Небалувана Галя• 21 августа 2023
Треш истории со свадеб часть 2
Нашла старую тему до военную, ссылку оставляю ниже
Поделитесь своими историями
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2962263
Поделитесь своими историями
Божа кульбабка• 22 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Моя подруга зустрічалася з хлопцем з яким жили у маленькому місті, а вселі жили їхні бабусі і нічого не знала про його відносини з іншою. За 2 тижні до його весілля таки взнала. Звісно, що їй було погано, а той кобель 11 років їй душу виймав і кожні пару місяців приходив з сумкою речей і казав що він тепер все вирішив і буде з нею. Тільки вона відійде і почне зустрічатися, так він на порог. Вона кидає хлопця, тижнів зо два медовий місяць, а потім той за торбину і до дружини. Доки вона не псіханула і не вийшла заміж за першого пересічного придурка, який осаідчився їй через кілька днів після знайомства, а вона й погодилась. Потім і про того виплила гівна купа і вона на 6му місяці тяжко розлучалася, але то інша історія.
Так талановито пересрати собі життя не кожна жінка зиоже...
Не пириживай• 22 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Це точно) але там мама в неї така, холодна та злюча, що людина як кицька бездомна- хто лагідне слово сказав, до того і лащиться. От і збирала всяке чоловіче сміття навколо себе. Любіть своїх дітей якщо хочете щоб вони не стали експертами по сортам гівна.
Обижулька• 22 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Де це видають не заламіновані свідоцтва?
В мене інше питання, де видають заламіновані? Я взагалі вважала, що не можна документи ламінувати
Куплю орехи• 22 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Раньше выдавали не ламинированные свидетельства.
Мая твая не панимать• 22 августа 2023
Ответ дляОбижулька
а их и нельзя ламинировать - вдруг апостилировать придется. Хотя, может, сейчас уже что-то придумали
Наше свидетельство о браке ламинатор вообще зажевал
Рання пташка• 23 августа 2023
Ответ дляСапай вазони
А де видають заламіновані? Одружувалися в 2007 в Києві, ламінували самі через місяць. З свідоцтвом про народження та сама історія.
В Києві і видають, що свідоцтва про одруження, що про народження.
Хвець-тець• 24 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Доречі це правда, мабуть автор з мого міста, років 10 тому це було, виносила швидка допомога їх потім. Але як склалася далі їхня доля незнаю.
Да, такое случается. Я тоже в студенческие годы слышала об этом ’склещивании’, тогда 20 лет назад об этом никто не знал и были в шоке.
Я не видела этого, видела моя подруга в общежитии, и она же помогала вывести эту девушку с парнем к скорой, где им помогали снять этот ’зажим’. Там вся общага гудела об этом. Девушка не выдержала этого позора и уехала в другой город и перевелась в другой вуз.
З бісиками• 25 августа 2023
Ответ дляХвець-тець
Я аж погуглила шо оно такое это склещивание. Так вот риск данного явления увеличивается при страхе быть застуканными.
АБВГДэшница• 29 августа 2023
Ответ дляРання пташка
У вас психічні розлади? Я серйозно питаю…
У Вас есть диплом психиатра, что Вы задаете подобный вопрос
Рання пташка• 29 августа 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А такі питання може задавати тільки людина із дипломом психіатра? Ваша поведінка дуже дивна як для здорової людини
АБВГДэшница• 29 августа 2023
Ответ дляРання пташка
Вам лично это для чего?
Что Вам это даст и как отразиться положительно на Вашей жизни ’дивна поведінка’ чужого для Вас человека?
И я отвечу на ваш вопрос: оценивать психическое состояние человека имеет законное право только человек, имеющий высшее медицинское образование по специальности ’психиатр’.
Сейчас очень модно лепить диагнозы в интернете)))