Идууу--уууу блин• 20 августа 2023

Порадьте сметану на крем

Вітаю! Дівчата, порадьте марку сметани, яка добре збивається. Колись у мене збивалась Молокія, Радимо, а зараз - ніяка. Навіть загущувач не допомагає ☹️
Домашня останній раз тупо перебилась на масло як тільки почала збивати. Обдумую ще варіант з вершковим кремом. Не робила ще такого, але якщо хтось має перевірений рецепт з назвою марки вершків, буду теж вдячна
Пушка заряджена• 20 августа 2023
Мне нравится своя линия 20 проц

Зупка_цем• 20 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Мне нравится своя линия 20 проц
Поддерживаю, вчера как раз ее взбивала, была приятно удивлена
Пушка заряджена• 20 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Да ,она густая довольно таки
автор Идууу--уууу блин • 20 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Мне нравится своя линия 20 проц
Дякую)
Ответ дляЗупка_цем
Дякую! Спробую)
Смурфетта• 20 августа 2023
А збиваєте з цукром чи пудрою ?
Міні-бікіні• 20 августа 2023
Я домашнюю разбавляю любой 15% на половину. Всегда взбивается без загустителя и не перебивается в масло

Та прям багіня• 20 августа 2023
Домашня збирана. Але оскільки зараз жара то домаш молочка не рекомендую.
Є вершки в 1л квадратний пачці з поваром на етикетці. Є вершки натур, а є вершки кулінарні (рослинні і тварин жири), то беріть перші.
Та прям багіня• 20 августа 2023
Щодо домаш сметани якщо сепаратора то вона збирається на масло швидко. Беріть збирання сметану
Ответ дляСмурфетта
А збиваєте з цукром чи пудрою ?
З цукром. От ще хотіла запитати чи з пудрою краще?
Ответ дляМіні-бікіні
Дякую! У мене досі теж не перебивалась, ну хіба що довго збивала, бо хотілось ще класнішої констстенції 😄. А цього разу просто тільки почала збивати, а вона одразу почала розшаровуватись 😒
Ответ дляТа прям багіня
Дякую за пораду 🩷 сметану мама мені у своєї знайомої брала, не просто з ринку
Смурфетта• 20 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
З пудрою треба, вона не буде крем робити жидким. А цукор якраз і не дає загустіти
Лама_мама• 20 августа 2023
вчера взбивала Яготинську 20% - терпимо,
президент 30% была лучше, но вчера ее не нашла