Кофе в лобби• 18 августа 2023

Підкажіть що за утворення на нозі.

Не болить,тверде,вже місяць не проходить.
Лепетун• 18 августа 2023
Скоріше за все у Вас є схильність до утворення келоідних тканин. На місці укусу комахою утворилось запалення, а потім келоідні тканини. У мене така сама ситуація((( на ногах 3 шт

автор Кофе в лобби • 18 августа 2023
Ответ дляЛепетун
А як лікувати?дякую.
Лепетун• 18 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
А як лікувати?дякую.
Ніяк, на жаль. Була на консультації у дерамтолога, каже, що можна спробувати вирізати, але буде новий шрам від опрації і не факт, що рубець не буде ще більший ніж є. Можна спробувати розсмоктуючі креми типу контрактубекс, але не варто сподіватись на вау ефект.
ВсеЧетко• 18 августа 2023
Мені на бородавку схоже, краще до дерматолога дійсно звернутися
Где тут 0?• 18 августа 2023
Дерматофіброма. У мене є кілька. Одна заважала - я видалила. Там треба видаляти лоскут шкіри, тому якщо не турбує - не треба чіпати.
Фото дерматофіброми і шраму після видалення іншої.
Боневтікла• 18 августа 2023
Це може бути карцинома, але вона не лікується, лише видаляється
Яжбоматуся• 18 августа 2023
Бородулька это.
Я шалунья• 18 августа 2023
Дерматофіброма мабуть.
Я шалунья• 18 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Карцинома це рак.

Боневтікла• 18 августа 2023
Ответ дляЯ шалунья
Карцинома це рак.
Ви праві. Я не знаю чому це дурне слово прийшло мені в голову