всемВсёИмного• 18 августа 2023
Штраф ПДР
В авто за парковку виписали штраф позавчора .В Дії досі немає. Тільки в банку платити ?
Куплю орехи• 18 августа 2023
Я б зачекала ще пару днів. За парковку ніколи не отримувала. Але за перевищення швидкості приходить протягом кількох днів, не одразу.
Оченьценная• 18 августа 2023
Я отримала у відпусці в Сколе місяць тому, нікуди не підтягнувся досі, просто сплачила через приват 24.
Асталависта бэйби• 18 августа 2023
Краще не тягніть, та подивіться у реєстрі боржників. Чоловік заплатив вчасно, але тітоньки у бухгалтерії не дуже квапились розносити платежі і наш платіж став просроченим - потім довелося платити вдвічі більше, а це вже не дуже смішно та приємно
Гола з конопель• 18 августа 2023
В ДИЕ долго подтягивается.
Подпишитесь в Телеге на ’Штрафи ПДР’.
Приходит в тот-же день, можно просмотреть, можно оплатить.
Подпишитесь в Телеге на ’Штрафи ПДР’.
А зачем в банке? Вы можете непосредственно через Портмоне оплатить - туда подтягиваются все штрафы. Если время есть - то подождите конечно же чтоб в Дию подтянулась, а если нет - вот тут я штраф за парковку оплачивала и без проблем все прошло. Еще, как вариант, посмотрите в Приват24 или Моно банкинге - там тоже должна подтянуться эта информация.