Платье Длинное бальное• 20 августа 2023

А це оригінал?

В назві огошення: "... - оригінал"
В тексті оголошення : "Виробник ... Оригінал 100%"
50% питань починаються: "А це оригінал?" 🙈
Думають, що обману всіх крім тих, хто перепитає?
Результат:
вже голосів: 21
8 (38.1%) То просто неуважні
8 (38.1%) Хі-хі
5 (23.81%) Норм, я теж перепитую
Зараз на дієті• 20 августа 2023
Часто продавцы брешут
LudaSHS• 20 августа 2023
Много пишут ’оригинал’
А куча крокс, угг , найк, копии
Даже фабрики не причем.
Виправлялочка• 20 августа 2023
Так мені краще ще раз спитати бо колись так нарвалася на підробку яку продавали як оригінал.
Так що ви автор якщо хочете продати оригінал то краще відповідайте на такі запитання.
Допоможіть знайти• 20 августа 2023
Ой, вот это название в объявление ’оригинал’, вообще, ни о чём не говорит. И да, покупатель имеет полное право требовать пруфы.
Да, я блондинка!• 20 августа 2023
Ну знаете, когда вся ростовка угг или рибок, возникают вопросы
автор Платье Длинное бальное • 20 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Часто продавцы брешут
Так, якщо продавець вказав, що оригінал в назві товару та описі, то логічно, що і на питання покупця відповідатиме так само. Якщо збрехав, то брехатиме скрізь. Чи не так?
Чи тим розумним, хто перепитує, зізнається, що в назві та тексті обман?
Та_все_ок_будет• 20 августа 2023
Про оригинал я не спрашиваю, а про не сэконд ли всегда. Многие обижаются, возмущаются и присылают сэконд
Ответ дляLudaSHS
Много пишут ’оригинал’
А куча крокс, угг , найк, копии
Даже фабрики не причем.
Ну дивіться, якщо скрізь написав оригінал та обманув, то чому зізнаватиметься, що це неправда, в особистій переписці?
Брехати, так до кінця, чи ні?
Та_все_ок_будет• 20 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Персональная ответственность иногда пугает людей. В объявлении для всех ложь написать легче, чем солгать в личной переписке.
Метелик• 20 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Часто продавцы брешут
А если спросить, то не обманут, инфа 100%
Ответ дляДопоможіть знайти
А навіщо тоді писати ’оригінал’ в оголошенні?
Типу на Кідстафф блокують без цього?
пруфи не просять, одне питання: ’Оригінал?’
Да, я блондинка!• 20 августа 2023
А про дополнительные вопросы, был у меня случай. Искала конкретную модель льняных брюк манго, в нужном мне цвете. Нашла на Шафе, в объявлении указано что новые. В процессе переписки и уточнения наличия, отправки решила уточнить все ли с ними в порядке, продавец призналась что один день их носила, но малы. Я их взяла, но со скидкой, по сей день ношу, любимые брюки, но вот все надо уточнять
Допоможіть знайти• 20 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Продажи - это не Ваше. Я продавала оригиналы по цене от 200 у.е. и всё показывала и отвечала покупателям. В современных реалиях, где в стране полно фейка, это нормальные опасения покупателя и я как продавец, должна им предоставить доказательства.
Виправлялочка• 20 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
О і я так колись купила іще й запитувала чи не б/у мене запевнили що тільки приміряли, не підійшов розмір. А насправді там був секонд іще й вонючий. Ще й ображалися що я їм правду написала.
Ответ дляДопоможіть знайти
А я десь написала, що н відповідаю на питання?
Просто дивує, що написане в назві та тексті не влаштовує, а якщо в перписці підтвердила, що так, оригінал, то все ок.
Доказів не просять, просто відповідь так чи ні.
Відповідаю ’так’, купляють. І я не брешу, в мене справді оригінали. Але не розумію необхідності щоразу перепитувати.
Ответ дляДа, я блондинка!
Ні, ну щодо стану я погоджуюсь, бо можуть бути нюанси, не всі погоджуються, то що раз одягнене вже б/в, розуміння стану може бути різне в людей. Тому уточнити чи однакове ви з продавцем розумієте ’нове’ не зайве.
А в випаду з оригінальнісчтю варіанту відповіді дві: оригінал або ні.
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну це якраз зрозуміло, бо секонд чи б/в особисте раз одягнене, різниця є, а в описі і того, і того стоятиме б/в та стан
Нервогенератор• 20 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Та звичайно!
То ви не попадали на відповідь.
100% оригінал. Виготовлено за ліцензією
Женщинас• 20 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Брехати, так до кінця, чи ні?
Бо після покупки ви можете відредагувати оголошення і сказати потім, що там нічого не було заявлено про оригінальність. Це моя думка.
Ответ дляЖенщинас
Цікава версія, напевно, єдина адекватна.
Але ж можна скріни зберігти?
Ответ дляНервогенератор
Та звичайно!
То ви не попадали на відповідь.
100% оригінал. Виготовлено за ліцензією
Як на мене оригінальність або так, або ні, як оселедець не може бути другої свіжості, так і всі оригінали ’за ліцензією’, ’репліки’ тощо - не оригінал
Женщинас• 20 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Але ж можна скріни зберігти?
Та звісно можна скрін, а ще скрін переписки, де ви це стверджуєте
Ответ дляЖенщинас
Просто на мій погляд, якщо людина написала в назві оригінал і збрехала, то так саме брехатиме і в переписці )
Але цікава версія з редагуванням оголошення після покупки.
МаксХмара• 20 августа 2023
Если пишут оригинал-сразу иду мимо объявы.
Особенно касается обуви.
Разгуляшка• 20 августа 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Я делаю максимально подробно фото, чтоб видно было, что оригинал. Все равно спросят))
Ответ дляМаксХмара
Особенно касается обуви.
Принципово шукаєте лише підробки?