Бабулька• 18 августа 2023
Яку допомогу надати дівчині студенту.
Є знайома, з якою давно знайомі. Її донька щойно поступила в універ в Києві, самі з Хмельницька Є можливість допомогти.Що краще зробити оплатити навчання, чи допомогти зняти житло в Києві!?
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
А нужна ли ваша помощь и участие? Ваши отношения не ясны.
Відносин ніяких немає, знайомі давно, є можливість допомогти.
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Денег дайте, пусть сама решает что ей надо.
Дати просто грошей, це неітично. Потрібно якось допомогти
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
А нужно ли, помощь ваша? Не думаете, что поставите людей в зависимость?
Неправдиша• 18 августа 2023
Я думаю , що житло важливіше . Тим більш , що дівчина вже вступила на навчання . Так ?
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Ми всі від когось залежні в певному сенсі
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
В общежитие пусть живёт, квартира раззорит щедрого помощника.
TANYA 0 0 0 0• 18 августа 2023
Фінансово допомогти? Краще , дійсно, запитати чи треба допомога. Якщо треба не давайте гроші напряму в руки. Краще оплатити навчання, якщо житло оплатити, то економ класу
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Вы передергиваете. Не все и не от всех и всего. Помогать дочери какой-то там знакомой, не пойми с чего? Ну такое себе, люди могут вас не правильно понять и потом считать себя должными и обязаными вам. Не думали?
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Ви залежні від свого роботодавця, ні, то від ДСНС, які закриють за протипожежні правила, ні, тоді НПУ прийде, всі від когось залежні...
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Повторяю, передергиваете. Трольте дальше, помощница......
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Коли немає, що сказати по факту....
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Коли немає, що сказати по факту....
Вам? Вы сравнили йух с пальцем, на мой вопрос не ответили и что-то хотите ещё? Ответьте хоть на один мой вопрос, нормально, потом, возможно прожолжим общение.
Ms. Анонимная• 18 августа 2023
А що ви розумієте під ’допомогти зняти житло’? Походити з нею по переглядах квартир?
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
заплатіть контракт
Мабуть так і буде на наступний рік, 32 000 менше ніж житло зняти
Затишне кубло• 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Ми не знаємо, що людей пов´язує. Можливо ця знайома колись автора дуже виручила. У мене подруга так з чоловіком допомогали іноземцю, який жив в Україні, а з початком війни він допоміг їм облаштуватися в своїй країні, з роботою допоміг.
Затишне кубло• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Дівчина може і в гуртожитку пожити мабуть.
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Это понятно, но вы же видите, как мне отвечает автор, ещё и оскорбилась, на моего,, троля,,. Она либо реальный троль, либо больной человек, не понимающий своих же писаний и того, о чем спрашивают ее, что бы помочь ей определиться с выбором.
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Скільки зараз коштує гуртожиток?
Ненька наша• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Так
В таком случае, на что Вы рассчитываете? Или просто из чистых побуждений? Или на ответные чувства женщины? Или её дочери? Понять можно по- разному..
Затишне кубло• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Скільки зараз коштує гуртожиток?
Значно дешевше, чим зйомна квартира. Я не в Києві, син ось буде влаштовуватися в гуртожиток від універу, сказали півтори тисячі грн наче, в кімнаті по двоє.
Бабулька
• 18 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Чому Ви все переводите в особисте. Знаю їх давно, є можливість допомогти.
Ненька наша• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Я просто уточнила, без обид. Варианты бывают разные, это жизнь.. В таком случае, имхо, оплатить учёбу.