Бідося• 18 августа 2023

Школи за кордоном відверто слабкі?

Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляНезламна Україна
Я как вспомню историю у сына в 6 классе, это же мрак... місто М знаходилось південніше річки Р, яка пртікала. з північної сторони гір, на західно-південному узбережжі лісових, гір зі сходу міста, яке біло побудоване, раніше на 1000років, міста, з якого починала посаток річка Р, якій понад 1500 років, в яку впадала річка М, яка омивала західну частину міста О, мля, да я сама читала и не понимала, зачем водно предложение включать столько инфы, я пока заканчивала предложение, я уже не помнила как оно начиналось
А тут так вчать, що думали, що в Україні нема гарячої вони в будинках. Але що вам пояснювати.

Ловлю капці• 18 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А может потому, что между странами нет договоренности о признании этих дипломов, а нострификация дело не простое.
А потому что наших людей они брать не хотят? А жить за что то нужно
Я восхищаюсь нашими людьми, у некоторых был бизнес, хорошая работа, но они сейчас начинают с малого, иногда и с унитазов, но они поднимаются.
И да, в наших школах детям нравятся больше
Нет, моим после Англии не нравятся наши школы. Не надо расписываться за всех украинских детей.
Пані з калабані• 18 августа 2023
Скажу по своему опыту мамы у которой ребенок полтора года учится в зарубежной школе. Во-первых, дочь не учит украинский и если мы вернёмся, то естественно буду нанимать репетитора, т.к. уровень украинского и того языка на котором она сейчас учится примерно одинаковый. Во-вторых, программа более растянута, меньше внимания уделяют например письму, постановке руки, вообще правописанию. Математика на одном уровне, но меньше заданий на додумывание, все задачи ясные, никаких стрелочек, скобочек, точек после сокращения и т.п., все уже написано ребенку нужно просто решить и записать ответ и решение цифрами.
В-третьих, совсем другая система, учат по-другому, у нас больше внимания уделяют деталям, описаниям, устным ответам, там выделению главного, тестам, таблицам. К примеру у нас по программе мы читаем текст и нужно подумать почему тот или иной герой так сделал, а там выбрать главную мысль из вариантов (что кстати бывает совсем непросто даже мне, т.к. тексты часто на первый взгляд вообще без этой главной мысли...)
В целом мне нравится программа, но это пока младшая школа, в старшей скорее всего будет отставать математика, т.к. то что наши дети учат в школе там учат только в университете (я кстати считаю это абсолютно верным)
Слобожаночка• 18 августа 2023
не знаю как заграницей, но наше образование меня убивает..
нагрузка не погодам, хорошо если из 35 детей 5 хотя бы тянет на отлично. Остальные просто воют... Любой предмет любого класса.. Нуш проблему не решил вообще. Такая же программа как и была...Ну да, другие учебники, а толку?
Мэри Попкинс• 18 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Я в Англії. Це що дитина учить вчителя, ще не означає, що низька якість освіти. Я вже питала раніше, що класи (діти) поділені на сети, і по прийому в клас дітей не могли відразу взяти у високий сет, тому у низькому сеті, їм дійсно скучно на математиці. Але як виявляється діти, які у високих сетах, то там завдання по математиці як у нас із *. Тому більшість дітей попали в низькі сети і розповідають про слабу освіту. Вже не кажу про Німеччину/Канаду, де більшість дітей в інтеграційних класах (упор на вивчення мови), тому тут взагалі іде розрив шаблонів. І перевестися в групу з високим сетом дуже не легко, так честі групи формуються вже до початку року по результатам тестів в кінці року, суто по знанням дітей. Тому мало кому з українців пощастило попасти у високі сеті і залишити високі відгуки про освіту.
Ще знаю в знайомої діти попали в grammar school (старша школа), діти в знайомої дуже розумні, в Україні учасники МАН, олімпіад. То сказали, що в grammar school всі діти дуже розумні, сильні, високий рівень підготовки.
Діти в Англії вже в старших класах, особливо які вибрали два напрямки для A level вивчають дуже поглиблено, навіть такий матеріал, якого в наших фізматах немає. Наші викладачі з університетів відмітили високий рівень підготовки. Але ж знову повторю, хто не вибрав ці два види математики, щоб вивчати поглиблено, той так не учить.
Що я хочу сказати, що в Англіі діти такі як і в нас, більша частина звичайних дітей, не вундеркіндів, тому навчальний Процес так побудований, щоб їх дуже не перегружати. А дійсно розумні діти попадуть в сильні сети, і здобувають сильну освіту. Тобто учити поглиблену програму будуть ті, кому це дано. Всі Україні всі батьки хочуть відразу пристроїти дитину в саму кращу школу в самий сильний клас. Це значить у нашому розумінні, що поглиблена програма буде для всіх учнів однакова, незважаючи чи готові/здатні діти для цього, бо батьки так хочуть. А потім як дитина не тягне програму, починаються дискусії навіщо це все вчити, навіщо така нагрузка. А таку нагрузка дійсно не всі витримають, елементарно, не всім дано. Навіть часто в Україні математичні класи завжди вважаються самими сильними, і більшість батьків хочуть всунути свою дитину, навіть не розуміючи, що дитина не математик. Просто щоб в елітний клас. В Англії ж зроблені сети іде з початкової школи, навіть на різних уроках діти сидіть наприклад на 4 столами (або навіть дві підгрупи з двома вчителями), і на одному й тому самому уроці у них вже різні завдання. Але дітям цього не кажуть, не акцентують на цьому. От вам і відгуки, «тут такі слабі діти», а насправді ваша дитина просто в слабому сеті.

Доречі в мене менша дитина закінчила закінчила в Англії молодшу школу 6 клас, в кінці року вони здають екзамен по математиці і два по англійській. Так от моя дитина жила в бординговій школі, де англійський цілодобово, репетитори в Україні були з 4 років, цілий рік кожного дня дітей в бординговій школі вечером заставляють читати англійські книги, і мій син не здав два екзамени з англійської, математику здав. Якось так
Ще можна чого багато писати, дуже багато всього цікавого. Мені заповнилося, як старший син не міг навчитися паяти мікросхеми, на трудовому навчанні. Було дуже важко. А все це через незнання мови, термінів, і новизни програми. Тому вдома на канікулах чоловік вже доучував паяти. А в нас у школах такого і не показують. Це так лише один момент, писати-непереписати
Але я розумію про що Ви пишите. Наші знайомі в Німеччині віддали дітей до хороших шкіл. Але там старша знає німецьку і вони брали дозвіл на те,щоб не йти по місцю проживання.
З приводу укр шкіл Ви теж праві. Величезний контраст у класі. Але я згодна, що дитина повинна навчатись там, де тягне. Моя донька хотіла поступати в наукову зміну в Києві. Я пояснила що навантаження там велике завдань багато. Вона все зважила і не захотіла присвячувати життя повністю навчанню. Я не стала наполягати. Дитина повинна бути мотивована і сама цього хотіти. В моєї цього немає, хоча розумна і гарно вчиться і так в хорошій школі. Я не бачу сенсу над такою дитиною знущатися, якщо вона сама не хоче. Але є батьки, які, незважаючи ні на що, все одно відправляють дітей в такі сильні школи і тягнуть їх за вуха.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
ну смотря где
в Азии в ведущем вузе ребенок еле тянул программу универа, причем в Украине это был медалист, а в Азии оказался середнячок еле тянущий, языковой проблемы не было. Там школьники пашут поболее наших
Так, китайці всіх порвуть, європейців першими. Бо вони навченні вчитись в викладатись. Європейці не замотивовані взагалі.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Бо матеріальна база краща. Україні не дають вирости, бо уе нікому не вигідно.
Та звичайно. Німеччині он наприклад усі давали вирости, бо це було усім вигідно. І матеріальна база на них з неба впала. А Україні не дають, падлюки такі.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
Ми зараз не по Азію. Азія зробить всіх. Майже на всіх високих посадах в міжнародних і просто великих компаніях - азіати та індуси. Там батьки 24/7 працюють на десятьох роботах, щоб найняти своїм дітям 10 репетиторів. А чому? Тому що програма надзвичайно складна, а їх там по 1.5 млрд в країні. І щоб дитина вибилась ’в люди’ треба докласти надзвичайних зусиль. Ось тому азіати зараз рулять всюди. І далі більше буде.
Ага. А ще ті самі азіати потім відправляють своїх дітей вчитись до Британії та Штатів. Ну мабуть виключно тому, що освіта там не дуже. Не в курсі, що треба відправляти в Україну
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну ви думаєте, що Україна супер-держава, про яку всі мають знати... зніміть шори і оцініть реальний статус/місце України в світі... на жаль.. її часто відносять до країн третього світу і так сприймають по розвитку... ви про якісь другорозрядні країни багато знаєте/цікавитесь? Я теж люблю свою країну, бо вона моя.. але мені здається, що ми, українці, часто бажане за дійсне видаємо... нам нав´язують цей патріотизм, що ми такі круті, самі круті в світі, самі розумні, працьовиті і талановиті... але чесно кажучи, рівень цивілізації в нас набагто нижчий в порівнянні навіть з деякими східно-європейськими країнами... сумно, бо могло б все-таки бути набагато краще, якби люди в більшій кількості і влада притримувались інших цінностей...

Слобожаночка• 18 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Заканчивала накову зм 10 и 11 клаас. Вообще не могу понять за что ее так пиарят. Отвратительный лицей. Нагрузка кстати была относительной, сравниваю с лицеем при Шевченко, вот там была нагрузка... а в эту перешла - аж вздохнула
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Про старшие классы не скажу- не знаю. В младших онлайн хороший. Еще взяли себе онлайн обучение художественной школы Харькова. Ребенок стал рисовать круто. В Харькове очень хорошо преподают художку.
Підкажіть, будь ласка, школу в Харкові онлайн художню.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
...у нас перегружають діітей, і паралельно не учать самим думати головою..- робити свої висновки. Тільки те, що вкладе учитель в голову,навіки вбивають ген слухняності. От тому і вірять всяким пройдам під вибори.,бо це їм внесли з різних інфроплощадок. А сісти самим розибраться..,-не можуть.
Чому за кордоном не вибирають таких популістів?? Отож. (Наша сама найкраща освіта в світі розом з СССР, викохала націю тупенького населення в соціальній сфері....)
Гомосноб• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
От, саме про математику мова.
Так а как тем детям им учиться было, если они приехали посреди учебного года, и дети приходили в школу и слушали уроки на иностранном (часто незнакомом им) языке?
Но уже прошло полтора года, кто хотел, тот язык подтянул.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Не обирають популістів?? 😂😂🤪 Боде, та ви почитайте форуми іноземні, поспілкуйтесь з людьми місцевими, може, хоча б на 1% зрозумієте що тут твориться (мова не про скандинавські країни).
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Не зовсім вірно, це в нас якщо не було вузу, немає шансів... там є розвинена система профосвіти, після якої діти можуть працювати і отримувати достойну зарплату... навіть в банки попадають минуючи вузи.. там є дуже багато стежок для здобуття фаху... ви не до кінця вникли в їх систему
Я вникла добре. Так, можна йти будівельником, електриком, водієм, сантехніком - все те саме, що і у нас без виша. Тільки зп хороші, того й не вчаться вони особливо, того і програма проста. Фах здобути - не проблема тут взагалі. Просто не всім цікаво стати маляром.
ИМХОля• 18 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Спасибо, кэп.
У меня дети в украинской школе тоже учились. Я в курсе что где учат.
Ой, как «невдобно». Мярзляк, для НУШа за 5 класс. Раздел 2 «дроби». Аж на 203 странице!
То есть явно не на первом уроке в 5 классе их «повторяют».
Да, потом безусловно идут десятичные. Но разве обычные дроби не учат, не?

И да, в украинской школе десятичные дроби в прошлом году учили после нового года в 5 классе.
В шведской тоже самое проходили в ноябре-декабре 5 класса.

Да, программы разные. Но говорить о том, что какая-то «слабее» - я бы не стала
Ну вы сами читали?)) Перед десятичными дробями повторяют простые. Да и Нуш эта тоже не показатель, это нас приводят к тупому европейскому знаменателю. В нашей школе учили по не только по нуш, но и эльконину-Давыдову и петерсону. Начальное понятие дробей, долей дается в 3 классе. В 4м учатся преобразовывать и складывать-вычитать, в 5м находить общий знаменатель, умножать и делить, и десятичные дроби. В 6м арифметика с десятичными дробями и тд.
Кудлата хмаринка• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Не смішіть мої тапки. Спеціалісти вони тут, блін. Йдіть зуби зробіть у спеціаліста або машину поремонтуйте, або пофарбуйтесь із стрижкою, або манік зробіть 😂😂 Будете по всім форумам, бігати, наших шукати ... Люди тут примітивні. Просто ви не стикались і живете в рожевим окулярах.
Это не примитивность. Уже обсуждала это с местным. Проблема в том, что час работы стоит дорого. И если делать все правильно и много то либо поднимать цены минимум в 2 раза, либо ориентироваться на публику с доходом выше среднего. А учитывая, что сфера красоты не так востребована в странах ЕС как в Украине, этого делать не будет никто. Вот и бегают наши по нашим же тк последние пока налоги не платят и могут позволить себе держать цены ниже местных.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Серйозно? У штатів які колонії були? У Ірландії? У Швеції чи Фінляндії? Все нормально у них з освітою. На відміну від нашої. Бо тоді в мене питання - що ж наші круті спеціалісти з вищою освітою масово сидять і клепають нігті, брови і вії?
Чомусь у вашому списку нема центральної, східної, південної Європи ))

Вони нігті клепають, бо у них можливості не було тут виш закінчити, а за клепання нігтів вони отримть нормальні гроші. А їх діти вде нігті клепати не будуть, не переживайте.
Акуна_Матата• 18 августа 2023
Я думаю проблема в языке в первую очередь. Невозможно что-то нормально выучить, если больше половины не понимаешь.

Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Приїжджайте, заплатіть за стрижку 130-150 євро, я подивлюся чи будете ви задоволені ) Ризикніть, якщо ви така впевнена )
Приїздили. Платили. Все ок. А що?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Багато проблем через шалене несприйняття нуша вчителями і батьками. Моя перший клас ходила в державну школу і на зборах мамашки просила вчительку давати більше домашки🤦‍♀️. Я плюнула перевела в приватну. Теж є свої приколи але у дитини хоча б нема ненависті до навчання
Тобто те, що в Україні домашки недають нашим мамам не подобається, а як в Європі те саме, ой, які мололці, домашку не лають
Пэрисхилтонша• 18 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Те, кто имеют крутые машины и квартиры, очень часто получают это все нечестным путем, поэтому на них нечего ориентироваться.
Тогда чего наговаривать на правительство раз весь Киев, Харьков, Одесса сплошных воров))) ну и другие города
А может надо уметь выйти из установки такой и научится зарабатывать
Трактор Віка• 18 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ну й ми ж повинні розуміти для чого ми й наші діти їм потрібні. Вийнятково, як дешева низькокваліфікована рабсила. Для чого напружуватися: писати, читати вмітимуть й досить.
Яка галіматья, це з совкового гумору - не була, не бачила, но осуждам.
По-вашому, українських дітей відбирають до церковно-приходської школи, вчать ставити хрестик і мити унітази? З особистого досвіду - діти всіх знайомих ходять до хороших шкіл чи гімназій, на секції, беруть участь у змаганнях і концертах. Але мої знайомі всі адекватні, дітьми займаються. Як у тих, що звикли пиво по лавочках дудлити, не знаю.
Кудлата хмаринка• 18 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Кума в Швейцарии с детьми , учатся в хорошей школе но она не довольна и тянут укр онлайн школу( частную).На мой вопрос,почему все дети состоятельных людей едут учится в ЕС,ответ -это просто пиар .Единственное ,что дети выучившись в ЕС есть выбор - где дальше жить и работать
Ваша кума - смешная женщина. Ей бы в Украину обратно и наслаждаться нашим ’не пиаром’ по полной, а потом пытаться впихнуть ребёнка в хоть один зарубежный университет на стипендию и без потери года
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
И это кума уехала не как беженка, очень состоятельная семья. Хочет вернуться в Украину с детьми, муж против, до развода. Я поняла,что люди которые тут хорошо жили ,все хотят обратно! а у людей которых ничего тут не было им на шару там отлично
Ага. Саме тому усі більш-менш заможні люди з теренів колишнього совку придбають нерухомість і відправляють сімʼї жити в Європу 😂😂😂.
Кудлата хмаринка• 18 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Французы принципиально по английски не говорят
Уже говорят и говорят неплохо. За последние годы очень подход изменился. Молодцы они
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Відправляють, бо дуже люблять понти. І вони не до звичайних шкіл відправляють, а до приватних закритого типу. Тих, де готують майбутню політичну, фінансову, дипломатичну еліту західного суспільства.
Глубоководная селедка• 18 августа 2023
А в целом да, автор, школы слабые, дети глупые, люди тупые, все нищие и бедные, по 3 квартиры не имеют, медицина отстой, транспорт ужас, дорог нет, как они там в эуропах тех живут, не понятно, не то что нам тут в Украине , да?
автор Бідося • 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну, чесно кажучи, багато хто до початку війни взагалі не знав, де Україна знаходиться. Особливо в США.
БезникаЯ• 18 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Покажіть мені місце де саме зараз студенти Айтішники отримують дві тисячі на старті?
Там зараз така конкуренція для початківців, що люди для першого запису в CV згодні не те, що за 500 доларів працювати, згодні працювати безкоштовно.
Конкретно у мужа работает парень. В 21году закончил . 10 долларов час. Израильский заказчик