Губка Боб• 19 августа 2023

Какие имена вас бесят?

Какие и почему?
Вот меня например:
Алексей ( особенно Лёша 🤮) и Валерий ( Валера) сразу ассоциация с не очень адекватными и умными людьми.
У вас как?
Кумася• 19 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
Володя, це не повне ім´я))). Повне Володимир.
А я подумала что у человека опечатка с полным именем )
Посудомойка• 19 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ніякі. Колись не любила імʼя Віталік. Якось криве воно. Але життя має чорне почуття гумору, вгадайте, як звати мого чоловіка?😂 то і до нього звикла.
Я до знакомства с бывшим мужем недолюбливала имя Игорь
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляБаба Йога
Прям интересно как ваших детей зовут
Денис, Андрій, Максим ❤️
Янка-угомонись• 19 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ух ти,зацікавили ви мене) Назвіть будь ласка хоч одне ім´я, яке не мало б короткої форми. Ясна річ, не Кіра чи Яна, а багатоскладові. Бо я все голову ламаю, що це за імена...
Люся?
Треба підробіток• 19 августа 2023
Ответ дляПосудомойка
Це одно з двох моїх улюблених імен. Свекр досі думає, що ми сина на його честь назвали, а то я це імʼя люблю))
Звожу з розуму• 19 августа 2023
Ответ дляКокошинЭль
Разве имя может бесить?) Вас бесят ассоциации.
А меня именно бесят имена:
Антон, Кирилл, Егор, Илья, Тима (Тимофей), Тёма (Артём), Лёша (Алексей), Гена (Геннадий).
Єдина Країна• 19 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Люся?
Це коротка форма імені Людмила, до чого тут це?
Треба підробіток• 19 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Костик, Толик... жуть. Алеша не нравится, Леша- терпимее.
Моя свекруха каже Олексійчик)
Янка-угомонись• 19 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Взагалі-то, нє. Це окреме им´я
долой_лама• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Денис, Андрій, Максим ❤️
Тю.. Обычные имена...
Треба підробіток• 19 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ігор
Єдина Країна• 19 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Взагалі-то, нє. Це окреме им´я
Невже? Напишіть будь ласка посилання на якийсь сайт з ’повним ім´ям’ Люся))
Лепешечка• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Денис, Андрій, Максим ❤️
Деня?
Позаземний розум• 19 августа 2023
Юля, Яна, Галя
Посудомойка• 19 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Взагалі-то, нє. Це окреме им´я
Нет
фрау Гітта• 19 августа 2023
Жіноче - Юля, Люда, Жанна так собі
Чоловічі - Толік, Валік і Ростік
Папобус• 19 августа 2023
Ответ длядолой_лама
Тю.. Обычные имена...
А які мали б бути))) Геркулес?)
Мені головне, щоб ті які я хотіла), бо від чоловіка і так прізвище, та по-батькові)))
Michael s Girl• 19 августа 2023
Не нравится имя Егор. Как для ребёнка ещё ничего, но почему-то не воспринимаю взрослых мужчин с именем Егор. Ассоциации с ребёнком и всё тут
Бесит, когда Виталю называют Виталик
Ещё раздражает когда Алёну называют Леной, Оксану - Ксюшей и т.д. то есть два абсолютно разных имени
Янка-угомонись• 19 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Нашо мені сайти? В мене в школі Люс´єн була. Всі Люсею назівали
Мост_Устал• 19 августа 2023
Ответ дляКумася
Не знаю, все може бути звичайно, але тут такого начитаєшся, що вже нічому не дивуєшся. Є, на превеликий жаль, абсолютно безграмотні жінки.
фрау Гітта• 19 августа 2023
Ответ дляЛепешечка
Деня?
Ага
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляЛепешечка
Деня?
Юридично Денис))
А неофіційні ласкаво -пестливі форми до будь-якого імені можна придумати))
ПлакалаВАвто• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
Денис, Андрій, Максим ❤️
А как же женские имена Дениса, Андреа, Максима?
долой_лама• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
А які мали б бути))) Геркулес?)
Ну, Вы просто так критиковали другие имена.. Я думала назвали какой-то красиво...
Посудомойка• 19 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Это совсем другое
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Ой починається))
Звожу з розуму• 19 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
А путя і зєля?
Читайте внимательней
Одного из них я указала, о втором умолчала, чтобы его поклонников не злить
Єдина Країна• 19 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Люсьєн -- чоловіче французьке ім´я. Люсьєна (Люсьєн) відповідно жіноче, було популярне в СССР брєжнєвської доби на фоні захоплення французькою культурою і кіно
Давайте я напишу, що ім´я Вова це повне ім´я, а не зменшена форма від Володимира. Ну виставлю себе в смішній ситуації, сперечатися навряд чи хтось буде) Уловлюєте суть?
Треба підробіток• 19 августа 2023
Ответ дляMichael s Girl
Бесит, когда Виталю называют Виталик
Я тут подумала, що тільки зараз своє імʼя зацінила, бо ніколи особливо його не любила, а за кордоном його легко сприймають, просто вимовляють, нема з ним проблем.
Янка-угомонись• 19 августа 2023
Ответ дляПапобус
А які мали б бути))) Геркулес?)
О, нагадали. В мне однокласники були Спартак і Марат.