Сама собі лікар• 20 августа 2023
Зібрати дитину в школу
У вас це окрема стаття витрат? Невже всі окремо купують одяг та взуття для школи та окремо на інший час? У нас в Дніпрі майже не залишилось шкіл зі строгим дрес-кодом. І це не через війну, вже останні років 7-8 точно. А зараз взагалі напевно не буде вимог щодо одягу.
Я багато років на форумі та завжди в серпні теми на кшталт «скільки вам коштує зібрати дитину до школи». Ось і сьогодні у топ-темі автору потрібно 6 тис грн на одяг сину до школи. У вас теж так?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Меня такое тоже удивляет. А что, если дистанционка, то он без трусов сидит?
С канцелярией тоже самое.
С нуля собираются дети в 1 класс.
Остальное остаётся из года в год с предыдущего класса, новое докупается по мере необходимости.
С канцелярией тоже самое.
С нуля собираются дети в 1 класс.
На дистанционке ребенок может сидеть в заношенных трусах. Не пойдет же он в таких трусах в школу
Звоночек• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Взагалі то я більше питала про взуття та одяг. Канцелярія то звісно більше для школи потрібна
Та одяг і взуття в школу? Тю те саме що дитина носить і не в школу, дочці треба кросівки виросла, і лосіни колготки я таке купую за потреби а не зараз. Сину на фізру штани кеди. В школц кожному по худі якщо виросли, вони з них не вилазять.
В них зараз такий вік, син все літо в одній футболці шортах і кедах виходив. Дочка аналогічно.
Я на хвилинку• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Дитина на вулицю не виходить, не гуляє? Все одно потрібно вдягнути та взути, особливо як то молодші класи та дитина інтенсивно росте.
Почему не выходит? Выходит, и одежды дофига, и новую покупаем, хоть уже и не растёт (14 лет), но не отдельно для школы. Раньше была отдельная статья расходов - для школы, была обязательная строгая школьная форма, всё лежало/висело отдельно в шкафу, и одежда и обувь.. Для прогулок и прочего покупали отдельно, весёлых фасонов и цветов)
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так это школа виновата что ребенку нужно обновить трусы?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Так, старшокласники стосовно канцелярії вже не такі вибагливі. Але ж одяг все одно купувати треба. По досвіду зі старшим сином можу сказати, що навіть навесні 2022 він чекав відкриття магазинів, щоб купити собі щось нове з одягу. І це за умови, що ми виїхали жити на дачі.
Ну вот моя идет в 8 класс. Туфли, брюки и кардиган, которые она носила в прошедшем учебном году, ей пока подходят. Мы купили только водолазку и 2 лифчика-топа. Канцелярию пока не покупали - список дадут в конце августа
ХикориДикори• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Т.е. если б не школа, то ребенок так и будет ходить в заношеных/маленьких трусах? пока труселя не опадут прахом к ногам носящего?
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Якщо є такі речі, які треба оновити, то це норм, навіть якщо це труси і носки + не забувайте, що діти ростуть.
Дітям хочеться чогось нового і я це вітаю.
В нас теж дещо лишилося, але я завжди за те, щоб було із запасом, а не бігати після роботи і шукати дитині кольоровий папір між сиренами і відключеннями світла. Купую на початку навч року кілька упаковок.
Напевно я незрозуміло висловилась. Я вважаю, що труси, шкарпетки недоречно рахувати у витрати до школи, бо вони купуються не виключно для школи, а через те що дитина росте та це ті розходники, що швидко зношуються та є обовʼязковими хоч у садочку, хоч у школі, хоч в університеті. Зимова куртка потрібна дитині не лише в школу ходити. Ось про це мова
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Если школьная форма - это одно. Но ее нет уже по моему лет 10 точно.
Наш старший йшов до школи у 2009, вже тоді не було шкільної форми, але наполегливо рекомендували діловий стиль, тобто білі сорочки чи то блузки та сині або чорні брюки та спідниці. Цей одяг дійсно нікуди окрім школи не вдягався та це додатковий одяг до звичного гардеробу. Але навіть такого вже багато років немає, тому моєму розумінні додаткові витрати у звʼязку зі школою тільки на канцелярію та рюкзак
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Школа не виновата. Просто на дистанционке можно сидеть в заношенных трусах. А на школьный урок физры, перед которым нужно переодеваться, в таких не пойдешь
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сподіваюсь це стьоб
П. С. Сестра була на дні народженні, святкування біля басейну. Двоє дітей не те що без плавок були, а у реально дірявих трусиках. І ви ж розумієте, що у комплексах з басейнами дні народження святкують не бідні люди. Тому я вже нічому не дивуюсь
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вибачте, а ліфчики-топи то вимога школи?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Сподіваюсь це стьоб
Нет, не стеб
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тобто себе можна не поважати та сидіти в заношеному, а задля того щоб порадувати око сторонньої людини треба нові труси? А чому ж собі гірше ніж іншим?
Скільки разів на тиждень фіз-ра? Купіть 1 нові труси та вдягайте їх виключно в ті дні як треба переодягатися. На нове півріччя купіть ще 1 нові труси, бо з першого півріччя вже зношені будуть
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Нет. Лифчики-топы нужны для того, чтобы дочка, переодеваясь перед уроками физкультуры, не светила голой грудью
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я покупаю ребенку трусы независимо от того, есть физра или нет. И до дыр трусы никто не занашивает.
А Вы с детства приучаете ребенка носить рвань. Он и во взрослой жизни будет перед женой ходить в лохмотьях.
Подумайте над этим.
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Зря ерничаете
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Подумайте над этим.
У меня дочка. И я не приучаю ее носить рвань. Рваных трусов у нее нет. Есть трусы с пятнами
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зря ерничаете
Да никто не ерничает. Сейчас не лихие 90е, когда одежды не было. Сейчас новые трусы ребенку можно купить за 50 грн. А не заставлять ребенка занашивать белье до дыр ’все равно никто не видит, и физры нет, зачем тебе новые трусы’.
Вы прикалываетесь?
Это самооценка ребенка, прежде всего.
Вы прикалываетесь?
Это самооценка ребенка, прежде всего.
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зря ерничаете
Даремно привчаєте дитину економити на білизні. Нехай вона не буде дорогою, але завжди новою або в гарному стані. Треба мати повагу до себе, розуміти що вартуєш гарного й спідньої білизни у тому числі.
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Вы прикалываетесь?
Это самооценка ребенка, прежде всего.
Вы прикалываетесь?
Это самооценка ребенка, прежде всего.
У моего ребенка нет рваных трусов. Есть трусы с пятнами
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Тем более я так поняла там девочка у женщины.
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Чим плями кращі за дірки?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я не приучаю ребенка экономить на белье
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Почему у ДЕВОЧКИ есть трусы с пятнами? Почему они не в мусорнике, а НА НЕЙ?
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я не приучаю ребенка экономить на белье
Надеюсь Вы троль
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Потому что у ребенка до недавнего времени были проблемы с кишечником
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Пусть уже эти дети бегом идут в те школы, хоть будет повод дитю новые трусики купить.
Это пипец конечно(((
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Это пипец конечно(((
У ребенка и так есть новые трусы
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
У ребенка и так есть новые трусы
Почему Вы не разрешаете девочке носить новые трусы, а заставляете носить те, которые с пятнами?
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
В мене син та донька. Розумію, що за певних умов у дівчаток можуть зʼявитись плями на трусиках. Але ж це можна попередити, наприклад в ці дні вдягати спеціальні трусики, або чорні трусики. Вважаю що хоч хлопчик, хоч дівчинка мають носити нові трусики без плям чи дірок. А ще цієї білизни повинно бути достатньо. Я зараз усвідомила, що мої діти скоріше виростали з білизні ніж вона зношувалась.