12 галюцинаций• 18 августа 2023

Яку їжу даєте з собою в школу молодшим школярам?

Мами фуд вередунів, особобливо цікавлять ваші поради з їжею.
Цвіпканя• 18 августа 2023
Лаваш із сиром на грилі, сендвічі з куркою та сиром, фрукти або пюре в паучі

Вічний двигун• 18 августа 2023
Все що їсть дитина, в термос для їжі. Тобто не перекус, а повноцінний обід. Окремо чай / вола/ сік. Перекус - печиво, горіхи, морква, яблука.
В нас в школі шикарна столова, з новим обладнанням і меблями. Дуже смачно готують але моя навіть слухати не хоче.
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Лаваш промазуєте чим?
Ширли-Мырли• 18 августа 2023
Это вы заранее к сентябрю готовитесь?))
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
В мене так само. Буде сидіти щось розповідати, поки усі їдять. Через годинник чула
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Это вы заранее к сентябрю готовитесь?))
А як же)
Вічний двигун• 18 августа 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Это вы заранее к сентябрю готовитесь?))
Так вже ось ось.
ksu_ermoshenko• 18 августа 2023
І мені цікаво :)
КокошинЭль• 18 августа 2023
Ничего. Я такого не понимаю. Или ешь, что дают, или ходи голодный. Я еще не выготавливала обеды в школу

Крижана бурулька• 18 августа 2023
Яблучка, банани, горішки, бутер.
Цвіпканя• 18 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Лаваш промазуєте чим?
Твердий сир і зелень і на гриль
Дую на вітер• 18 августа 2023
Крекери, банани, пастилу, пюре фруктове, бублики. Дома снідає, в школі перекус, і додому на обід приходить
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
А что столовой нет ?
Вічний двигун• 18 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А что столовой нет ?
Не всі діти можуть їсти в столовій. Навіть якщо смачно там і чисто. А ще якщо висадок не ходив.
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
А чому не можуть? Якщо смачно і чисто
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
А що таке пюре в паучі?
Вічний двигун• 18 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А чому не можуть? Якщо смачно і чисто
Тому що їм не подобається їжа яку там готують. Я доросла і не всюди можу їсти, а це діти.
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Ну ви ж написали ’навіть якщо смачно’ . Логічно що я подумала смачно конкретній дитині. Тому і запитала
Вічний двигун• 18 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Смачно в загальному. Тобто столова хороша. Всі хвалять. Моя навіть спробувати відмовилася.

автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Твердий сир і зелень і на гриль
Я ще не пробувала без сметани чи грецького йогорту. Гриля немає. Поки що)
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Зі сметаною/йогуртом мабуть лаваш розмокне( якщо пару годин полежить
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Я просто на сухій сковорідці підсушую , мені так більш подобається. Хоча є гриль
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
В мене щось по тарілці розмазує. Іноді казала, що щось сподобалось, наприклад ’ риба у фритюрі і какао, банан’ , а іноді, що взагалі нічого не хотілося. Тому купляла там желейних ведмедів
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Це в школі желейних ведмедиків продають?? Зазвичай в школі булочки тільки
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Оце ж я думаю. Чи потрібен мені гриль. Бо рулети, піту і всяке таке любить. Чи якось на пательні. Чи не виходить лаваш твердий як крига?
Миллениалка• 18 августа 2023
Звісно, те, що буде їсти, а не принесе додому чи погодує тим вучних собак. У кожного своє. У мого не зовсім правильна їжа (бутерброд з такою ковбасою, яку він їсть, може бути круасан чи пиріжок з такою начинкою, як любить, бебі морква або яблуко порізане, огірок порізаний, сік або какао у пакетику). Оті всі правильні лаваші з правильно запеченим м*ясом і салатним листям - все мимо. Буде голодувати до болю в животі, але не притронеться. Ну і водичку, звісно, да. На кулер у класі не розраховую, бо з ним усяке буває. В їдальне може купити ще собі випічку. А шкільні обіди - це все беее. Борюся, але...
Вічний двигун• 18 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Моя так само. Тому бере з дому, потім музика чи гімнастика, потрібно бути не голодною.
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так. Ще крекери були. Київ
Чарівне зіллячко• 18 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
Ви про гриль питаєте? Не буде якщо не перетримати. На сковорідці також не буде.
автор 12 галюцинаций • 18 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Так і в мене каже давай мені краще салямі. Але ж це не можна щодня. З куркою і грибами якщо накручу, то поїсть. Якусь булочку чи круасан також залюбки.