Бідося• 18 августа 2023
Школи за кордоном відверто слабкі?
Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А наші думають, яка класна програма
Боже, вони нас тягнуть у своє середньовіччя зі своєю примітивною програмою і бюрократією.
Там реально дітей ділять після початкової школи, якщо тебе не взяли далі, шанси встурюпити до вузу приближаються до нуля! І це аісля молодшої школи!
А потім всі дивуються чого самогубств багато. У тебе тут шансів кимось стати, відкрити бізнес в мільйон разів менший, ніж в Україні. Мова про амбітних людей.
Не зовсім вірно, це в нас якщо не було вузу, немає шансів... там є розвинена система профосвіти, після якої діти можуть працювати і отримувати достойну зарплату... навіть в банки попадають минуючи вузи.. там є дуже багато стежок для здобуття фаху... ви не до кінця вникли в їх систему
Ловлю капці• 18 августа 2023
Ответ дляИМХОля
Зачем?)) Для широкого кругозора, для развития мозга, для сообразительности.
Хотя тут почитаешь, многие и сами плохо соображают, и детям своим такую же участь готовят.
А европейские школы конечно проще, готовят общую серую массу, довольную собой, такой массой и управлять легче, и критическое мышление отсутствует, всегда всем довольны.
А гайки крутить на заводе можно и с начальным образованием, там нужно 10 инженеров и тысяча рабочих, так и готовят, чего удивляться.
Ну и бред
МадамОхмури• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
Ми зараз не по Азію. Азія зробить всіх. Майже на всіх високих посадах в міжнародних і просто великих компаніях - азіати та індуси. Там батьки 24/7 працюють на десятьох роботах, щоб найняти своїм дітям 10 репетиторів. А чому? Тому що програма надзвичайно складна, а їх там по 1.5 млрд в країні. І щоб дитина вибилась ’в люди’ треба докласти надзвичайних зусиль. Ось тому азіати зараз рулять всюди. І далі більше буде.
Це правда. В мене вчитель в Англії повернувся після 20 років життя з Токіо, тому що народився син і стояв вибір повернутися в Англію для навчання чи залишитися в Токіо. Вибрали Англію. Бо в Токіо діти навчаються цілий день, приходяться додому повечеряти і знову йдуть займатися з репетиторами до ночі, акцент на вивченню англійської також.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Не пов´язано. У них просто зп більші, бо країни у більшості колоніальні були, і досі мають колонії або вплив. Африка бідна чому, подумайте.
Вищої освіти у більшості нема. Просто однаково продавець, прибиральник і медсестра отртмують. Тому і рівень життя в цілому вищий. Освіта тут ні до чого.
Серйозно? У штатів які колонії були? У Ірландії? У Швеції чи Фінляндії? Все нормально у них з освітою. На відміну від нашої. Бо тоді в мене питання - що ж наші круті спеціалісти з вищою освітою масово сидять і клепають нігті, брови і вії?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
😂 школьный двор с деревьями это не про ресурсы, а про мотивированность учителя вывести класс на улицу.
Про дерева - так. Тут вони і вчились у дворі шкільному, тільки потім півкласу захворіло, але то таке ...
Ниф_ниф• 18 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Там розподіл після 4 класу також, деякі середні школи по закінченні не дають право вступу в університет, тому і програми такі цікаві, без домашок :)
Если ребенок будет хорошо справляться с программой, его могут перевести в более сильную школу. И наоборот. Если не тянет гимназию, например, отправят в школу послабее.
Но какой смьісл украинским детям без знания язьіка соваться в гимназию? Там обьем теории больше, чем в школах попроще. Как дети будут тянуть такую учебу?
Я думаю, что если возраст еще позволяет, то на пару лет можно и в простую школу идти, чтоб язьік подтянуть, а потом всеми силами добиваться переводу в школу получше, если ребенок будет тянуть программу. Ведь не все украинские школьники гении.
И после простой школьі тоже можно в универ попасть, хотя там путь сложнее, надо будет доучиваться, чтоб абитур получить.
Мэри Попкинс• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Повірте, що є вірогідність того, що він би вам не пояснив, якби і англ знав як рідну. Бо якщо в його зону відповвдальності входить розумітися на документах, то де що знаходиться він або може елементарно не знати (бо там мислення примитивне), по-друге, така поведінка не дозволяється правилами: ти маєш виконувати лише свої прямі обов´язки, нічого більше, навіть якщо знаєш.
Мова не про це, а про те що він нас не розумів.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ну німці реально цікаві, взагалі не розумію на чому вони так підняли економіку. Бюрократія ще та, о 16.00 вже в офісі, в банку нікого не знайдеш.. Певно дотації Євросоюзу чи я не знаю
Звичайно, Німеччина ж просто сидить на дотаціях з Євросоюзу. 😂😂😂😂😂 ви де цієї ахінею набрались?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Можливо, математика в 6 класі відрізняється.
Але, тут мені подобається, що навіть математика наближена до реалій життя.
Багато занять проходить на природі, правда, ми в теплій країні і тут це можна робити.
І ще в нас не тільки мова країни, а й мова провінції і вчитель з регіональної мови завжди багато практикує - тема продуктів і покупок, значить йдуть в магазин. Тема місто і транспорт - пішли по місту і так далі і так далі.
Найбільший плюс, що тут нікого не гноблять за не успішність, якщо треба, спокійно залишаються на другий рік
Залишаються спокійно на другий рік з такими самими і відношення до них так собі ...
Не виправдовуюсь• 18 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
НУШ вообще не панацея, дети, переходя в 5 класс, просто охреневают от изменений и нагрузок. Да и сама программа оставляет желать лучшего
Багато проблем через шалене несприйняття нуша вчителями і батьками. Моя перший клас ходила в державну школу і на зборах мамашки просила вчительку давати більше домашки🤦♀️. Я плюнула перевела в приватну. Теж є свої приколи але у дитини хоча б нема ненависті до навчання
Ловлю капці• 18 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ну тут просто собрались те, кто считает нашу страну нищей, людей здесь работягами. А как посмотришь на машины в Киеве, дома и стоимость кварт в этих домах, ремонтов, так оказывается совсем и не бедные люди живут, не глупые, раз такие деньги заработали. Но все продолжают твердить про сомнительное ’будущее’ для своих детей в Европе. И главное твердят те, кто там сидят до сих пор на выплаты. А вот у клиентка моей дочка из Украины поступила в венский экономический. Вот там есть будущее у девочки. Но только знания она получала здесь, а не там.
А вам выплаты чужие покоя не дают?
Пік Антна• 18 августа 2023
Ответ дляИМХОля
Дроби простые у нас в 3-4 классе учат. В 5 десятичные и тысячные были в прошлом году и расчеты с ними.
Спасибо, кэп.
У меня дети в украинской школе тоже учились. Я в курсе что где учат.
Ой, как «невдобно». Мярзляк, для НУШа за 5 класс. Раздел 2 «дроби». Аж на 203 странице!
То есть явно не на первом уроке в 5 классе их «повторяют».
Да, потом безусловно идут десятичные. Но разве обычные дроби не учат, не?
И да, в украинской школе десятичные дроби в прошлом году учили после нового года в 5 классе.
В шведской тоже самое проходили в ноябре-декабре 5 класса.
Да, программы разные. Но говорить о том, что какая-то «слабее» - я бы не стала
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Кума в Швейцарии с детьми , учатся в хорошей школе но она не довольна и тянут укр онлайн школу( частную).На мой вопрос,почему все дети состоятельных людей едут учится в ЕС,ответ -это просто пиар .Единственное ,что дети выучившись в ЕС есть выбор - где дальше жить и работать
Це правда. Піар і про британське навчання. Просто налапшали нам, що Європа - то мрія, так і живемо ...
Бідося
• 18 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
В Китаї майже так само. Дитина вчиться майже цілий день. Причому так вже давно там, багато років.
Мэри Попкинс• 18 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Я в Англії. Це що дитина учить вчителя, ще не означає, що низька якість освіти. Я вже питала раніше, що класи (діти) поділені на сети, і по прийому в клас дітей не могли відразу взяти у високий сет, тому у низькому сеті, їм дійсно скучно на математиці. Але як виявляється діти, які у високих сетах, то там завдання по математиці як у нас із *. Тому більшість дітей попали в низькі сети і розповідають про слабу освіту. Вже не кажу про Німеччину/Канаду, де більшість дітей в інтеграційних класах (упор на вивчення мови), тому тут взагалі іде розрив шаблонів. І перевестися в групу з високим сетом дуже не легко, так честі групи формуються вже до початку року по результатам тестів в кінці року, суто по знанням дітей. Тому мало кому з українців пощастило попасти у високі сеті і залишити високі відгуки про освіту.
Ще знаю в знайомої діти попали в grammar school (старша школа), діти в знайомої дуже розумні, в Україні учасники МАН, олімпіад. То сказали, що в grammar school всі діти дуже розумні, сильні, високий рівень підготовки.
Діти в Англії вже в старших класах, особливо які вибрали два напрямки для A level вивчають дуже поглиблено, навіть такий матеріал, якого в наших фізматах немає. Наші викладачі з університетів відмітили високий рівень підготовки. Але ж знову повторю, хто не вибрав ці два види математики, щоб вивчати поглиблено, той так не учить.
Що я хочу сказати, що в Англіі діти такі як і в нас, більша частина звичайних дітей, не вундеркіндів, тому навчальний Процес так побудований, щоб їх дуже не перегружати. А дійсно розумні діти попадуть в сильні сети, і здобувають сильну освіту. Тобто учити поглиблену програму будуть ті, кому це дано. Всі Україні всі батьки хочуть відразу пристроїти дитину в саму кращу школу в самий сильний клас. Це значить у нашому розумінні, що поглиблена програма буде для всіх учнів однакова, незважаючи чи готові/здатні діти для цього, бо батьки так хочуть. А потім як дитина не тягне програму, починаються дискусії навіщо це все вчити, навіщо така нагрузка. А таку нагрузка дійсно не всі витримають, елементарно, не всім дано. Навіть часто в Україні математичні класи завжди вважаються самими сильними, і більшість батьків хочуть всунути свою дитину, навіть не розуміючи, що дитина не математик. Просто щоб в елітний клас. В Англії ж зроблені сети іде з початкової школи, навіть на різних уроках діти сидіть наприклад на 4 столами (або навіть дві підгрупи з двома вчителями), і на одному й тому самому уроці у них вже різні завдання. Але дітям цього не кажуть, не акцентують на цьому. От вам і відгуки, «тут такі слабі діти», а насправді ваша дитина просто в слабому сеті.
Доречі в мене менша дитина закінчила закінчила в Англії молодшу школу 6 клас, в кінці року вони здають екзамен по математиці і два по англійській. Так от моя дитина жила в бординговій школі, де англійський цілодобово, репетитори в Україні були з 4 років, цілий рік кожного дня дітей в бординговій школі вечером заставляють читати англійські книги, і мій син не здав два екзамени з англійської, математику здав. Якось так
Ще можна чого багато писати, дуже багато всього цікавого. Мені заповнилося, як старший син не міг навчитися паяти мікросхеми, на трудовому навчанні. Було дуже важко. А все це через незнання мови, термінів, і новизни програми. Тому вдома на канікулах чоловік вже доучував паяти. А в нас у школах такого і не показують. Це так лише один момент, писати-непереписати
Як я і нарисала, є різні школи, як і в нас. А англійська освіта одна з найкращих. В мене знайомі тільки в Німеччині.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
це нью-європейки))) тільки вони чомусь не задумуються, чому ж з такими поганими школами там рівень суспільства на порядок вище, ніж тут?
повиїзджали вічні декретниці з освітою типу заочного коледжу в селі бубруньки і тепер ’ми все бачили по тих Європах’
Якби ви почитали історію, ви б не задавали таких питань.
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
Тоталітарна система... в Україні теж, щоб добре вчитись в старших класах не повинно бути жодних інтересів і хобі - школа, домашка, стопяцот репетиторів.. і ні на що більше часу не вистачає...
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви були в Європі, зрівнювали їх рівень цивілізації і наш?
Ловлю капці• 18 августа 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Просто наши дипомы там не признаются.
Как вы будете работать за границей нотариусом или юристом безизнания языка и местных законов.
Вы хотите сказать, что у нас из универов выпускаются тупицы?
В основном, да, тупицы. Если студент дополнительно ещё не учился сам. Почитайте книгу Черненко Ивана, и узнаете какое у нас образование, особенно медицинское.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Є й спеціалісти, тільки ціна в спеціалістів стрижок, манікюрів не для українців, тому і бігають по форумах... не тому що спеціалістів немає, а тому що сфера послуг дуже дорога, і вони собі дозволити не можутьїх оплатити А знаходять дешевих яихось заробітчан з відповідною якістю
Приїжджайте, заплатіть за стрижку 130-150 євро, я подивлюся чи будете ви задоволені ) Ризикніть, якщо ви така впевнена )
Мамзелькіна• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
И это кума уехала не как беженка, очень состоятельная семья. Хочет вернуться в Украину с детьми, муж против, до развода. Я поняла,что люди которые тут хорошо жили ,все хотят обратно! а у людей которых ничего тут не было им на шару там отлично
Мэри Попкинс• 18 августа 2023
Ответ дляЛовлю капці
А вам выплаты чужие покоя не дают?
Мне абсолютно все равно на чужие выплаты, мне не все равно,что те,кто поехали и сидят на выплаты там кричат, что у их детей будущее есть, а у наших, которые остались в Украине нет.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Навіть не намагайтесь пояснити, чому. Тут більшість грамотно писати не уміє, які там знання про історію конфлікту Франції і Англії.
Зато наші тільки зараз на укр перейшли. А французи не встидаються своє нести, їм байдуже, що про них туристи скажуть. Є в кого вчитись.
Кудрі кручу сама• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вероятно потому, что нет спроса на науку, разработки, социальные гарантии врачам и учителям. Но есть спрос на реснички- бровки. Как единственный способ закрепиться за питательным условным айтишником.
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Я за 30 євро задоволена
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не шукаю наших, давно живу за кордоном
Не шукайте. Ваше право.
Ловлю капці• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
Це хоча б дає якийсь загальний розвиток. Щоб не читати потім новини типу ’британка дізналась, що вагітна, безпосередньо під час пологів’, або ’англійська мати випадково обварила дитину, бо не знала, що неможна наливати окроп в гумову грілку’.... Чомусь їм їх ’прикладні’ знання не всім допомагають.
Боже мой, а в Украине прям все супер мамы , которые
иногда элементарных вещей не знают.
Вы уже не знаете, какие аргументы ещё предложить. Успокойтесь уже.
иногда элементарных вещей не знают. Вы уже не знаете, какие аргументы ещё предложить. Успокойтесь уже.
Кудрі кручу сама• 18 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Проблема в том, что у нас ЗНО можно и после пту сдавать, а в Германии только после абитуры. Это три года вечерней школы.
Полонянка SexShop-а!• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Потому что у нас ВО для корочки просто, каждый работадатель хочет видеть ВО где надо и где не надо, причём часто даже плевать на специальность полученную.
Если бы ВО требовали только там где это реально нужно, то не было бы такого.
Балаболка• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Нема їх в ноуті. Роздруківки - і все. Сфоткати вам??
А мені навіщо ?)
Я вже школу закінчила