Налогообложу• 20 августа 2023

Чому наше суспільство таке гомофобне?

Завжди цікавило це. Чому наше суспільство таке гомофобне? Агресивно налаштовано, або з якимись стереотипами і «насмішками» до геїв та лесбійок. Чому, як вважаєте?
Первая ласточка инфляции• 20 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Вона не боролась за це право. Вона знала, що це кохання неприроднє. Друзі знали, робота знала, бо ми всі з однієї роботи. Більше скажу, ми всі зі служби)
Але ні своєму синові вона це не розповідала, ні рідні. Знали тільки ми
То називається що соціальні стереотипи її додавали. І насправді таких людей дуже багато. Вони одружуються, заводять дітей.
А внутрішні почуття? Дурня. Не барині
миссАрфография• 20 августа 2023
Нічого не маю проти лесбійок, але геї!!! Нам самім чоловіків не вистачає, а вони і розбещують їх.
Ответ дляНалогообложу
А чому тоді люди, які родились після розвалу совка теж такі? Юнаки яким зараз по 20 років
Мабуть залежить від оточення. В моєї доньки одногрупник відкритий гей. Ніхто його не цурався. Пили гуляли , лайкали один одного в інстаграм.
Радостина• 20 августа 2023
Удалено администрацией...
Ответ длямиссАрфография
До речі так. Чомусь до лесбійок більш толерантне відношення. Принаймі їх не б´ють.
автор Налогообложу • 20 августа 2023
Ответ дляРадостина
Удалено администрацией...
Ооо який жир ви з болот прилізли? Що кацапи на українському форумі роблять?
Ответ дляРадостина
Удалено администрацией...
Ви з Москви?
Радостина• 20 августа 2023
Ответ дляНалогообложу
Ні, я з України
Радостина• 20 августа 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви з Москви?
Ні
автор Налогообложу • 20 августа 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Мабуть правда. Але дуже багато агресивних молодих
курасаны• 20 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Например, ссать в парадных? По большому счету, это не опасно, но свободно. Тоже самое - ходить голым, подглядывать в бане, валяться пьяным на детской площадке или ходить мужику накрашенным и на каблуках.
ничесе у вас список желаемого) А адекватному человеку это в голову просто не придет.
автор Налогообложу • 20 августа 2023
Ответ дляРадостина
Ні, я з України
Загнівающий запад?
Ви в таможений саюз хочете? Пріхожанка мацквоского патріархату?
Ответ дляРадостина
Ні, я з України
Мало схоже. Не хвилює що півкраїни виїхало в загниваючий захід а не на православну Московії?
КинДза• 20 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
С одной стороны -да, с другой - задолбали эти толлерантные иностранные фильмы с лапусюшками геями . как не гей, то умняшка, трудяжка и лапусяшка. А натуралы со всеми вытекающими гадостями. Как будто сексуальная ориентация равна идеальности во всём.

И, если судить по количеству геев и лесбиянок в фильмах, то дети в пробирках должны рождаться повсеместно
Не переживайте, лесбиянки заводят детей, а геи в развитых странах также, через усыновление
Радостина• 20 августа 2023
Ответ дляНалогообложу
Загнівающий запад?
Не ходжу до церкви взагалі, бог в душі.
Дама-мадама• 20 августа 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Має пройти час. Люди, яким зараз до 30, вже зовсім інакше ставляться до цього.
Пока это не коснется их лично в виде их детей.
курасаны• 20 августа 2023
Ответ дляНалогообложу
Це вплив совка і рашистів? Гомофобія у нас
нет, это скудомие, низкий интеллект виновато.
Мольфарочка• 20 августа 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А ви не знали що люди з інвалідністю боряться за свої права? Щось там пандуси вимагають, транспорт. Щоб мати рівний доступ благ нарівні з всима людьми.

Щодо транса у Львові з голою жопую його нормальність на рівні з дрочером біля школи.
Але просто дрочер то не цікаво, в кожному смт такий є.
А от трансегндео у Львові! Ото новина.
Дрочеры были в моем детстве. Как есть и сейчас. И это не было нормальным, и на центральные улицы они не выходили и отгрести могли по самые колокольчики и от полиции и от прохожих. На счёт борьбы за права инвалидов. Ну не ходят они на парады. И транспорт они не требуют, и пандусы. Могут написать заяву попасть на государственную программу. Какие блага не имеют геи? Не могут говорит о себе? А вы бегаете по улице и кричите, что любите мужика? Они не могут усыновить ребенка? Могут. Было бы желание. Не могут оставить наследство любимому? Могут! Законом не запрещено.бесит не то, что они любят людей своего пола, а то что выпячивают на показ свою нетрадиционную сексуальность, что считают себя обездоленными, по этом чуть что, я ж гей! А вы меня ущемляете. Честно, создаётся впечатление, что гетеросексуалов меньше, чем геев и лесбиянок.
Радостина• 20 августа 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Удалено администрацией...
Налитое яблочко• 20 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Що ’это’? І що в тому поганого?
Женщинас• 20 августа 2023
Цікаво читати думки порадниць, дякую.
Наше суспільство нездорове, травмоване, спиратись на його установки недоцільно. Звинувачення у гомофобності суспільства теж недоречні. Що можна вимагати від нездорового? І ситуація сьогодення зовсім не сприяє оздоровленню. Вважаю питання у заголовці риторичним.
автор Налогообложу • 20 августа 2023
Ответ дляРадостина
Удалено администрацией...
Вони є. Серед ваших сусідів є.
курасаны• 20 августа 2023
Ответ дляРадостина
Удалено администрацией...
Вона була завжди, і буде. Різниця тільки в тому, що раніше за це саджали і лікували. А у міфології древньої Греції це було звичайним явищем)))
КинДза• 20 августа 2023
Ответ дляНалогообложу
Токсичная маскулинность или латентный гомосексуализм. Кстати процент геев в два раза выше чем лесбиянок. Вчера только читала в новостях про бывшего министра вроде Дании, боролся против прав ЛГБТ, так вот, совершил камингаут как гей!
Чумачечая_• 20 августа 2023
Ответ дляНалогообложу
у вас там в Москве много?
Леди Г• 20 августа 2023
Мы и так уменьшились, нам надо размножаться, не до веселья с голыми письками на парадах.
автор Налогообложу • 20 августа 2023
Ответ дляКинДза
Тобто думаєте, що всі гомофоби - бояться самі собі признатись що в них є схильність до одностатевого кохання?
Лялькодзьоб• 20 августа 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Причини поганої народжуваності це низька єкономічна спроможність
Це , взвалі не туди ви , економічно розвинені країни мають низьки показники народжуваності
Але це не означає , що кількість населення там падає
курасаны• 20 августа 2023
Ответ дляРадостина
Удалено администрацией...
Дама-мадама• 20 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
В смысле она не нормальная? Человек с ограниченными возможностями, не ходит на парад, чтобы показать, что он чем то отличается от других. Вы спутали ориентир! Недавно во Львове транс стоят с голыми сиськами и голой жопой на улице. Это нормально? Или все таки нет?
А потом обижаются, что их бьют.