Жинси на дитину• Изменено 21 августа 2023
Діарея, а сусіди міняють каналізаційні труби
Вже вкотре проводять ремонт і просять завтра не користуватись каналізацією до завершення робіт (а це може тривати як декілька годин, так і до кінця робочого дня).
Я знаходжусь вдома. У мене харчове отруєння, і, як наслідок - діарея.
Що робити?
Надія на те, що організму стане краще до ранку - майже нульова.
Що б Ви робили в такій ситуації?
Бігти до родичів? А як я завтра й встати не зможу від свого стану здоровʼя? Немає ані найменшого бажання кудись йти в такому стані.
Таке от співпадіння «діарея-заміна труб» 🫢
Що робити?
Що б Ви робили в такій ситуації?
Мию вікна у мороз• 21 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Колись читала про таке, дякую.
Але ж хотілось би, щоб інфекція вийшла, а не «забити» її медикаментами чи народними методами
у вас уже все вышло, дальше обезвоживание может начаться. в июле сама таким страдала, полночи на унитазе, утром наконец выпила имодиум и полегчало
Алина-1240• 21 августа 2023
Постелить мусорний пакет в унитаз,сделаете свои дела и вынесете на помойку
Море_море_я_скучаю• 21 августа 2023
Нехай сусіди на дату проведення робіт винаймають вам та іншим окремі номера в готелі, квартири, тощо
Залізний кіготь• 21 августа 2023
Жесть конечно..... У нас полдня были работы по замене труб - я ездила за две остановки в ТРЦ. Так это у меня все норм было с животом..... По теме как остановить диарею: я когда то так травонулась что три дня просто не выходила из туалета. Ни одно лекарственное средство ( Нифураксозид, Лоперамид, Энтерол, Смекта, Левомицетин, Энтеросгель) не помогло, не помог перец, не помогла кора дуба, не помогла водка с солью (до сих пор передёргивает как вспомню). Единственное что спасло - сжевать пакетик заварки))) отвратительно, но мне помогло. Жевала с медом, потому что так просто это не сожрать))))) А то хотела уже сдаваться скорой помощи и ехать в инфекционку....
Не гавкаю- но охраняю• 21 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Та полюбому делали, не выкручивайтесь
Я например не делала такое, но мысли такие же бывают, когда муж в туалете сидит ,а меня крутит 😂Не в штаны же..
Не гавкаю- но охраняю• 21 августа 2023
Автор, раджу вам і дитині ентеросгель. Мене тільки він підняв на ноги. 3 пакетика за день випила в на вечір живчиком була. А то така діарея 3 дні була, схудла на 4 кг тоді, сил не було взагалі.
Тоска в носках• 21 августа 2023
Вообще странно, у нас когда меняли трубы нельзя было пользоваться часов 5 максимум.