Біле пальто• 17 августа 2023
Киев. Ваши школы продолжают лезть вам в карман?
Требуют деньги на ремонты, шторы, пятое, десятое?
ПуГоФФка• 17 августа 2023
А ще десь є штори?))) Не Київ-давно ролети у всіх класах. На ремонти теж не здавали
куркулиха• 17 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ми якраз на ролети будемо збирати. Але у нас сонячна сторона і минулою весною і на початку літа дітям було спекотно.
До адміністрації зверталися, але грошей нам не дали.
Цвіпканя• 17 августа 2023
Ні, ніколи не було ніяких поборів. Добровільно складалися на лікування вчительці, на привітання зі святом, на цьому все. Школа в Печерському районі м. Києва.
ПуГоФФка• 17 августа 2023
Ответ длякуркулиха
В нас ролети в молодшій школі. Але школа нова, до війни відкрилася-то вже з ролетами була. В старшої дитини, 6 клас-в тому році отримали клас теж з ролетами)То нічого не здаємо)
Приму в дар• 17 августа 2023
Не Киев, но расскажу. Наши родители активисты, после ярмарки поругались с руководством. Была ярмарка, деньги должны были пойти детям на вкусняшки по задумке. В итоге завуч деньги забрала и сказала, что они пойдут на школьную мебель, как выяснилось, то ли на диваны руководству, то ли ещё куда-то. Поднялся дикий кипиш, деньги вернули с психами, от нашего класса был звонок в облоно. С 2019 года мы отлично не здаем никогда и ни на что. И все в классе из городского финансирования. Все есть. Вот так
english book• 17 августа 2023
В нас такі речі батьки вирішують самі на зборах. Кулер- останне на що збирали.
Хто не хоче - не здає. Жодних проблем з цим немає.
Білка в колесі• 17 августа 2023
Тільки на такі речі, які школа не забезпечує або на якісь покращення для зручності дітей. Ініціатор- батьки
черная мамба• 17 августа 2023
У мене першокласник. На принтер, на кулер, на доп матеріали до підручників, на госп.засоби, на підручники з англ, на канцелярію. Потім регулярно вода, заправка принтера. Це поки що все... але думаю, що далі буде
Продаю витрішки• 17 августа 2023
Ответ длякуркулиха
ООО, так
Ролети.
В класі поставили проектор і якусь модну дошку. Тепер потрібні ролети, щоб притіняти
В чаті класу срач. Особливо мені подобається дівчина, яка сидить в Італії і вказує, що робити
Ролети.
Снегурочко• 17 августа 2023
Давно послані в нехитрому напрямку, після того як РК намагалася складати публічні списки тих хто не здав під девізами - Ганьба батькам ціх дітей!
Зняла це все на відео, віднесла директору і сказала що якщо за півгодини воно ще виситиме - за годину тут буде ТБ з передачею про дискримінацію та булінг.
Але знаю що в класі ще й досі хтось здає, і як мене нема на батьківських зборах - РК наїжджає навіть на когось, бо скаржилися батьки.
Вчителька в цей момент виходить нібито в туалет, щоб при ній не обговорювали фін питання.
При мені такого жодного разу не було за 3 роки.