ША! я прийшла!• 17 августа 2023

Коли вже всі будуть платити податки?

Що у нас за народ, тільки і кажуть що політики гребують бабло, а самі навіть ФОП не відкривають на свою діяльність, коли вже буде у людей свідомість та відповідальність. Такий великий пласт як бюті сфера (перукарі, колористи, брові, татуаж, і т.д), кондитери, репетитори, гадалки, тарологи, дієтологи (та мабуть ще когось забула, підкажіть) навіть ФОП не оформлюють, коли вже до них доберуться
В мене знайома англійську викладає у себе вдома, в інсті що не пост так - я сама собі босс і в такому руслі, який ти нафіг босс коли не можеш податки заплатити, ти навіть не оформленна як підприємець.
Я ФОП 3 група, якщо комусь цікаво, заробляю більше цієї репетиторші навіть з податками))
Результат:
вже голосів: 57
33 (57.89%) Всі повинні платити податки
24 (42.11%) Нафіг ті податки
Nitca• 17 августа 2023
До речі, підкажіть по 3 групі. Який максимальний дохід дозволяється?
ВсеЧетко• 17 августа 2023
Ответ дляNitca
Навряд ви його переплюнете на нігтях
Мюллерная• 17 августа 2023
Когда перестанут яйца по 17 грн покупать с бюджетами т строить во время войны музеи Голодомора
Бува і таке• 17 августа 2023
Этадругое!
Сейчас вам местные бизнесменши расскажут 🤣
Госпожа Белладонна• 17 августа 2023
Після депутатів, митників, прикордонників і інших хапуг.
МамОмужа• 17 августа 2023
коли податки зроблять нормальними, тоді і ФОП відкриють. а ще частина людей згідно з законом не може відкрити ФОП,бо це заборонено. Виживають як можуть.
Mede• 17 августа 2023
Автор, чого ви чужі гроші рахуєте? Відкрийте ФОП і спробуйте, як воно
автор ША! я прийшла! • 17 августа 2023
Ответ дляNitca
Ой щось там багато, я ще так не заробляю) десь 7млн в рік
Гигиенишвили• 17 августа 2023
Т.е. заплатить налоги в бюджет, чтобы их украли наши чиновники? Мазохизмом не страдаю ( и не наслаждаюсь)
Тракторні війська• 17 августа 2023
Тема с базарчиками не пошла ?
Бува і таке• 17 августа 2023
Ответ дляГигиенишвили
Есть доказательства тыренья денег именно с налогов?
Губи з філером• 17 августа 2023
Ніколи. Менталітет у нас такий.
Ольчик1998• 17 августа 2023
Добре що ви не моя знайома, заздрісно вам от і все
Навіщо рахувати чужі гроші?
автор ША! я прийшла! • 17 августа 2023
Ответ дляMede
В мене ФОП з 14 року, все норм, податки в країні дуже лояльні до підприємницької діяльності
МамОмужа• 17 августа 2023
Ответ дляОльчик1998
Навіщо рахувати чужі гроші?
саме так. заздрість.
МамОмужа• 17 августа 2023
ви можете скільки хочете ставити смайли догори вниз)))) але хто не хоче ФОП,то так і буде працювати. Бо це більше гемору,ніж тих заробітків
автор ША! я прийшла! • 17 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Та да, Тото я і дивлюсь на цих перукарів які виживають на своїх ренжорверах, та з ціною на айртач +100500 )))
Бува і таке• 17 августа 2023
Так мало того, они это свое жлобство уже и в Европу потянули.
Чего только группы маникюрчиков и ресничек на дому в Германии стоят. Там походу тоже яйца и барабаны мешают работать по-человечески 🤦‍♀️
Скользкая• 17 августа 2023
Если бы я могла их не платить, я бы не платила. Государство ничего мне не дало для моего бизнеса, я сама его сделала, вложила свои деньги и почему я должна платить, а они должны воровать? Платить даже когда нечем или эти налоги сжирают кусок дохода.
Но к сожалению, вынужденна платить
автор ША! я прийшла! • 17 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
саме так. заздрість.
))) повірте їй до мене як до луни)) яка там заздрість, це в неї самозайнятість, а в мене найомні працівники
МамОмужа• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
причому тут перукарі? знову ж таки- хто рахує чуже- той 500% втратить своє. ви платите- молодець,купіть собі бублик. а хтось не хоче і не буде. є низка професій,за яких додатково ФОП не можна відкривати,а з одною зп важко. от і підробляють.
автор ША! я прийшла! • 17 августа 2023
Ответ дляСкользкая
Но к сожалению, вынужденна платить
Тому що медицина безкоштовна, освіта безкоштовна, ваше місто якщо придивитися то побачите що розвивається, дороги, багато чого .. тобто всі повинні платити за це податками, а ви сама зробили бізнес, супер, можна подумати мені його хтось за мене зробив
автор ША! я прийшла! • 17 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
З себе почніть
ШанельКуКу• 17 августа 2023
Тогда, когда вопросы по налогам будут задавать не работодателям, а самому человеку. Чтобы каждый отвечал сам за себя. И платил налоги сам за себя.
2. Тогда, когда прекратится фискальное давление, проверки, штрафы, рро
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Де? За все платимом
Безкоштовний педіатр -500 грн
Безкоштовний стоматолог 3600
Безкоштовна школа 2000 на початок року і
Поторописька• 17 августа 2023
Зараз все просто-не платиш податки-нема пенсії.Як хто вибирає.Я завжди оф працевлаштовуватися,в конверті мені не требаСьогодні є-завтра кинули.Є відпустка оплачувала,лікарняні,я так звикла і добре.
Бува і таке• 17 августа 2023
Ответ дляМюллерная
Де? За все платимом
Безкоштовний педіатр -500 грн
Безкоштовний стоматолог 3600
Что за бред?
Мюллерная• 17 августа 2023
Ответ дляБува і таке
Что за бред?
Звичайна школа
Звичайна поліклініка
Що вас дивує ?
В не знаєте цін на гарного лікаря зараз , а не через тиждень і на онлайн ?
Виниловая пластинка• 17 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
З себе почніть
Переложить в карман к чинушам и депутатам? Которые по 25 тыс шампанское в Буковель жрут, а у меня это месячный доход, если повезёт в лучшем случае
Бува і таке• 17 августа 2023
Ответ дляМюллерная
Звичайна школа
Звичайна поліклініка
Що вас дивує ?
Дивує те, що в мене теж саме безоплатно.
Чому у вас педіатр вимагає гроші? Про школу і дібільні комітети, в які ви таскаєте гроші вже мовчу