Королева спама• 18 августа 2023

Правець (столбняк) прививка

Скільки прививок має бути від правця в дитини 12 років?
Цветочница• 18 августа 2023
Подвійна веселка• 18 августа 2023
5 доз
2,4,6,18 месяцев и 6 лет
Шотуткоїться?• 18 августа 2023
Кукарачка• 18 августа 2023
А есть однокомпонентные столбняк и корь?
Нафаня Маня• 18 августа 2023
Ответ дляКукарачка
Нет
автор Королева спама • 18 августа 2023
А дві дози? Буде захист від столбняка?
ПесиКот• 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
А дві дози? Буде захист від столбняка?
Врачи говорят, что нет.
У моего ребенка 1 прививка в 10 лет (от столбняка). Пока дальше не планирую
Трільчиха• 18 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
А дві дози? Буде захист від столбняка?
Навіть лікарі плутаються в цьому. Мій батько два роки тому наступив на іржавий гвіздок, одразу зателефонувала педіатру, вона сказала, що зараз немає в країні протистолбнячного анатоксину, бо його закупали в расеї, і з 2014 перестали. І сказала, що треба терміново робити АКДС, бо батьку 60 років, дитячі його вакцинації давно вже не мають сили звичайно.
Він пішов до лікарні, спитати що там скажуть, а вони таки зробили йому АКДС. Я переживала, але все минулось добре.
ПесиКот• 18 августа 2023
Ответ дляТрільчиха
Потому что нужно каждые 10 лет повторять вакцинацию, но обычно этого никто не делает.
Трільчиха• 18 августа 2023
Ответ дляПесиКот
А чи є моновакцина від правця? Чи АКДС потрібно повторювати кожні 10 років дорослим?
Ну і звичайно дуже дивна ситуація з анатоксином.. Невже не можна його закупати деінде, не в рашці...
ПесиКот• 18 августа 2023
Ответ дляТрільчиха
Есть только ДС вроде. Дифтерия, столбняк. Но я не знаю, кто производитель, может Индия или Россия
Взрослым да, каждые 10 лет
Помню раньше за этим даже на работе следили, сейчас уже все равно