Дюйм оф о4ка• 19 августа 2023
а хтось отакі штуки сіліконові з гіалурокою клеїть як альернатива ботоксу чола?
пишуть що на місяць щоденного використання вистачає..
це меніреклама німецького зайту з цим добром вискочила - 20 євро коштує. звісно на аліекспрес є дешевше..
цікавий Ваш досвід.
звісно, нещодавн ще брітні спірс додала моди на оці штуки, де в кадрі з такою наліпкою стогне про свій невдалий отокс.
цікавий Ваш досвід.
Безпринципова• 19 августа 2023
я на межбровье клею с айхерба
утром встаешь - морщинка разглажена, в течение дня конечно если морщить снова будет. но так я встаю она с ночи уже замята обычно. ну еще может привыкание какое-то дает.
Звоночек• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
я на межбровье клею с айхерба
А можете ссылку дать?
курасаны• 19 августа 2023
Альтернативою ботоксу вони бути не можуть, бо він блокує м‘язи, а максимум дії цих патчів це зволоження шкіри.
Викликаю на дебати• 19 августа 2023
Ответ длякурасаны
Візуально, коли зморшки не глибокі і шкіра добре зволожена, то дійсно, є ефект розгладження.
Коханозадовільна• 19 августа 2023
Я вот думаю, эти тейпы тянут кожу, это если ими долго пользоваться, то вообще все обвиснет до плеч😱
курасаны• 19 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Так і є, просто очікування повинні бути реальні. Якщо ви 25-річна дівчина з ледь помітними зморшками, то ефект буде. А як старша з глибокими заломами, то яка ж це альтернатива
Неновая почта• 19 августа 2023
Ответ длякурасаны
С глубокими заломами и ботокс бессилен
Флюорография гуся• 19 августа 2023
За 20 евро не знаю, а американские, что Кайли себе клеит, по 70 баксов, работают хорошо! Все и правда как бы подтягивается, разглаживается
Флюорография гуся• 19 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Не так сильно тянут
Вы больше оттягивает себе лицо, когда сидите за компом, подперев щеку)
Дюйм оф о4ка
• 19 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
не знаю як це , але те , що для нависаючої повіки дійсно працює
можна детальніше про нависаючу повіку? це які?
я для фото іноді оці двійні защіпки під волси чіпляю - воно мені трохи навіть овал лиця підтягує і погляд..
атаке навіть років 10 тому у шубізічасто використовували)
Дюйм оф о4ка
• 19 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
а воно з гіалуронкою? чи просто пластир?
якщо просто пластир то я тейп білосніжка різала - не по техніці. а просто прижимаючи там.. ну а зараз в німеччині - там в dm місцевий тейп продається
Безпринципова• 19 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
нет это просто жесткий пластырь, он держит расправленным кожу.
Дюйм оф о4ка
• 19 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
отож. в мене якраз той випадок. ну і ботокс вже глибокі заломи не розгладить же, тому оті зволожувальні патчі - гарна профілактика під час сну.. бо наприклад я протягом дня чудово контролюю міміку, а от після сну зморшки навіть якщо на спині спати((
Дюйм оф о4ка
• 19 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
дивна ви.. у більшості людей на лобі мінімум жиру, там нічому гравітацією тягнутися..
младокошкина• 19 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Прикольно ) Я б спробувала, бо ботокс не можна зараз 😭
Я замість такої тейпи роблю. Це дешевше, а принцип той же. І на гусячі лапки і носогубку
Дюйм оф о4ка
• 19 августа 2023
Ответ длякурасаны
я 40 річнаа з ледь помітними заломами, в 25 нічо і на сонці не морщилося. просто зараз у німецькому селі, а в Україну до косметолога спеціально на ботокс не можу поїхати. а ботокс в моєму випадку треба в 2 етапи робити.. тут таких умілих і відповідальних екстертів на жаль нема.
Дюйм оф о4ка
• 19 августа 2023
Ответ дляФлюорография гуся
а ви пробували уже? де купували? також вони багаторазові на 30 раз?
жінка незаміжня• 19 августа 2023
Ответ длямладокошкина
А які купуєте, підкажіть, будь ласка
Фима Собак• 19 августа 2023
Ответ длямладокошкина
Підкажіть, тейпи працюють? Дивлюсь на них давно, но вагаюсь
Кумася• 19 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Покажите какие, пожалуйста.