Упругая попка• 19 августа 2023

Заніміли губи і втратила свідомість

Була в кардіолога, наступний візит до невролога, але ніяк не можу попасти. Лікар нічого толком не сказав, призначив додаткові обстеження. Хвилююсь, діти малі, я з ними сама, а таке вже другий раз за місяць
Впораюсь зі всим• 19 августа 2023
А зробили додаткові обстеження?

Еllena• 19 августа 2023
Остеохондроз шейный?
So_so• 19 августа 2023
Так может Вы очень устали?
Еllena• 19 августа 2023
Здоровья вам!
Поліцейський патруль• 19 августа 2023
Обстежуйтеся,здайте аналізи,зробіть необхідні обстеження.Можливо анемія,серце чи судини,неврологія теж може давати таке.Щось да діагностують.Бажаю вам здоровʼя.Я теж сама з дітьми з маленького,більше в нас нікого нема,завжди переживала,що б нічого не сталося,бо дома чекають діти малі.Дасть Бог минеться.
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А зробили додаткові обстеження?
Так, на наступний день розгорнутий аналіз крові з вени. Перевіряли в тому числі рівень цукру. Все в нормі
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
Так может Вы очень устали?
Так

автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляЕllena
Здоровья вам!
Дякую! В обидва вечори пила міцну каву саме в той вечір. Думаю, можливо справа в каві, бо зазвичай пью тільки зранку. Також була дощова погода в обидва дні з заниженим тиском
So_so• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Так
Лучше тратить деньги на свой отдых чем на врачей. Организм Вам сигнализирует, пока только так.
Впораюсь зі всим• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Так
Заспокойтесь. Чекайте на прийом дт лікаря з аналізами. І головне не читайте нічого в інеті.
Котики-муркотики• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
А Узи сосудов шеи ?
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Дуже дякую. Вище написала, взагалі відмовляюсь від кави (
долой_лама• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Это разве додаткові обстеження? ))

Вообще, на фоне усталости если - то скорее всего то, что называют астено-невротический синдром. Ничего страшного.

Но по-хорошему надо как минимум сделать доппоер сосудов головы и шеи, ЭКГ, МРТ головного мозга.
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
Я працюю, робота складна і нервова, з дітьми сама. Втомлююсь звичайно. Дітям 3 і 7
Еllena• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Обнимаю вас! Обязательно у вас все будет хорошо! С праздником!
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую. Призначили добову перевірку серця, забула назву. Ще не ходила, бо вирішила, що в мене проблем нема. Вчора знов ))) тепер піду
So_so• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Цены на помощь сейчас упали.
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ длядолой_лама
Это разве додаткові обстеження? ))

Поки тільки невролог і кардіолог. Далі знову піду до терапевта
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляЕllena
Дякую! Взаємно

автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
Цены на помощь сейчас упали.
Не зрозуміла ваш коментар
So_so• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Не зрозуміла ваш коментар
Помощь по дому и с детьми.
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляSo_so
Помощь по дому и с детьми.
Так, сама вже про це задумуюсь
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Кардіолог сказала, що це може бути обезводнення, бо я пью мало води. Тепер всюди хожу з водою. Вчора також цілий день з водою, але це не допомогло (
Капитанша• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Хоч екг і узд серця зробіть, щоб виключити кардіо проблеми. Блокади і т д.
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Так, дякую вам
Капитанша• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Так, дякую вам
Ще треба подивитись дефіцити, здати електроліти, подивитись чи немає дефіциту магнію і т д.
Добре б здати ще с-реактивний білок і ферритин. Подивитись чи немає запалення, і цукор, бо може бути в нормі, а ферритин низький.
Ще у офтальмолога подивитись очне дно, він скаже чи все ок з судинами.
Якщо буде повторення то в ідеалі на мрт гм і навіть еег зробити
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Що буде повторення - цього найбільше боюсь
Капитанша• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Головне в такому випадку одразу присісти, а то й лягти ноги в гору. Мати при собі водичку пообливатися, і ще не бути голодною.
Капитанша• 19 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Я не розумію чому кардіолог хоча б екг не зробив. Толку що ви до нього поговорити сходили
автор Упругая попка • 19 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Все робила, нічого не допомогло. А цей раз ще і губи заніміли