Дадосвидания• 18 августа 2023
Що корисного купуєте в Аврорі?
Заходила в цей магазин, як відкрився недалеко, очі розбігаються, скільки всього))
ПампушОК• 18 августа 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Назву треба іншу, а то зразу кораблик згадується, ну той що залп дав в 17 році, минулого століття.
Це просто ім´я зірки і все. Молоде покоління навіть не знає за той кораблик))
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А вы точно українка?🤣
Я не знаю, що за Аврора) В АТБ була.
Кусюче сонечко• 18 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Пів України в Карпатах ніколи не були)) українці вони чи ні?
Карпати то для заможних
ничевока• 18 августа 2023
Шнуры для зарядки на айфон, большие бумажные полотенца в рулонах, салфетки влажные и сухие, губки для посуды, влаговпитыааюлие салфетки, мохнатые тряпки для швабры, мусорные пакеты супер прочные 60 л 10 шт всего 19 грн. Канцелярия, мелкие игрухи
Трейдер кріпти• 18 августа 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Карпати то для заможних
Тепер ясно, я в Карпатах живу.
Вимагаю спілкування• 18 августа 2023
Багато корисних дрібничок. Перкарбонат, підставка для телефона ( компактна і зручна для подорожі), підставка під чашку, резинки для волосся, органайзер, стіл і стільчики лялькові доні у будиночок, сантиметрова стрічка і ТД...
ничевока• 18 августа 2023
Еще вспомнила- старшая дочь берет спонжи для макияжа, old spice дезик со зверями вчера был по скидке 88 грн, маски для волос доктор Санте
Новопоштинская• 18 августа 2023
А мы с ребенком Lego купили, оригинал, несколько наборов, я в шоке, цена очень приятная
Кусюче сонечко• 18 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Тепер ясно, я в Карпатах живу.
Отож бо й воно
Фуліганка• 18 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Там очень дешевые причиндалы для кухни, всякие силиконовые коврики, формочки, пергамент и прочее. Канцелярии много дешевой, всякие тематические сезонные штуки для декора. Чашечки, подставочки
І судочки. Багато судочків
Новопоштинская• 18 августа 2023
А. Ещё очень много настольных игр купили. Цена - как в оптовом магазине на них была. Вообщем, Аврора - удивляет
Неначасі• 18 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
не сыпьте соль на рану, у меня дети туда каждый день ходят и все время че-то находят
Так же
Говорю відверто• 18 августа 2023
Із останнього що нахапалась дешевих ручок і еко зошитів по 3 і 5 грн.
Записую усі плани, розмітки, задачі на місяць таке інше.
Раніше любила Єву та Простор.
Але Аврора руліт. Дешево і вибір шалений. Багато чого для тварин. Варіжка для вичісування шерсті є за 20, за 35.наповнювач за 36 - 3 кг
Раніше любила Єву та Простор.
Ростки жимолости• 18 августа 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Аврора - богиня утренней зари.
ВыФсеВрете• 18 августа 2023
Еще месяц назад ни ражу там не была. Сейчас по работе иногда захожу... мусорник с ширпотребом...
ничевока• 18 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А какая работа вынуждает вас по «мусорникам» ходить?
Ростки жимолости• 18 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Что у вас за работа ходить в мусорники?
Говорю відверто• 18 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Я теж гадала що це магазин типу Все за 5 грн з кітайським бракованим товаром.
Але ні. Непогано.
Виделки ложки купувала по 20 грн. Якість супер. Ще беру пастілу та сімки солоні. Свіжачок самі класні.
Але ні. Непогано.
ВыФсеВрете• 18 августа 2023
Ответ дляничевока
Маркетолог, сторчек делаю иногда по сптям где рядом прохожу для контроля своих мерчиков, супервайзеров. Контроль запуска акций в сети, срез конкурентов.
ничевока• 18 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Это вы скопировали из Гугла этот проф сленг?😂😂😂
Говорю відверто• 18 августа 2023
Ответ дляничевока
Тоніки для лиця дешеві і міцелярка. Оце теж згадала. І масажери для лиця і тіла. Навіть гуаша.
Пишу вірші, дорого• 18 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Я доречі не була.
ЭмчЭндЭм• 18 августа 2023
О, я там гирлянды купила на батарейках, в отключения было светло.
Горшки для вазонов, банки для обедов, а как-то в Червоном лифчик купила, копеечный. Это лучшее что у меня было, сносила до дыр, такой он был удобный.
ВыФсеВрете• 18 августа 2023
Ответ дляничевока
Извините?