Свезло так свезло• 21 августа 2023
Щр знову в школах починають пресувати за вакцини?
Дівчата, хто вже брав форму 086, дали без проблем?
Тішуся неперетішуся• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Знову антиваксерам не подобається. Коли вже в нас буде як в інших країнах, законна відповідальність за відмову вакцинувати дитину, штрафи і тп. Коли закон буде захищати здоров´я дитини, а не забаганки дурних батьків.
🤮🤡
Путающаяся• 21 августа 2023
у нас не має 2х прививок, щось з ними не склалося.
До року було медичне відведення, потім в 3 роки 2 складні операції, потім корони (не хотіла вештатись по поліклінікам зайвий раз у сезон хвороб, тобі тільки одну літом зробили), потім на пів року за кордон виїздили.
Довідку дали без проблем, так нагадала що 2 маю зробити. Але теж буду у приватних робити.
Дякую автор, що нагадали. Я знов про них забула( та ще мамашка...
Свезло так свезло
• 21 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Хай наші дітки будуть здорові
ДаЗдраПерма• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Давайте, щоб у нас було як в Австрії. Я згодна. Усна відмова і все окі.
ДаЗдраПерма• 21 августа 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну і супер. Нам у країні зараз не вистачає лише епідемії кору чи ще якийсь ’дитячій’ хвороби.
Кір раз на 3-5 років. Він буде в б-я випадку. Вакцина ззахищає вакцинованого і все.
ДаЗдраПерма• 21 августа 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Моя мама працювала лікарем-бактеріологом. І у мене спогади дитинства, на жаль, як її вночі приїжджали забирали для проведення обстеження у хворих з підозрою на дифтерію. Невакциновані хворі реально помирали від цієї хвороби.
Про дифтерію є чудове дослідження, в тч про перебіг хвороби у вакцинованих.
ДаЗдраПерма• 21 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Дифтерия периодически всплывает иногда в Украине, тем более сейчас ситуация такая, что непонятно что завтра будет. Доктор не советует - это его субъективное мнение
Ви статистику бачили по дифтерії хоча б за 10 років?
Позаземний розум• 21 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Да, а от манту просто отказ написала
Манту теперь не делают раз в год как раньше, вот недавно узнала у врача(слава богу)
Сизоока бестія• 21 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не во всех странах есть ответственность за отсутствие прививок.
А почему, в таком случае, законно колоть ребёнка без его согласия? И ответственность на родителях, а не на гос-ве? Реабилитация(в случае последствий), качество, условия хранения прививки, качество обследования ребёнка перед прививкой.
Сизоока бестія• 21 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Зараз вони активно просувають вакцину від кору, кажуть що буде епідемія на осінь, якись дебілізм, наперед знають, що буде.
Очередная партия с подходящим сроками?
Эта уже какая волна за последние годы?
Мамин тріль• 21 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
індійську?
Я не хотіла робити індійську, тому в приватній клініці зробила французьку
Пампушечка• 21 августа 2023
Вчитель поки нічого не писала взагалі. Ми брали форму, то педіатр запитала, чи потрібна ще форма про щеплення. Я навпаки подумала, що під час війни не вимагають обов´язково.
Краля-Галя• 21 августа 2023
Ми в Німеччині. Тут дітям багато щеплень рекомендують, але не наполягають. Обовʼязковим є лише від корі
Свезло так свезло
• 22 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
ось воно як виявляється! А я думала, що там примусово. По крайній мірі, я про це чула