Бабулька• 18 августа 2023
Яку допомогу надати дівчині студенту.
Є знайома, з якою давно знайомі. Її донька щойно поступила в універ в Києві, самі з Хмельницька Є можливість допомогти.Що краще зробити оплатити навчання, чи допомогти зняти житло в Києві!?
Ненька наша• 18 августа 2023
Бывает так, что мужчина хочет расположить к себе женщину, таким образом помогая, ничего странного.
Гуляю босоніж• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Так
Ужас, что вы делаете на женском форуме? Кошмар…
Без Баяна• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Так
Хто б сумнівався. І на кого у вас плани, на мамцю, на доцю чи на обох?