Вже багато хто знає, що трапилось в Чернігові. Про прильоту ракети в їх драмтеатр. Про якусь там виставку сьогодні. Про кількість людей і дітей, що були на вулиці під час повітряної тривоги.
Це страшно. Страшно, що ми звикаємо до повітряних тривог. Що на людей, що ховаються під час повітряних тривог, дивляться як на навіжених. А потім прилітає, як сьогодні в Чернігів.
Вже відомо про загиблих, про поранених 37 людей і близько половини діти. Про важких в реанімації. Ще розбирають завали.
Невже люди, хоча б під час повітряної не можутьсховатись. В нас війна іде. А враження, що ні.
Скоро День незалежності. І що може бути в цей день, коли багато хто піде гуляти з дітьми.
Перше вересня і екскурсії.
В школі хоч точно спустять в бомбосховище, а на екскурсіях що.
Бережіть себе!
Тема, щоб ще раз зрозуміти, що у нас війна. І не засуджувати людей, що ідуть в укриття під час повітряної і не наражати на небезпеку себе і дітей.
Перше вересня і екскурсії.
Бережіть себе!
Елена-0f43• 19 августа 2023
Ответ дляMussja
Вже є коментар міської ради, що ніхто не узгоджував і дозволу не давали
Сейчас друг на друга начнут списывать ответственность.
kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Страшно і те, що хтось навів на драмтеатр.. ці вбивці серед нас
Анонс був за тиждень, всі знали і так. От навіщо взагалі було робити цю виставку?
Плету з бісеру• 19 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
2-3 то можно и сходить. А если 10-12 иногда, когда 5-6, то еще ничего ( за сутки, Харьков)
Можна сходити, коли знаєш, що в тебе час є сходити. А в Харкові немає сенсу, бо в нас і тривоги вже після прильотів вмикаються, а коли встигають перед, то за хвилину ще добіжи куди
Happiness13-Ukraine• 19 августа 2023
Слухала свідка, який працює в театрі. Він каже, що час від початку тривоги до прильоту 5-10 хвилин. Нажаль, люди просто проігнорували. Там алея кафе, багато хто сидів у них. Багато людей йшло з церкви, яка поряд . Навіть то відео, де дівчина у білій сукні і за нею приліт - то вона ж на вулиці, попри тривогу. Шкода всіх постраждалих😢
Svetyashik• 19 августа 2023
Ответ дляПлету з бісеру
Хоч підземне місто будуй(((
Ответ дляMrs.Ochmonek
Марія Берлінська написала, що всі, хто пішов в укриття, цілі, включно з нею. Однак частина людей вийшла на вулицю.
Пряма мова Берлінської: ’Захід було заздалегідь офіційно узгоджено з місцевою владою, місце було надано місцевою владою.
Анонс, що буде захід був у відкритому доступі. Але конкретне місце повідомили лише (!) зареєстрованим перевіреним учасникам за лічені години до заходу. Всі дані учасників надано відповідним органам.
Зараз працюємо з СБУ надаємо всі необхідні дані для оперативного розслідування’.
Якусь дурню вона написала. Судячи з того скільки травмовано дітей, вони явно не були гостями того заходу. Постраждали випадкові люди через те, що тупа курка додумалась провести виставку в центрі міста
kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Ми не можемо зараз змінити русню. Ми не можемо їм вставити мізки.
Але спуститись в бомбосховище під час повітряної, ми можемо. Там було достатньо часу. Бо бомбосховище в самому драмтеатрі.
І що? Ось люди були в тому приміщенні, які не загинули, а хтось загинув. Це доля. Не знаєш де коли і як...
Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Ответ дляkristi_ana
Це вже із серії навіщо спідницю коротку вдягати.
Такі зустрічі розумних людей потрібні, нові ідеї потрібні. Але напевно тільки таємно і одразу десь у підвалах
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якось не дуже її писанина. Особливо, якщо врахувати її істерики про недооцінку ворога...
Вкусныйпончик• 19 августа 2023
Якщо кожну тривогу пересиджувати в укритті, то війна закінчиться в дурдомі, бо ніяка психіка не витримає цього тиску.
Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Ответ дляPinkyPink
І без виставок прилітає..
Happiness13-Ukraine• 19 августа 2023
Ответ дляkristi_ana
Пишуть, що точне місце озвучили лише запрошеним за 4 години до початку. Там всього було 200 запрошених. Але це нажаль нічого вже не змінить(
Ваша величність• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В цьому і біда
Ответ длямаринель-наумка
Що інше . Там паркова зона усюди. І укриттів майже нема . Люди може і шли в укриття . Прилетіло через 10 хвилин . . І так. В нас тривони постійні. Люли працююють.
Зачекайте, що за 10 хвилин з паркової зони не можна зайти в бомбосховище в драмтеатрі?
Або піти далі від центру?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Пишуть, що саме місце не оголошувалось заздалегідь
Саме місце оголосили учасникам о 6 ранку, часу було більш ніж достатньо щоб злити координати. Ну а взагалі такі заходи непоміченими не можуть пройти: оренда приміщення, сцена, мікрофони, постачання води, снеків, світло і тд. Купа людей насправді в курсі де саме буде відбуватися «якийсь захід», скласти 2+2 не важко
Элли Иванова• 19 августа 2023
Автор, ну вот у нас вчера днём была практически одна непрерывная тревога. Иногда между сиренами было буквально пару минут перерыв. Я точно знаю, потому что целый день ездила по городу и не смогла попасть ни в одну инстанцию - во время тревоги никто не работает, а за пару минут между сиренами ничего не решить.
Вот и получается, что по-хорошему, надо было сидеть в убежище (а где вообще есть те убежища в городе, котором нет ни метро, ни подземных паркингов - вопрос риторический) весь день. Но мало кто может себе позволить такую роскошь - у людей работы, дела, заботы ...вот и получается, надеемся на авось, а везет не всем (((
Ваша величність• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Або піти далі від центру?
Ситуації бувають різні.
Ответ дляПлету з бісеру
Та то ще мало.
А як вночі виє раз за разом - ми вже теж в Харкові не реагуємо. У нас зазвичай прильот, а через 1-2 хвилини - сирена.
Та й укриттів у нас немає, а до метро їхати хвилин 40.
Як ви там в Харкові тримаєтесь...((( Це дійсно важко!
Але тут день! І купа дітей поранених! 11 діток поранених в лікарні, з них 2 важких.
bespe4na_mavpa• 19 августа 2023
Ответ дляPrervana
ПЗД - это выставка военщины в 80 км от границы, куда ’гостынно запрошувалы’ инженеров, операторов, военных и всех кто мимо проходил. Это даже не слабоумие, я не знаю как это назвать.
Согласна. Организаторы и есть наводчики изнутри. И пофик что такие выставки уже были. Что у людей в голове
Наталья557• 19 августа 2023
Ответ дляtrickywicky
Так а хто засуджує людей, що йдуть до укриття? Я особисто такого не помічала
А я замечала. Здесь была тема про бомбоубежища и спрашивали куда бежать в случаи тревог. В итоге здесь просто посмеялись, все ответы были с иронией.
Ответ дляHappiness13-Ukraine
200 запрошених не живуть у вакуумі, вони спілкуються з друзями, у них є родичі і таким чином інформація і витікла
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, те ж читала тільки що берлінську
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ось це вже цікаво! Якщо зможуть знайти,хто злив інформацію!
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Люди втомились так жити. Скільки ще так? Невідомо! Отож!
Ми на поступки не підемо, можливостей у нас перемогти найближчим часом немає (не потрібно писати про матрьошок, це знають всі, хто має родичів на фронті).
Люди просто стали жити, розуміючи, що все може бути і досить цих білих пальт.
І це якась нова пісня? То засуджували тих, хто не поїхав (хоча такого не зустрічала), тепер тих хто ходить в укриття. Найкраще що авторка може зробити, зайнятіись своєю родиною і ходити з ними в укриття