Голубая фишка• 17 августа 2023
Опитування: якщо відмовити чоловіку в сексі, ображається?
Нижче тема обговорення, чи ображається чоловік/хлопець якщо жінка відмовила в сексі, хотілось би у відсотках побачити %чоловіків які хочуть завжди,😁
Результат:
вже голосів:
52 (61.18%)
Так
33 (38.82%)
Ні
Сиджу тихенько• 17 августа 2023
Відмовляю вже давно ( є на те свої причини, секс раз в місяць десь
Попадалочка• 18 августа 2023
Ми ж обидва не роботи - буває, він втомлений до памороку, то що, мені вимагати? У мене он недавно алергія виникла, всі слизові і шкіра свербіли, що він, гвалтуватиме мене? А так ми одне одного завжди хочемо
Пупс• 18 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
В смислє 62%?
А я думала він нормально сприймає
Ну залежить, як часто жінка відмовляється, які причини, з якими словами і інтонаціями відмовляє. Багато нюансів.
Голубая фишка
• 18 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Автор, книгу пишете?
Підтвердила свою думку що Чоловіки хочуть завжди
І хто б там що не говорив, а мужик займеться сексом замість спать,навіть якщо дуже стомлений, а жінка вибере спать) у мене всьо
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
То не так устает значит.
Муж приходит с работы, последнее время, очень уставший, поели, пошли погулять, пришли поздно, что то там были поползновения и заснул
Королева краси• 18 августа 2023
Ответ дляПупс
Говорю просто ’сейчас я не хочу’, в объяснения не вдаюсь. Муж очень активный, а мне перерыв надо хоть в пару дней, и вот тогда я отказываюсь. В 99% муж обижается, и из-за этого у меня вообще пропадает желание, потому что обиженный мужчина это пи@дец
Чарівна патика• 18 августа 2023
У меня в юности был случай, когда я отказала мужчине в сексе (по причине месячных). Он был зол и с трудом сдерживался, чтобы не поднять на меня руку (если что, мы не жили вместе)