Доброго дня! Питання до тих хто реєструвався на ВПО і вказував віртуальну карту O. Bank 2.0, або інші віртуальні картки, чи є в когось досвід? Бо вони своєю простотою довіри не викликають, як і служба підтримки яка і сама не знає та говорить, що треба уточнювати в ЦНАПІ. ДЯКУЮ.
Кайдашенчиха• 19 августа 2023
Навіщо користуватися віртуальною карткою нонейм банка?
По темі- для виплат користуюся віртуальною карткою Укрсіббанку. Все ок.
tanya210587• 19 августа 2023
O. Bank 2.0 я не знаю. Но в заяві ви не карту вказуєте, а номер рахунку айбан. Я користуюсь віртуальною, проблем немає. Якщо не будете світити карту по підозрілим сайтам то проблем не буде
Ответ дляКайдашенчиха
Дякую за відповідь. Вже була в нас спроба с цим банком, там для підтвердження треба їхати в відділення, але наша проблема людина не виїздна то дого ж в прифронтових умовах, це ще одна біда.
Ответ дляtanya210587
вже краще в приваті відкрити карту або в якомусь іншому, банків багато
Дякую за відповідь,так без сперечань краще всьоно ч перевіреному банку, але ж в них всіх щоб відкртити віртуальний рахунок потрібно вже мати карту, або персонально відвідувати відділення
tanya210587• 19 августа 2023
Ответ дляWertop110
людина не виїзна -хвора?
tanya210587• 19 августа 2023
Тут тільки скоріш всього потрібно поїхати в відділення банку та відкрити рахунок( якщо нема авто то наняти) а що робити? я б на вашом місці не відкривала в невідомих банках рахунки. Зараз стільки мошенніків.
Кайдашенчиха• 19 августа 2023
Ответ дляWertop110
А Монобанк не розглядали? Начебто в них не треба особисто приїздити