Valarastik• 18 августа 2023

Секта і її пропаганда. Дівчата обережно

Дмитро Павлюченко в фейсбук:
Друзі! Обережно!
"Жива ЛЮДИна» — СЕКТА балахнина, ЯКА ПРИЙШЛА ІЗ РОСІЇ, які НЕ ВИЗНАЮТЬ держави УКРАЇНСЬКОГО народу, А ЛИШЕ СРСР І УРСР

Які, безпідставно обіцяють компенсації та пожиттєве утриманння ..
Які, закликають не йти воювати за свої національні інтереси...

В Україні почало діяти угруповання, яке називає себе «Живі ЛЮДИ» , які хочуть повернення СРСР та УРСР яких де юре ні коли не було!

Хочу нагадати...Ще , гауляйьер Стремоусов, член «живих людей», мав бути таким чином...
Який, Обіцяв людям компенсації і пожиттєве утримання. Фантастична «замануха»?

Ця група вважає, що Україна – нелегітимна держава. А тому на території Украіїни вони прагнуть створює свою корпорацію.
Нею передбачені керівники – президент Балахнин, голова верховної ради та прем’єр-міністр, інші правоохоронні органи.

Це може здатись чимось фантастичним. Адже як можна в час, коли всі українці гуртуються, щоб захистити країну, чоловіки в Силах оборони її захищають, «Живі ЛЮ­ДИ» закликають відмовлятися служити у війську цієї країни.
Бо, мовляв, на їхню країну УРСР( Республіку України) ніхто не нападав. Коли ми почали досліджувати цю тему, випливло чимало дивних і небезпечних матеріалів.

Здогадуєтесь звідки прийшла ця замануха?

Виникають такі прізвища керівників – Балахнін, Лукашов, інші. Дивно це все чути в час війни.

Чесно кажучи, було важко повірити, що такий рух знайшов у воюючій Україні підґрунтя. Та, як виявилось, знайшов.

Як стало відомо із нашого розслідування, цей рух був започаткований у росії. Він має на меті повернення до СРСР.

Його започаткував такий собі діяч, громаданин рф, Антон Булгаков.
Спецслужби росії побачили, що він може бути ефективним для формування так званої «п’ятої колони» і збурювання неспокою в тилу ворога чи недружніх країн.

Цікаво що різні джерела у спецслужбах підтверджують, що цей рух фінансують та підтримують спецслужби ворога.
Рф шукають все нові і нові форми, не зумівши втілити в життя попередні, щоб розхитувати її зсередини та робити неспокійним тил.

Рух прихильників УРСР має на меті організувати людей, які набрали кредитів у банках, які прагнуть легкої наживи та не хочуть йти воювати.
Якщо копнути глибше, то це ті фальшиві, але заманливі лозунги, якими колись більшовики взяли росію, здійснивши так звану Жовтневу революцію і створили СРСР через терор, через лозунги: земля — селянам, мир — народам, влада – радам.

Коли проаналізувавши це все, то здається, що дійсно привид того часу поселяється в Україні не відомий "народ України", який хоче реваншу...

Тому що ці люди, так легко купившись на популістичні лозунги, здійснили те, чого прагнули колись представники німецької розвідки.

Адже всі лідери більшовиків, як з’ясувалось потім, були агентурою німців, які воювали проти національних інтересів УКРАЇНСЬКОГО народу у Першій світовій війні.
Їх дуже щедро фінансувала розвідка опонентів. І саме завдяки ось таким любителям влади – радам і землі – народам, зараз хочуть здійснити далекоглядні задуми.

Ну, а третій популістський лозунг – мир народам – і ці організатори, як і під час жовтневого перевороту (революції) бачать в тому, щоб його не здобути, а просто покинути окопи…

Що буде потім – неважко здогадатись…

Це...Той самий російський переворот – тільки іншим шляхом.

В Україні таким лідером мав бути відомий зрадник із Херсона Кирило Стремоусов.

Він, як відомо, вів активну антиукраїнську діяльність і став гауляйтером окупованої Херсонщини.
Потім, втікаюч із Херсона, загинув у автокатастрофі.
Ця так звана «країна людей УРСР» в країні Україна, яка на його думку нібито вже вибрала свого президента, голову верховної ради та прем’єр-міністра...
Слідкуємо уважно...
Seehund• 18 августа 2023
Бред какой-то.
Оксана-004e• 18 августа 2023
Кто тут?
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляSeehund
Бред какой-то.
Якщо почитати що тут пишуть москальські боти, то дуже навіть не бред
GirlSuper• 18 августа 2023
Я не осилила
Lala la• 18 августа 2023
Тут была одна на форуме, на банк жаловалась. Приложила жалобу, а там подпись - живородившаяся татьяна и куча всякого несвязного бреда.
Seehund• 18 августа 2023
Ответ дляValarastik
Ничего адекватного я у них не читала.
Черноморская ривьера• 18 августа 2023
Первый раз слышу о таком,в каких они городах,какой сайт,или что там у них?
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляLala la
Оце мабуть воно і є
Вкусныйпончик• 18 августа 2023
Починається стравлювання людей і приписування їм секти. Стрємоусова вже давно замочили і він не відносився до цієї секти, абсолютно і він вважав це брєдом.
Просто смішно, тепер всім, хто не хоче воювать будуть приписувать цю секту. Придурки, шо ще сказать.
иркин• 18 августа 2023
Ответ дляSeehund
Бред какой-то.
Маячня не маячня, але одна постійна тут порадниця регулярно проповідує ці ідеї. Просто не так, як тут описано, а завуальовано: не погоджуйтеся, щоб дані про дитину школа передавала в районо, а то розберуть на органи, проти щеплень саио собою, всі документи мати в паперовому вигляді, проти всякої диджіталізації і т.д.
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Південні регіони точно. Чула цей бред від людей з Дніпропетровщини та Запоріжжя
Seehund• 18 августа 2023
Ответ дляиркин
Это сторонники теории заговора. Их везде полно.
Черноморская ривьера• 18 августа 2023
Ответ дляValarastik
Это вся информация?
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ви думаєте є люди які хочуть воювати?ніхто не хоче помирати, але валити державу яка і так ледь тримається не вихід
Ирина_Б_• 18 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
100%
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Это вся информация?
Поки що так
Черноморская ривьера• 18 августа 2023
Вот это что ли?
Filomena• 18 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Звідки ви знаєте, що стремоусов вважав брєдом?
Вкусныйпончик• 18 августа 2023
Ці дослідники херові подивилися аж одне відео якогось з блогерів і зробили висновки. Живі люди і банда стрємоусова абсолютно різні течії і напрвлення.
Черноморская ривьера• 18 августа 2023
Ответ дляValarastik
Поки що так
Не ну знаете,вы так эффектно начали,а все сводится к одному посту с Фейсбука и шось десь чула
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Вот это что ли?
Думаю це воно
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Поспілкувалася з людиною на днях, почула ці ідею, думаю що за єресь.
А тут пост на фейсбук від Павлюченка як раз на цю тему.
Можливо комусь допоможе
NataliBeautyPro• 18 августа 2023
Ответ дляиркин
Ну что за бред. В смысле отказаться от диджитилизации... От карточек, электронных денег, онлайн обучения, онлайн записи к врачу тоже отказаться?

Вам нравится - удачи, но зачем это нести в массы? Не всем подходит каменный век, как вам
kuskus• 18 августа 2023
Спермоусов-лідер?
Дякую, посміялась зранку)))
Замість писати пости, схожі на маячню психічно хворого, автору повідомлення треба написати заяву в СБУ
ksusha1155• 18 августа 2023
Це послідовники Гули. Нічого нового, я бачила живих людей з цією шизою, там просто кисіль головного мозку((((
Черноморская ривьера• 18 августа 2023
Ответ дляValarastik
Можливо комусь допоможе
Главное,чтоб молодежь не велась
Вкусныйпончик• 18 августа 2023
Ответ дляValarastik
Її валять ті, що не хочуть воювать? Чому нічого сбу не щробила з стемоусовим, щадовго до війни? Він з самого початку був сєпаром і не приховував цього. Я ж кажу зараз, коли закінчилися добровольці ОП (я б сказала опг) будуть видумувать всякі секти і стравлювать людей, щоб не воєнкоми , а самі люди- патріоти гнали мирних на війну. Почнеться стукачечтво і застосування всіх інших методів нквд.
автор Valarastik • 18 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Це звісно погано, якщо нас таке чекає....
Адвокат Пономаренко• 18 августа 2023
Мені багато хто такого пише. Я в Тік Ток даю поради адвоката. І там ці живі люди пишуть мені коментів дуже багато. Частіше видаляю. Ті хто коментує частіше агресивні неадекватні та з претензіями, наче я їм щось винна.
mamaМия• 18 августа 2023
Вони всі йдуть найух, усі …
Немає вже в Україні ностальгунів за ссСранью