Медсестричка• 20 августа 2023

Шукаю роботу в інтернеті

Наповнення магазинів чи щось подібне, помічника онлайн. Швидко адаптуються і навчаюся.
Сиренькая• 20 августа 2023
Лучше все-таки это делать без анонома.

автор Медсестричка • 20 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Лучше все-таки это делать без анонома.
Може хтось порадить чи запропонує
Сиренькая• 20 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Може хтось порадить чи запропонує
Кому? Анониму? Извините конечно, но я бы не стала.
автор Медсестричка • 20 августа 2023
Ответ дляСиренькая
Чому, а я потім відкриють. Не бачу в цьому проблеми. А ви?
Бжоли-бандерівці• 20 августа 2023
Какую зарплату вы хотите?
автор Медсестричка • 20 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Какую зарплату вы хотите?
Хоча б 100 грн за годину. Хоча бюджет завжди можно обговорити.
Бжоли-бандерівці• 20 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
А не слишком жирно? Люди за 50 грн в час ишачат, например, секретарь в институте получает минималку, а вы хотите дома на диване заниматься легкой и неквалифицированной работой. Идите на обычную работу. Например, водителей трамвая всегда не хватает и они проводят у себя курсы, можно обучиться и работать

автор Медсестричка • 20 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я так пропрацювала майже 4 роки. Тому так написала, і написала що завжди готова обговорити бюджет.