ir.zhuck• 19 августа 2023

Чернігів. Ми звикли до тривог. Це страшно.

Вже багато хто знає, що трапилось в Чернігові. Про прильоту ракети в їх драмтеатр. Про якусь там виставку сьогодні. Про кількість людей і дітей, що були на вулиці під час повітряної тривоги.
Це страшно. Страшно, що ми звикаємо до повітряних тривог. Що на людей, що ховаються під час повітряних тривог, дивляться як на навіжених. А потім прилітає, як сьогодні в Чернігів.
Вже відомо про загиблих, про поранених 37 людей і близько половини діти. Про важких в реанімації. Ще розбирають завали.
Невже люди, хоча б під час повітряної не можутьсховатись. В нас війна іде. А враження, що ні.
Скоро День незалежності. І що може бути в цей день, коли багато хто піде гуляти з дітьми.
Перше вересня і екскурсії.
В школі хоч точно спустять в бомбосховище, а на екскурсіях що.
Бережіть себе!
Тема, щоб ще раз зрозуміти, що у нас війна. І не засуджувати людей, що ідуть в укриття під час повітряної і не наражати на небезпеку себе і дітей.
Елена-0f43• 19 августа 2023
Ответ дляMussja
Вже є коментар міської ради, що ніхто не узгоджував і дозволу не давали
Сейчас друг на друга начнут списывать ответственность.

kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Страшно і те, що хтось навів на драмтеатр.. ці вбивці серед нас
Анонс був за тиждень, всі знали і так. От навіщо взагалі було робити цю виставку?
Плету з бісеру• 19 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
2-3 то можно и сходить. А если 10-12 иногда, когда 5-6, то еще ничего ( за сутки, Харьков)
Можна сходити, коли знаєш, що в тебе час є сходити. А в Харкові немає сенсу, бо в нас і тривоги вже після прильотів вмикаються, а коли встигають перед, то за хвилину ще добіжи куди
iryna _b• 19 августа 2023
Ніхто не засуджує тих хто йде в укриття.
Я на роботі йду, бо місце таке, що треба. Дома ні,не йду.
Happiness13-Ukraine• 19 августа 2023
Слухала свідка, який працює в театрі. Він каже, що час від початку тривоги до прильоту 5-10 хвилин. Нажаль, люди просто проігнорували. Там алея кафе, багато хто сидів у них. Багато людей йшло з церкви, яка поряд . Навіть то відео, де дівчина у білій сукні і за нею приліт - то вона ж на вулиці, попри тривогу. Шкода всіх постраждалих😢
Svetyashik• 19 августа 2023
Ответ дляПлету з бісеру
Хоч підземне місто будуй(((
PinkyPink• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Марія Берлінська написала, що всі, хто пішов в укриття, цілі, включно з нею. Однак частина людей вийшла на вулицю.

Пряма мова Берлінської: ’Захід було заздалегідь офіційно узгоджено з місцевою владою, місце було надано місцевою владою.
Анонс, що буде захід був у відкритому доступі. Але конкретне місце повідомили лише (!) зареєстрованим перевіреним учасникам за лічені години до заходу. Всі дані учасників надано відповідним органам.
Зараз працюємо з СБУ надаємо всі необхідні дані для оперативного розслідування’.
Якусь дурню вона написала. Судячи з того скільки травмовано дітей, вони явно не були гостями того заходу. Постраждали випадкові люди через те, що тупа курка додумалась провести виставку в центрі міста
kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Ми не можемо зараз змінити русню. Ми не можемо їм вставити мізки.
Але спуститись в бомбосховище під час повітряної, ми можемо. Там було достатньо часу. Бо бомбосховище в самому драмтеатрі.
І що? Ось люди були в тому приміщенні, які не загинули, а хтось загинув. Це доля. Не знаєш де коли і як...
Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Ответ дляkristi_ana
Це вже із серії навіщо спідницю коротку вдягати.
Такі зустрічі розумних людей потрібні, нові ідеї потрібні. Але напевно тільки таємно і одразу десь у підвалах

Чашечка кофе• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Якось не дуже її писанина. Особливо, якщо врахувати її істерики про недооцінку ворога...
Вкусныйпончик• 19 августа 2023
Якщо кожну тривогу пересиджувати в укритті, то війна закінчиться в дурдомі, бо ніяка психіка не витримає цього тиску.
Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Ответ дляPinkyPink
І без виставок прилітає..
Happiness13-Ukraine• 19 августа 2023
Ответ дляkristi_ana
Пишуть, що точне місце озвучили лише запрошеним за 4 години до початку. Там всього було 200 запрошених. Але це нажаль нічого вже не змінить(
Ваша величність• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В цьому і біда
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ длямаринель-наумка
Що інше . Там паркова зона усюди. І укриттів майже нема . Люди може і шли в укриття . Прилетіло через 10 хвилин . . І так. В нас тривони постійні. Люли працююють.
Зачекайте, що за 10 хвилин з паркової зони не можна зайти в бомбосховище в драмтеатрі?
Або піти далі від центру?
Манула• 19 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Дніпро так саме
PinkyPink• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Пишуть, що саме місце не оголошувалось заздалегідь
Саме місце оголосили учасникам о 6 ранку, часу було більш ніж достатньо щоб злити координати. Ну а взагалі такі заходи непоміченими не можуть пройти: оренда приміщення, сцена, мікрофони, постачання води, снеків, світло і тд. Купа людей насправді в курсі де саме буде відбуватися «якийсь захід», скласти 2+2 не важко
Элли Иванова• 19 августа 2023
Автор, ну вот у нас вчера днём была практически одна непрерывная тревога. Иногда между сиренами было буквально пару минут перерыв. Я точно знаю, потому что целый день ездила по городу и не смогла попасть ни в одну инстанцию - во время тревоги никто не работает, а за пару минут между сиренами ничего не решить.
Вот и получается, что по-хорошему, надо было сидеть в убежище (а где вообще есть те убежища в городе, котором нет ни метро, ни подземных паркингов - вопрос риторический) весь день. Но мало кто может себе позволить такую роскошь - у людей работы, дела, заботы ...вот и получается, надеемся на авось, а везет не всем (((
Ваша величність• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Або піти далі від центру?
Ситуації бувають різні.

Filomena• 19 августа 2023
Ответ дляMussja
Вірите?
iryna _b• 19 августа 2023
Ответ дляkristi_ana
Я з вами згодна.
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляПлету з бісеру
Та то ще мало.
А як вночі виє раз за разом - ми вже теж в Харкові не реагуємо. У нас зазвичай прильот, а через 1-2 хвилини - сирена.
Та й укриттів у нас немає, а до метро їхати хвилин 40.
Як ви там в Харкові тримаєтесь...((( Це дійсно важко!
Але тут день! І купа дітей поранених! 11 діток поранених в лікарні, з них 2 важких.
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ длямаринель-наумка
Нізто не навів . Усюд и було антнсовано виставку виробників дронів. В центпі міста , на Спас, коли рядом церкви. Парки....
Так. Це було відомо. У відкритих джерелах.
bespe4na_mavpa• 19 августа 2023
Ответ дляPrervana
ПЗД - это выставка военщины в 80 км от границы, куда ’гостынно запрошувалы’ инженеров, операторов, военных и всех кто мимо проходил. Это даже не слабоумие, я не знаю как это назвать.
Согласна. Организаторы и есть наводчики изнутри. И пофик что такие выставки уже были. Что у людей в голове
Наталья557• 19 августа 2023
Ответ дляtrickywicky
Так а хто засуджує людей, що йдуть до укриття? Я особисто такого не помічала
А я замечала. Здесь была тема про бомбоубежища и спрашивали куда бежать в случаи тревог. В итоге здесь просто посмеялись, все ответы были с иронией.
iryna _b• 19 августа 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
200 запрошених не живуть у вакуумі, вони спілкуються з друзями, у них є родичі і таким чином інформація і витікла
сладкий_ноябрь• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Так, те ж читала тільки що берлінську
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

А ось це вже цікаво! Якщо зможуть знайти,хто злив інформацію!
WomAnn• 19 августа 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Люди втомились так жити. Скільки ще так? Невідомо! Отож!
Ми на поступки не підемо, можливостей у нас перемогти найближчим часом немає (не потрібно писати про матрьошок, це знають всі, хто має родичів на фронті).
Люди просто стали жити, розуміючи, що все може бути і досить цих білих пальт.
І це якась нова пісня? То засуджували тих, хто не поїхав (хоча такого не зустрічала), тепер тих хто ходить в укриття. Найкраще що авторка може зробити, зайнятіись своєю родиною і ходити з ними в укриття
Mussja• 19 августа 2023
Ответ дляFilomena
Вірите?
Та зараз будуть стрілки переводити один на другого, але це нічого не змінить. Я теж вважаю, що не треба зраз робити таких виставок, але все одно винні рашисти, і тільки рашисти