Невісточка ж• 19 августа 2023
Купила дорогу шовкову резинку за 400 гривень. Здається вона мені не личить.
Мріяла про таку об‘ємну шовкову резинку, щоб достойно виглядала га голові, не як з Єви. Витратила майже 400 гривень.
Сьогодні прийшла. Вот дівчата подивіться, колір не такий як в відгуках, і до мого волосся не пасує((
Перше фото з сайту в відгуках, інші моі, що отримала
Невісточка ж
• 19 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Есть фото на волосах? Как вы хотите носить?
Пучок хотіла робити і низький хвіст
не можу себе сама сфоткати, щоб зрозуміло було((
Курочка• 19 августа 2023
Колір,як на фото. Гарна, але думаю пасуватиме до більш темного волосся. Вам потрібна темніша резинка.
Я такая - жду трамвая• 19 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Пучок хотіла робити і низький хвіст
У вас знатная мохнатка!!!
Невісточка ж
• 19 августа 2023
Ответ дляШеллар
Для волосся корисно, на фото вони мені однакові. Що саме Вам не подобається?
Мені здається, що мені прийшла якогось поросячого кольору, я хотіла таку пудрово-рожеву
Файно Замало• 19 августа 2023
на первом фото фильтров дофига, вот цвет и не тот отображается. резинка как резинка, 400 грн я бы не платила, но уж носите как есть. в след раз заказывайте наложкой
БезВзяток• 19 августа 2023
А як нам зрозуміти личить вона вам чи ні...Там резинка там волосся,,,Аи де ви,де резинка на волоссі
Файно Замало• 19 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
та прям уж поросячий) нежно-абрикосовый на фото
Невісточка ж
• 19 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У вас знатная мохнатка!!!
Не розумію ваш жаргон.
Невісточка ж
• 19 августа 2023
Ответ дляМиловидна леді
В Еве это товары по лицензии, не оригиналы.
На мейкапі брала.
Я такая - жду трамвая• 19 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Не розумію ваш жаргон.
Руно шикарное у вас !!
Обстановщица• 19 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Да, мне тоже кажется, что на первом фото - пудровая, ближе к розовому. А на вашем фото - персиковый оттенок, ближе к оранжевому.
Но если честно, под ваши волосы я бы брала либо бежевую, либо темно коричневую. Но это мой вкус, просто люблю резину в тон волос 🤷♀️
Невісточка ж
• 19 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Руно шикарное у вас !!
Я ж кажу не розумію жаргон в стилі Януковича.
Я такая - жду трамвая• 19 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Волосячко ваше кучеряве шикарно!!!
Я такая - жду трамвая• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Вона вас не достойна. Викиньте
Согласна , у автора шикарная мохнатка)