Экспертиза• 18 августа 2023
Хлопець хоче мінет в презервативі завжди перед вагінальним
Аргументуючи це тим ,що в роті та вагіні різна мікрофлора,і що йому колись це сказав уролог
Купили пачку презервативів дюрекс 18 штук,відкрили,а вони так воняють,що мене ледь не знудило,як їх облизувати не уявляю навіть,може партія бракована якась
Це нормально наприклад по вашому?
Як у вас?
Ось каже сходити до свого гінеколога і запитай про це сама, тому що якщо ми так будемо робити ,то в тебе почнуться проблеми там,а мені вже мінет в презервативі за роки просто осточертів...
Це нормально наприклад по вашому?
Як у вас?
Всім шампаньського• 18 августа 2023
А куни он вам как делает -с презервативом на языке или без?)
Экспертиза
• 18 августа 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Не робив взагалі ніколи мені куні!
VivaForever• 18 августа 2023
для мене не нормально, якщо ви здали всі аналізи і все ок, напоркуа презерватив для мінету?
Всім шампаньського• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Не робив взагалі ніколи мені куні!
Тогда почему вы вообще делаете ему минет?
VivaForever• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Не робив взагалі ніколи мені куні!
нащо вам потрібен цей задрот?
Мочалкин блюз• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Не робив взагалі ніколи мені куні!
І нащо вам такий придурок?
На циголках• 18 августа 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Харчовою плівкою накриває
Экспертиза
• 18 августа 2023
Ответ дляVivaForever
Ну ось я описала, навіщо це він сказав
СМСница• 18 августа 2023
Почистите зубы до и всё будет ок. Насчет отсутствия куни подумайте, странненький он у вас
Экспертиза
• 18 августа 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Каже,що без мінету,я не збуджена інакше
Экспертиза
• 18 августа 2023
Ответ дляVivaForever
нащо вам потрібен цей задрот?
Він вважає себе аполоном,а не задротце я одна така,котра не пристрасна та не хоче облизувати резину)))
VivaForever• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Каже,що без мінету,я не збуджена інакше
Экспертиза
• 18 августа 2023
Ответ дляVivaForever
Я знаю,але крайна та вина типу я завжди
Всім шампаньського• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Каже,що без мінету,я не збуджена інакше
Так скажите ему, что он ошибается. От умелого куни вы возбуждаетесь гораздо больше и он тоже будет).Похоже вами просто манипулируют)
VivaForever• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Я знаю,але крайна та вина типу я завжди
ну ви вже зрозуміли, що потрібно тікати? ваша психіка вже постраждала від цього маніпулятора, далі буде гірше
VivaForever• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Ну ось я описала, навіщо це він сказав
от скажіть йому, що своєю пі.. я сама розпоряджусь, а облизувати резину не хочу. і без куні - сексу більше не буде. потім напишіть нам його реакцію)
аромат Жука• 18 августа 2023
Фу. Я без презика не могу облизывать чужую письку, бее. А тут еще с резинкой, этой вонючий смазкой... Ему может нравится, когда парнерша блюет?
Витворунка• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Каже,що без мінету,я не збуджена інакше
Вас возбуждает минет ?
Или с чего он решил ?
Принцепесочка• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Ну ось я описала, навіщо це він сказав
Автор бегите он п ццц проблемный
Успокойся_Успокойся• 18 августа 2023
Жах. Я вам просто співчуваю. Але ви самі до такого довели ваші секс відносини.
Принцепесочка• 18 августа 2023
Ответ дляGiorginaS
Тю, так и вы минет не делайте
Годами он вам только хлопець, даже не муж, пусть идёт нафиг .
Видимо дева по знаку зодиака , только они такие прибацанные ( мужики именно )
Подпишусь .. огромный список норм для других и 0 для себя
Дрібка щастя• 18 августа 2023
Ответ дляGiorginaS
Тю, так и вы минет не делайте
У меня муж дева - просто супер
Теща дочки• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Каже,що без мінету,я не збуджена інакше
Дебіл якись, скажіть що мінет без преза то не комільфо, а з презом будете блювати, як можна збуджуватись коли нудить. Хай примощується і робить вам куни інакше ви будете холодна як крижинка
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 августа 2023
не любит он вас. нахера такой мужчина? себя не любите- точняк.
Куплю орехи• 18 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Каже,що без мінету,я не збуджена інакше
То він це ще й турботою про жінку виставляє, як мило!
Меряю от 0• 18 августа 2023
Так хай мінет бкз презерватива, а секс в поезервативі. Як роками можна робити те що вас не влаштовує?!!!
Сундучок с каникулами• 18 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Абьюзивное барахло!