Свезло так свезло• 21 августа 2023

Щр знову в школах починають пресувати за вакцини?

Дівчата, хто вже брав форму 086, дали без проблем?
Allein74999• 21 августа 2023
Да, пришлось в пятницу делать ревакцинацию КПК, а то не пустят
Мафиозная• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Відсутність вакцинацій це дурість і безвідповідальність батьків по відношенню до здоров´я своїх дітей так . Дитина без захисна, за неї вирішують батьки, які не розуміють що роблять. Тому треба як в інших странах закон не дає можливості робити батькам що хочеться
В яких наприклад?
Я тут Живу• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А вы лично готовы содержать пострадавших от вакцины?
Манкоголік• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ага, там хоть якесь відшкодування можна вибити у разі каліцтва дитини через вакцину, а у нас що? Лікарі закоивають очі і кажуть, що нічого не сталося, то дитина сама така народилася.
Гадаю_По_шнуркам• 21 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
ті, яких в кого бракує. Написали, що стосовно невакцинованих дітей буде вирішуватися питання в міністерстві
Ну і супер. Нам у країні зараз не вистачає лише епідемії кору чи ще якийсь ’дитячій’ хвороби.
Мафиозная• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А інші країни це для вас тільки Польща?
Які? Перелік
Я тут Живу• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А інші країни це для вас тільки Польща?
Не везде пристают с прививками )
автор Свезло так свезло • 21 августа 2023
Ответ дляМафиозная
Нехай пишуть, телефонують вам що до того
поки нічого
Ждун с Нибиру• 21 августа 2023
у нас педиатр не хочет давать 086, пока не привьешься.
не знаю, насколько это законно.
Гадаю_По_шнуркам• 21 августа 2023
Ответ дляЯ тут Живу
А ви зможете довести, що це саме від вакцинації? А то є батькі, які дебют аутизму чи цукрового діабету зв´язують із вакцинацією.
Гадаю_По_шнуркам• 21 августа 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
не знаю, насколько это законно.
Цілком законно.
Ответ дляЖдун с Нибиру
не знаю, насколько это законно.
це точно не законно
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Цілком законно.
покажіть
Червона рута• 21 августа 2023
Сделали дифтерию/столбняк. Не хочется играть в эту рулетку
Ждун с Нибиру• 21 августа 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Цілком законно.
на каком основании тогда те, кто против вакцин, отказываются от них? наверное, отказ - тоже законно?
или те, кто хочет колоть не по графику, а индивидуально. или как вот автор, моно - это вообще не знаю, как втискивают в календарь, больше ж уколов выходит.

мне чисто схема интересна и какое законное обоснование того или иного варианта.
Мафиозная• 21 августа 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Цілком законно.
Сусідка зверху• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Знову антиваксерам не подобається. Коли вже в нас буде як в інших країнах, законна відповідальність за відмову вакцинувати дитину, штрафи і тп. Коли закон буде захищати здоров´я дитини, а не забаганки дурних батьків.
Так может будет как и в США , где пострадавшим официально выплачивают выплаты и лечение от побочек ?
Юпитерная• 21 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Вы спрашиваете ерунду.
Есть график прививок по возрасту. Если они все сделаны, то никаких проблем.
А если не сделаны....
Ответ дляЧервона рута
індійську?
Позаземний розум• 21 августа 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
не знаю, насколько это законно.
Весной медсестра звонила, говорит нужно от кори сделать прививку в ближайшее время, говорю пока не можем, она на полном серьёзе:тогда нам придется от вас отказаться, нам не нужны проблемы и тд, они там все примаханые что-ли?
Ответ дляЖдун с Нибиру

ми вже давно йдемо не по календарю. Моно вакцини такого навантаження не дають на організм.
Корсет_на_шурупах• 21 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Зараз вони активно просувають вакцину від кору, кажуть що буде епідемія на осінь, якись дебілізм, наперед знають, що буде.
Крайня невістка• 21 августа 2023
форма 086 всю жизнь нужна была для школы и университета, иногда для работы ) здравствуйте, доброе утро
Божий одуванчик• 21 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Так ответственность за прививку и за прививание заставляют подписывать именно родителя или подписывать отказ от прививки.
Корсет_на_шурупах• 21 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Наша медсестра зробила хитріше, взяла і записала дитині всі вакцини які їй потрібні були на той час для звітності, що ми отримали, я побачила в картці аж через рік.
Ответ дляПозаземний розум
їх пресують, відповідно вони пресують. У нас зараз ще й алергія, а мені медсестра каже, це не є підставою для відмови
БЦАшка• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Чтобы колоть всех подряд, надо сначала начать признавать побочки и поддерживать пострадавших детей.
У нас это ’такого не может быть, это святая водичка’.
Поэтому родители вправе сами решать, хотят ли они рисковать получить побочки или болячку
Ответ дляКорсет_на_шурупах
так, лякають зараз епідемією
Ответ дляКрайня невістка
так ніхто не каже, що не потрібна
Божий одуванчик• 21 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Согласна