Столічна штучка• 18 августа 2023

БЖ хоче квартиру в рахунок аліментів

Каже, що таке юридично робиться.
Але невже так і є? Ніколи не чула. Чи і квартиру забере, і на аліменти потім може подати? Як це оформлюється, хто в курсі? Я - нова дружина, звісно. Синові чоловіка від першого шлюбу 16 років. Квартира чоловіка. В ній БЖ із сином і новим своїм хлопцем мешкають і так, але вона каже моєму чоловікові, що боїться, раптом він помре, і я буду мати претензії на житло, тому хоче оформлення таким чином.
Умничка-помощничка• 18 августа 2023
а ви яке відношення маєте до тієї квартири?

Вкаблучках• 18 августа 2023
Так таке є.
А я нівроку• 18 августа 2023
Ваш чоловік не в шоці що його вже хоронять?
Вкаблучках• 18 августа 2023
Як колишня можу сказати, іноді квартира, більш вагомий внесок, аніж аліменти.
Жена миллионера• 18 августа 2023
Молодець бж. Бо потім докажи, що нова баба не має прав на хату
Царівна Жабка• 18 августа 2023
Так
Знайомої колишній залишав свою половину квартири (спільно нажита) в рахунок аліментів офіційних.
Оформляється це нотаріально договором.
БолеИменее• 18 августа 2023
От. Замість. Вас вбила питання в Гугл якщо вам важко
Ст 190 сімейного кодексу
100pudov• 18 августа 2023
Так сыну 16, сколько тех алиментов осталось
БолеИменее• 18 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Всіляке буває
Батько відписує квартиру дитині
В 18 років дитина каже мамо до побачення з квартири
Мама тягнучи фінансово обов´язки батьківські за себе і за батька остається гола боса і в віночку

Яичница с беконом• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Всіляке буває
Батько відписує квартиру дитині
а чому мама остається гола?
БолеИменее• 18 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
а чому мама остається гола?
Без квартири. Дитина відписується дитині аине матері
Вкаблучках• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Всіляке буває
Батько відписує квартиру дитині
В моєму випадку, сума від оренди квартири, була б більшою, ніж аліменти, які спроможний платити батько. Житло і в мене і в дітей вже є.
Яичница с беконом• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
а до того квартира була материна?
ИзЮмрудная• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Всіляке буває
Батько відписує квартиру дитині
))) частину квартири, ніхто до побачення не скаже
Яичница с беконом• 18 августа 2023
автор звичайно тріль, але можу дати професійну консультацію бажаючим в цій темі.
Крошечка-хаврошечка• 18 августа 2023
Ответ для100pudov
Так, може, там заборгованість за декілька років
Татьяна_М5• 18 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
а до того квартира була материна?
А до того мама могла не париться, не тратить деньги на ребёнка, сдать в детдом и зарабатывать на своё жильё
БолеИменее• 18 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
а до того квартира була материна?
Не суть важливо
Батьки зобов´язані утримувати дитину.
Нехай це буде умовні 10000. 5 тис мамі і 5 тато
Батько відписує квартиру дитині
А мама вже викладає на дитину 10000
В 18 років дитина з квартирою.
Мама і без грошей і без квартир
Не стесняюсь• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Всіляке буває
Батько відписує квартиру дитині
Если дарственная, то да. Если завещание, то нет. Вы о чем?

БолеИменее• 18 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Так. Ситуації різні бувають. Іноді мова іде про частину житла, іноді власник майна тільки чоловік
Элька-Карамелька• 18 августа 2023
ну ему выгоднее алименты платить, даже если и до 23 лет, чем квартиру оставлять. А вообще он может завещание на сына оставить, тогда и не придется с вами квартирой делиться, если вы конечно не инвалид. Ну и у вас может общий ребенок родиться, тогда все равно ему часть от квартиры достанется, несмотря на завещание, а еще у него могут быть родители-пенсионеры или инвалиды и им будет обязательная доля. Конечно БЖ предлагает самый выгодный вариант для их сына
ИзЮмрудная• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Ніякий чоловік цілу квартиру за аліменти не віддасть,
БолеИменее• 18 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Дуже грубо. Але по суті справи так.
Але там би їй теж довелось аліменти сплачувати
Не стесняюсь• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Не суть важливо
Батьки зобов´язані утримувати дитину.
Батько відписує квартиру дитині
А мама вже викладає на дитину 10000
В 18 років дитина з квартирою.
Мама і без грошей і без квартир
Что значит отписывает? Я не пойму этот термин
Яичница с беконом• 18 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
Не суть важливо
Батьки зобов´язані утримувати дитину.
Батько відписує квартиру дитині
А мама вже викладає на дитину 10000
В 18 років дитина з квартирою.
Мама і без грошей і без квартир
важливо
в мами не було нічого, і це нічого в неї відібрали.
Губной рояль• 18 августа 2023
звичайно. я так зробила,коли розлучилася ,коли малій було 8 років.. нова дружина як дізналася,що що її чоловік(мій бувший) по факту нічого немає- засмутилася. дуже.
Не стесняюсь• 18 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Мой БМ подарил дочери полквартиры и платит алименты, они довольно большие. Он просто не знал, что можно составить договор о передаче квартиры в счёт алиментов. Поэтому у меня и то, и то )
ИзЮмрудная• 18 августа 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ваш бывший муж хороший отец!
курасаны• 18 августа 2023
Ответ дляА я нівроку
Ну а шо такого? Ви бачите в який час ми живемо? Тут БЖ права, якшо шо то автор матиме право на квартиру чоловіка.
Взагалі розпорядитися своїм майном на випадок своєї смерті це абсолютно нормально, особливо в таких ситуаціях як описана, коли є і син і НЖ.
Це тільки у нас написання заповіту вважається чимось страшним - ’ой ужас, ви мене вже хороните, от помру і робіть шо хочте’. І потім чубляться такі в суді роками за той спадок, в той час коли б просте розпорядження майном за життя вирішило б купу майбутніх проблем.
Не стесняюсь• 18 августа 2023
Ответ дляГубной рояль
Наша новая жена тоже 😂 Она тогда ещё не была женой, а картина моя и дочери напополам, а они на съёме. Ну с милым рай и в шалаше 😁