Білий Лосик• 17 августа 2023
Два інструктори по водінню на різних машинах одночасно: це погано чи добре?
Права отримала 15 років тому, вчусь їздити наново фактично з 0.
Є зараз одночасно 2 інструктори, механіка, різні машини, різні характери і підходи.
Когось з них одного поки не можу обрати.
Результат:
вже голосів:
16 (61.54%)
Добре, краще навчать
10 (38.46%)
Погано, заплутаюсь
Повітруля• 17 августа 2023
У меня было 3 инструктора за время обучения в автошколе....научил ездить муж
Сизоока бестія• 17 августа 2023
Выбирайте так, чтобы было комфортно лично вам
Лично мне комфортно было только с одним инструктором. А одновременно с несколькими - это бред для меня лично.
Всміхайлик• 17 августа 2023
Все одно, найкращий досвід буде без інструкторів. Виберіть одного найкомфортнішого
Молчалка• 17 августа 2023
Я так декілька різав робила, але більшу половину занять відʼїздила з інструктором, який більш жорсткіший.
KROX@• 17 августа 2023
Я в автошколе два года назад ездила у двух инструкторов на трех машинах - суперб, соната и енот. Отлично, поняла на каком авто мне удобнее, а два инструктора по сути дополняли один другого.