Медсестричка• 18 августа 2023
5 клас, батьківські збори
Син перейшов у 5 клас у нову школу, документи подали ще в червні, але досі не дзвонять, не пишуть, немає ніякої інформації. Ліцей з 5класу, тобто всі діти новенькі приходять. Мають же бути якісь збори для батьків? Як у Вас? Чи ще зарано?
Простецкая• 18 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Амеба, це такі як ви, що не цікавляться шкільним життям дитини
Я интересуюсь школьной жизнью, но для этого мне не нужно создавать собрания
Стервочка• 18 августа 2023
Ответ дляКрим мій
Смотрю в книгу, вижу фигу 🤣. Вам пишут-новая школа, новые родители, новый учитель, нет вайбер группы. Я понимаю автора, потому что в такой же ситуации и меня это напрягает.
У меня тоже новая школа и класс, но ребенка сразу записали в определенный класс (когда писала заявление на прием), а меня в тот же день познакомили с классруком, а она в тот же день добавила меня в чат и написала, какие учебники надо докупить.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Форму отменили еще лет 5 назад.
В деяких школах залишилися вимоги до одягу.
Простецкая• 18 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Знакомство с классным руководителем и учителями
Список учебников
Какие то школьные правила
Какая то инфа которая может отличаться от предыдущей школы
Список учебников
Какие то школьные правила
Зачем знакомиться с ними вам?
Знакомство детей с ними не достаточно?
Крим мій• 18 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Супер. У нас ничего такого не было.
ГугелП@лАмался• 18 августа 2023
Так, трохи дивно, але зараз і так може бути. Просто пізніше все повідомлять і будуть збори. Вчора спілкувалась з подругою, дитина йде в 1 клас, ще ніхто не дзвонив, хто буде вчителем не знають.
Скажу стосовно старшої дитини, правда вона вже переходить в 7 клас. Так от, хто буде класним керівником і навіть вчителів з основних предметів назвали ще весною. Але це раніше так було.
Стервочка• 18 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Свои вимоги могут засунуть в одно место.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Мені подобається. Але школа в нас не державна.
Простецкая• 18 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Який саме ліцей?
На рахунок штор навряд.
А от зошити для англійської мови і контурні карти для історії можуть бути.
На рахунок штор навряд.
Об этом учителя сами скажет детям
Крим мій• 18 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Форму отменили еще лет 5 назад.
Это в вашей школе? В нашей старой не отменили.
Холодная каша• 18 августа 2023
Ответ дляПростецкая
А вот купить тетради не могут, слишком большой выбор видимо 😀😀😀
Не смішно насправді.
Цілком можуть бути нюанси у мат. ліцеї. Якщо багато годин математики, то зошити можуть бути потрібні на 48 листів, наприклад.
Холодная каша• 18 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Форма одежды должны быть указана на сайте школы это раз.
Про учебники можно узнать в администрации, позвонив в школу.
Школа в Украине с 8,30. Расписание и всю остальную информацию получат дети 1.09.
Или вам нечего делать??
Ліцеї часто з 9:00. :)
Жена брата Админа• 18 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Зачем знакомиться с ними вам?
Знакомство детей с ними не достаточно?
Вы считаете что достаточно? Классрук не должна видеть родителей, а родители не должны видеть классрука? Ну Ок.
Я, как и Автор, интересуюсь жизнью своего ребенка.
Крим мій• 18 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Это вы кому говорите?
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Не всіх як у вас))
То візьміть це на себе, або запропонуйте вчителю такий варіант.
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Я в шоці з вас… якого вчителя? Я його в очі не бачила, не знаю хто він, навіть не знаю в якому класі буде дитина 5А, 5Б чи В
То сходіть до школи і дізнайтесь!
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Мені живе спілкування з вчителем важливо. І завжди якщо є можливість це зробити, я зроблю. Навіть з директором можу, якщо маю запитання. Ніякі групи в вайбер цього не замінять.
Ніхто не заважає під´їхати до вчителя і задати свої питання.
Холодная каша• 18 августа 2023
Ответ дляКрим мій
Коли мій старший йшов до 1 класу, ще до війни, то ще 28 серпня не було відомо, чи взяли його до школи, не були сформовані класи, було лише 2 вчителі відомо з потрібних 4.
29 серпня взяли на роботу ще двох вчителів, провели педраду і сформували класи. Збори були 30 серпня. То я тоді нервувала...
А зараз я вже знаю, що більшість вчителів до 24-25 серпня у відпустці, більшість працівників відділу освіти району теж.
Клас старшого переводять в інший корпус Буде інший розклад дзвінків точно.
Але тепер я знаю, що до 28 серпня приблизно інформація навряд чи буде.
Вчитель меншого вже вийшла з відпустки і скинула у вайбер посилання на опитування щодо форми навчання.
Опитування від відділу освіти міста.
Минулого року за результатами опитування формували класи офлайн і онлайн, і за два дні до 1 вересня інформація змінювалася тричі. Думаю, в цьому році теж щось таке буде.
Опитування від відділу освіти міста.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
І так -+30 мам.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Зборів перший раз це не відміняє.
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
І так -+30 мам.
Для цього і є группа у вайбер, для основної інформації. А індивідуальні питання, можна задати особисто.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ви старпост читали? То почитайте.
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Зборів перший раз це не відміняє.
У нас не було і при цьому з 1 вересня всі діти з зошитами-книжками і всі питання вирішені. Один одного знаємо і вчителя обожнюємо.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ще раз старпост читайте.
Забула що?• 18 августа 2023
В червні було і ще раз в кінці серпня буде, ми теж в новій школі 5-й клас і є вже чат де купа інформації по ремонту классу
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви старпост читали? То почитайте.
Звісно читала. Дикість для мене. Діти у тілах дорослих. Не відповідальність на себе взяти ні зробити самій.
Лорка-хлорка• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Буває))
Всех анонимов аноним• 18 августа 2023
Ответ дляКрим мій
Коли моя дитина пішла у нову школу, то я підняла свою дорогоцінну дупцю і поїхала і все дізналась сама. Вища математика, розумію.
Крим мій• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ответственность-это не то же самое что пустить все на самотек.
Крим мій• 18 августа 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
У кого вы это все узнавали? У охранника?