Сама собі лікар• 20 августа 2023
Зібрати дитину в школу
У вас це окрема стаття витрат? Невже всі окремо купують одяг та взуття для школи та окремо на інший час? У нас в Дніпрі майже не залишилось шкіл зі строгим дрес-кодом. І це не через війну, вже останні років 7-8 точно. А зараз взагалі напевно не буде вимог щодо одягу.
Я багато років на форумі та завжди в серпні теми на кшталт «скільки вам коштує зібрати дитину до школи». Ось і сьогодні у топ-темі автору потрібно 6 тис грн на одяг сину до школи. У вас теж так?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Почему Вы не разрешаете девочке носить новые трусы, а заставляете носить те, которые с пятнами?
А надо выбрасывать трусы сразу же после того, как на них появилось пятно?
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А Вы к мужу тоже надеваете трусы с пятнами? И ходите перед мужем в трусах с пятнами?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
В мене син та донька. Розумію, що за певних умов у дівчаток можуть зʼявитись плями на трусиках. Але ж це можна попередити, наприклад в ці дні вдягати спеціальні трусики, або чорні трусики. Вважаю що хоч хлопчик, хоч дівчинка мають носити нові трусики без плям чи дірок. А ще цієї білизни повинно бути достатньо. Я зараз усвідомила, що мої діти скоріше виростали з білизні ніж вона зношувалась.
В какие ’эти дни’? У моей дочки до недавнего времени были проблемы с кишечником. ’Авария’ могла случиться в любой день. Моя дочка что, каждый день должна была ходить с прокладкой?
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
То есть Вы хотите сказать что Ваша дочка продолжает носить обосраные, но застираные трусы???
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
У моей дочки ’авария’ случалась по несколько раз в неделю. Я что, должна была по несколько раз в неделю покупать ей новые трусы?
Сама собі лікар
• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я казала взагалі, а не про вашу доньку. Ці дні - це місячні. Дивно, що ви цього не зрозуміли. Дівчаткам потрібен деякий час щоб навчитися користуватися прокладками чи тампонами без плям.
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
У меня нет мужа
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
У меня нет мужа
Не удивительно.
Это капец конечно, зачем я прочла Ваши комментарии? Как мне их теперь развидеть?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я поняла, что вы говорили о месячных. Но у моей дочки пятна на трусах возникали не от месячных. От месячных тоже возникали, но иногда. И легко отстирывались
осень харашо• 20 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я очень надеюсь что это какой-то дебильный троль пишет....
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Не удивительно.
Почему это ’неудивительно’?
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Нет, не тролль
Ушла и Пришла• 20 августа 2023
Дитина вчиться онлайн, тому купила 2 зошита по 96 аркушів, лінія і клітинка, 3 ручки
Все!
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Не удивительно.
Муж у меня был, но брак распался. В трусах я перед ним не ходила. А вот он ходил в заношенных трусах не только передо мной, но и перед моими родными (с которыми мы жили). Брак распался совсем по другим причинам. Трусы тут ни при чем
БоХатая• 20 августа 2023
Ні,просто купуємо одяг з якого виросли діти,окремо для школи гардеробу нема.
Я на хвилинку• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Замочите на ночь в ванише, должны отстираться...
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Некоторые пятна ваниш отстирывал, но не все
Я на хвилинку• 20 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
На долго замачивали? Я даже шелковицу так отстирала...
Пи Пи Пилюля• 20 августа 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Не помню