Партизанка• 18 августа 2023
Скільки горіхів треба їсти на день щоб заповнити дефіцит заліза?
При анемії
Пліснявілий сир• 18 августа 2023
Я просто їм 10 шт в день. Порахуйте самі кбжу і вміст мікроелементів.
Партизанка
• 18 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Какие орехи? Препараты надо пить
Які? Порадьте якщо знаєте
Ні за холодну воду• 18 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Якими?
В лікаря питайте. Сдавайте аналізи.
Анютины ласки• 18 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Які? Порадьте якщо знаєте
Яловича печінка має бути в раціоні, але якщо анемія , то ліка , капельніци ліпше , згідно аналізу крови
Весёлая морковка• 18 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Якими?
Тими,що призначить лікар.
Бо треба ще знати причину анемії і ступінь тяжкості. Іноді й крапельниці назначають
Партизанка
• 18 августа 2023
Ответ дляАдюла
Дивіться,щоб препарат заліза був з кофакторами
Що це?
Смурфетта• 18 августа 2023
Растительное железо очень плохо усваивается. Можно сказать почти не усваивается. Пейте хелатное железо.
Чудо в декрете• 18 августа 2023
Автор, а до чого тут горіхи взагалі? Найкраще джерело заліза - саме субпродукти і м´ясо. Рослинний білок неповноцінний, на нього в цій справі покладатися не варто.
Партизанка
• 18 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Шкода, тому що у мене вдома цілий мішок волоських горіхів
Даю справку• 18 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Ну и отлично!
Орехи можно измельчить и положить в салат из свёклы.
Но крайне желательно при анемии есть в дополнение к салату либо отварное говяжье сердце, либо кровянку на бутербродах или в яичнице поджаренную (кстати, яйца особенно полезны, в т.ч. варёный желток).