LudaSHS• 20 августа 2023

Тут уже были самолеты ф-16? потому скажені лупили

Слежу за эпопеей с ф-16, туда сюда качели.

Тягется год! С времен учебы наших 2 летчиков в Аризоне Сша прошло много месяцев, после проверок и тестов тогда в конце зимы и весны 23 писали - нашим надо 4-6 месяцев. А потом
Потом начались качели политические.
На сегодня наши выехали учится и персонал- инженеры, это все время.
И вот новость

✈️ Винищувач F-16 вже сідав на українські аеродроми – командувач Повітряних сил Олещук.

’Літак F-16 був в Україні. Він сідав на наших аеродромах, ми проводили спільне навчання з пілотами F-16, і в нас є досвід експлуатації, відповідно, літака F-16. Я думаю, це суттєво’.

За його словами, зараз Україна займається підготовкою злітно-посадкових смуг. ’Ми проводимо відповідну реконструкцію, ми покращуємо покриття, покращуємо інфраструктуру аеродромів, ми будуємо нові захисні споруди’, - повідомив командувач.

Я была в одной области, и там местные знают какой аэродром наши тестировали и готовили.
Lena24101987• 20 августа 2023
Ответ для Кошкина мать
вони не злякалися, а ще більше укріпилися та замінували все, особисто я не розумію для чого був такий шум з контрнаступом, можливо хтось може пояснити? Бо наприклад, як кацапів виганяли з Харківського напрямку, то взагалі була мертва тиша, брат в 14 Волинській, мовчав як риба, просто їдуть на позиції і все. Розказав тільки тоді, коли закінчили наступати
Бо на контрнаступ гроші виділяли, ну і самі далі продовжте…