Платье Длинное бальное• 17 августа 2023
Часто їду в автобусі з одним мужчиною ...
Часто їду в автобусі з одним мужчиною, і кожного разу зустрічаюсь з ним поглядом, і ніби аж все всередині перевертається. Дивне відчуття, бо після розлучення дуже холодна до чоловіків стала.
Він виходять швидше і завжди оглядається на мене.
Вчора він сидів недалеко, в моєї дитини впала іграшка, він десь там поліз її діставати :) . Ми подякували, він посміхнувся. Можливо ми з ним звідкись знайомі, а я забула, можливо це моя доля чи карма? Я про нього нічого не знаю. Можливо хтось щось порадить....
Платье Длинное бальное
• 17 августа 2023
Ответ дляГаля-краля
Це мій чоловік
Прошу вас -не чіплятися
Навряд чи. І я не чіпляюся:)
Платье Длинное бальное
• 17 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А шо дивитись?
Він знайомився з вами?
Ні, і я ні.
Платье Длинное бальное
• 17 августа 2023
Подивитись чи є в нього сімя, діти, чи є інтерес до мене?
Платье Длинное бальное
• 17 августа 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Автор, для чого вам доля, яка автобусом їздить?
Я закордоном, тут багато хто на автобусі їздить, так зручніше значно. Машина це не показник
ГЛЮкоза• 17 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ні, і я ні.
Вийшло,шо цей чоловік може бути не вільний ( або дружина,чи якась жінка є)
По 8 кубків - у Вас багато фантазій і ілюзій, ніби якесь очікування (7пентаклів),але поки змін з ним я не бачу.
ПешитеБесАшипок• 17 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А можете мені будь ласка подивитись, чи налагодяться наші взаємовідносини з чоловіком?
Всіх підсаджую• 17 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Скажіть і мені,будь ласка чи не марні у мене очікування щодо чоловіка,з яким спілкування в Інтернеті
Платье Длинное бальное
• 17 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую...... напевно так і є
Поумничка• 17 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Привітайтесь наступного разу.Щось запитайте,познайомтесь.
ГЛЮкоза• 17 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
У Вас скоріше порада, не впадати в залежність від нього, він не планує поки нічого міняти в особистому житті.
Платье Длинное бальное
• 17 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Не хочу знайомитись, якщо в нього є дружина в Україні, насплітати він мені може багато :)
Розумна Губка• 17 августа 2023
А оглядається він чого?
Щоб ви за ним не вибігли?
Ви ж розумієте, якщо чоловіку цікава жінка, він вже б проявив цікавість.
Щоб ви за ним не вибігли?
Поумничка• 17 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
А оглядається він чого?
Щоб ви за ним не вибігли?
Різні є люди.
Розумна Губка• 17 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Різні є люди.
Різні, так.
Але бездіяльність чоловіка - це скоріше наше, жіноче виправдовування.
Цветочница• 17 августа 2023
Автор, покупайте свадебное платье !!!! Он же УЛЫБНУЛСЯ вам !!!!!!
Поумничка• 17 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
Різні, так.
Розумна Губка• 17 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Та будь ласка))
Просто в класичному розумінні, чоловік проявляє ініціативу. Але є й ситуації навпаки. Тоді ведучою буде жінка.
Мудробаба• 17 августа 2023
Он каждый раз едет и думает: ну, снова эта пялится..и бежит потом без оглядки и икает.. икает..
Всіх підсаджую• 17 августа 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую