Слава Українi• 19 августа 2023

Дитина інвалід. Які пільги?

Доброго всім здоров´я!
Матусі, в кого дітки з інвалідністю, поділіться будь ласка, які є пільги? Яку соціальну допомогу отримуєте? Цікавить у кого дітки з категорії від 6до 18років. Дякую.
Khmelnichanka• 19 августа 2023
Дитей - інаалідів нема.
Є діти з інвалідністю.
Є пільги на проїзд (місцевий і залізничний дальнього сполучення), як правило - є пільги на шкільне харчування, плюс в багатьох містах видають памперси або кошти на них, а також - щорічна реабілітація на суму 16 або 25 тис.гр (залежить від ступіню обмеження). Мама сума основної соцдопомоги різна. Просто діти з інвалідністю отримують значно менше дітей з інвалідністю підгрупи А. Суми від 2 до 8 тисяч гривень. Є таблиця, де все розписано детально.

Тракторні війська• 19 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дитей - інаалідів нема.
Є діти з інвалідністю.
Дивно, а в мого сина в посвідченні написано саме дитина-інвалід чорним по білому. Це все умовності
Тракторні війська• 19 августа 2023
Пенсія - майже 2900 + Клічко доплачує щомісяця 2000. Проїзд безкоштовний в міському транспорті. До свята якісь подарунки і квитки в театр були раніше, але вже роки два не їздили брати
Khmelnichanka• 19 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
В посвідченнях старого зразку писали по- старому.
Зараз офіційно - саме дитина з інвалідністю.
Бо спочатку дитина, а потім - її діагноз.
Я частково погоджуюсь з Вами, а ось для багатьох батьків це приниповий момент. І в першому тлумаченні вони вбачають образу дітей. То навіщо нам ображати один одного, якщо можна не ображати? ;)
Те саме стосовно термінів ’ аутист’ і т.п.
Хоча свого сина я так і називаю, для мене це ок :).
А ось чужих дітей - не буду.
Тракторні війська• 19 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
А ось чужих дітей - не буду.
Ну, мабуть, це правильно дійсно. До речі, хтось знає: в мого посвідчення -книжечка, там його фотка дворічна, а йому вже 13) Якось тупо виходить. Може, його треба міняти? Не буде ж дядько 17 років ходить з такою фоткою)
ValentinaD• 19 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Як отримувати доплати від Кличка? Кудись потрібно писати заяву?
Тракторні війська• 19 августа 2023
Ответ дляValentinaD
Та ні, це всім таким діткам з Києва автоматично. Я так думаю. Ви з Києва?

ValentinaD• 20 августа 2023
Так, коли приходять ці 2 тис написано що це соц виплати?
Тракторні війська• 20 августа 2023
Ответ дляValentinaD
Так
ValentinaD• 20 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Так
Дякую, зрозуміла, тоді все ок