки та виклику контролера, вона прийде перевіре пломбу і сфотографує нові дані. Поки такі цифри і будуть світитися, до кінця місяця і в наступному, а вже в жовтні будуть всі нові цифри і не буде боргу