Уже трамп верне морду від тайваня. Його можна понять - який тайвань, коли начудив з іраном і ніхто його не підтримав.
Біля латвії сьогодні вже літали розвід дрони рашки. Літня кампанія скоро розпочнеться. Ваші думки
Тантрический кекс• вчера в 20:05
Ответ дляКрижана бурулька
Війни в світі будуть до 2030 р.точно. все лише набирає обертів. В 2027 -28 ядерка буде. До речі.це підтверж.і астрологи. Є планетні показники на це . Не до 2027. А в 2027.
так ось же вы написали, що до 2027:
Ядерка буде 100%. Я це бачила з самого початку. В Україні її не буде. До 2027 р прилетить.
Звезда в шоке• вчера в 20:07
Ответ дляДюагональ
Слухайте, шість сторінок писанини, переливаєте з порожнього в порожнє, скільки можна? Давайте вже на щось донатити! Цього разу на модель супутника Притули, з фанери, в натуральну величину. У космос його запускати не будемо, передамо до музею порадниці.
так собі у вас перекладач перекладає, звичайно
користуйтесь АІшкою може, чи шо, я б вам не платила за таку роботу
Тантрический кекс• вчера в 20:08
Ответ дляЗвезда в шоке
невдобно якось вийшло
Я натуралка• вчера в 20:30
Ответ дляВсех в сад
Так, может в этом и цель, воевать годами.
Угу. И все ради отрицательной прибыли..
PS. Только ради Бога не рассказывайте мне про рассвет кацапи.
Я натуралка• вчера в 20:32
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Бо Європа все дає, в Україні є тільки м´ясо і то,вже не багато.
Что Европа дает? Уточните…
Душка-свекрушка)))• вчера в 20:35
Ответ дляЯ натуралка
Что Европа дает? Уточните…
Гроші,зброю,гуманітарку,техніку. Чи ви вважаєте що це в Україні є?
Душка-свекрушка)))• вчера в 20:35
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так вийдете з теми і буде на одного менше ботні)
О,ще одна. А вам платят що ви тут самі з собою сидите? Бо вже живих людей майже немає.
Задираю носа• вчера в 20:58
Хай вже йдуть ті кацапи через Білорусь,бо надоїло через ваші теми переступати.Невже не можна створити тему коли наступ вже розпочнеться, набридло слухати з усіх утюгів про цей наступ.
Задираю носа• вчера в 21:01
Ответ дляlilul990
Мясом українців називає тіки кацапня
Та ні,ще Європа,але вони красивше слово вибрали-Щит.
Задираю носа• вчера в 21:06
Ответ дляКрижана бурулька
Ядерка буде 100%. Я це бачила з самого початку. В Україні її не буде. До 2027 р прилетить. Мені дуже не подобаються прикордонні країни з Україною. Польща насамперед. якщо влуплять,то вітер понесе дал іна Європу.
Раші і так п.да буде. Те що вони харахоряться,то всьо блєф. їх голова нацбанку Сафіуліна не бреше.там кабзда. Скоро там взбунтується еліта,бізнес,бо вони не захочуть,щоб їх доїли на війну. а більше брати нема звідки. Ну це прям скоро дуже.
Та дату вже пишіть,бо скоро то поняття розтяжиме.
Атятя_тётя• вчера в 21:56
Ответ дляlilul990
До осені там почнуться незворотні процеси
у вас в голове они уже идут полным ходом.
рашке та Европа на хрен не упала.
Атятя_тётя• вчера в 22:03
Ответ дляКнягиня пітьми
Такие же как европейцы, которые жизнями украинцев защищают Европу, а свои войска ввести на помощь или ракеты дать дальнобойные - ни-ни.
если бы Австрия напала на Германию вы бы своего мужа отправили воевать и защищать Германию?
Что-бы не говорил Зеленский, россия это исключительно проблема Украины, никто всерьез не считает, что это чучело в кремле настолько *бнулось, чтобы напасть на страны нато. Украина защищает исключительно себя.
Атятя_тётя• вчера в 22:08
Ответ дляАноним_
Все правильно, простіше воювати своїми грошима на чужій території і це абсолютно очевидно.
да не берите, ни оружия, ни денег, ни кредитов, которые все равно отдавать нечем) пусть уж их путин захватит
Томатико• вчера в 22:09
Ответ дляКрижана бурулька
Литві і Естонії приготуватись. зроблять це зненацька. Я про це писала тут ще в листопаді, але з мене гиржали. На кордоні з Україною зроблять невеличкий кіпіш,щоб відтягнути сили, але підуть на балт.країни. Естонія під найбільшою загрозою.
Не вірю ,що вони полізуть ,ще кудись. Вони і так в жопі з Україною.
Атятя_тётя• вчера в 22:11
Ответ дляСокодавка ще та
Так. Зброю потрібно продавати. Але перед продажем потрібен огляд. А де можна його наглядно показати? Вірно - де йде запекла війна. Прямо в дії, так сказати
полигон? учения? комп. симуляция?
не, не слышали
Атятя_тётя• вчера в 22:14
Ответ дляКрижана бурулька
поживете - побачите. Я розумію,що вам не хочеться, але я з самого початку казала,щоб не їхали у Польщу і взагалі у прикордонні з Україною країни.Буде неспокійно. В Європу ядерка прилетить, а от куди - питання часу. І з Німеччини будуть так драпати аж гай буде шуміти.
а немцы то и не знают
В Европе ядерка УЖЕ есть)
Байрактарна• вчера в 22:15
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мизер для продолжения войны, но не для победы.
Теперь берём попкорн и наблюдаем как они будут воевать
Сокодавка ще та• вчера в 22:15
Ответ дляАтятя_тётя
полигон? учения? комп. симуляция?
не, не слышали
Ага. Всі армії через це проходять. Тільки коли були навчання різних країн і покликали наших, то профі навіть не помітили як наші їх вже вразили. Досвід і реальне життя це інше. На наших боях зараз вчаться інші країни.
Байрактарна• вчера в 22:16
Ответ дляАтятя_тётя
рашке та Европа на хрен не упала.
Вот и посмотрим
Атятя_тётя• вчера в 22:22
Ответ дляСокодавка ще та
я не про это. Этот опыт дался слишком высокой, кровавой ценой и лучше бы его не было в нашей жизни.
Другим странам нет смысла гробить свои экономики отказываясь от дешевого росс газа, нет смысла выкидывать миллиарды на помощь украинским беженцам, нет смысла подвергать себя риску ответки от рашки за помощь Украине, просто ради того, чтобы свое оружие испытать. Ну правда. Жили без этого 80 лет и еще бы с удовольствием жили
Байрактарна• 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
каким образом?
Когда пуйло полезет на страны Балтии и Польшу.
Кстати, в Польше полным ходом готовятся, кто живет рядом с Сувалками и на границе с белорашкой в курсе, что туда свезли за последние дни и продолжают свозить
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляБайрактарна
у рашки нет границы с польшей. как он войска то туда потянет?
Байрактарна• 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
Вы как там, в себе? Название темы не читали?
Ну шо, куди підуть кацапи через Білорусь
Душка-свекрушка)))• 2 часа назад
Ответ дляБайрактарна
Ага,дивимось як вся Україна буде окупована,а Європа за себе швидко домовиться,так швидко,що ви і попкорн не встигнете доїсти. Реально тільки тупі залишились.
Княгиня пітьми• 2 часа назад
Ответ дляАтятя_тётя
При чем здесь мой муж цивильной специальности. Речь о профессиональных армиях и военных. При этом НАТО уже ни о чем, и Европа прекрасно понимает, что если бы не Украина, для них со стороны бесноватой россии все могло быть уже намного хуже, даже на данный момент.
Меня не звали• 1 час назад
Ответ дляАноним_
Тут нещодавно писали, що в травні буде щось-то там - нічого не сталося.
Гура это вещал у себя в телеге. Надеюсь что ошибся