Нічний дожор• 21 августа 2023

Пересылка пробирки с кровью новрй почтой

Кто сталкивался, подскажите, пожалуйста.

Нужно сдать анализ в лаборатории в Киеве. Ехать туда как бы накладно. Предлагают переслать кровь новой почтой. Нужна именно сыворотка, по этому пробирки не требуют особых условий зранения. Лаборатория это подтверждает. Кто-то так делал? Или, может есть тут медики. Что скажете?
Стетоскопуло• 21 августа 2023
знаю, що лабараторії деякі аналізи самі направляють в Київ або Львів. поцікавтесь іншими лабараторіями. а новою поштою-це якийсь брєд
Вилосипедниця• 21 августа 2023
Пересылала сыворотку крови, правда собаки, из Львова в Киев. Просто в бутылку со льдом запаковала и отправила НП. Все ок
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Немає інших. Або так або пертись з дитиною в Київ щоб здати кров
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Прям всередину бутылки?
НаБалКоніХодять• 21 августа 2023
Є термомумки медичні. Ми пересилали ліки для хіміотерапії в тактх сумках. Там їх на ніч в холодильник ставиш, потвм пакуєшь в середину зо треба
Вилосипедниця• 21 августа 2023
Да, замораживаете пол бутылки воды на боку, пробирку внутрь через горлышко. Это мне так сказали сделать в клинике в которой забирали кровь и делали сыворотку
Олександра-Ольга• 21 августа 2023
Купуєте термобокс і хладоагенти (мін.2 шт, краще 4 шт).
І так пересилаєте. Тільки домовтеся, щоб отримувач забрав посилку зразу, а не через добу - дві.
Глянула ціни, термобокс 156грн і хладоагент один 60 грн.
Льод розтане, а вам потім лабораторія напише гемоліз і скаже повторно здати кров.
Не пириживай• 21 августа 2023
Який саме аналіз буде?
Бо може таке бути, яка пересилка, такий і результат
Танцепесенная• 21 августа 2023
Так а вам кров відцентрифугують і відберуть сиворотку? Ми і саму сиворотку поробимо+ в термосумку з боксом. Але якщо там буде цільна гора, то то все до лампочки
забиякина• 21 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Летом?) В 37 жары?
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Не Бальд клиника?
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Який саме аналіз буде?
Кліщові інфекції
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
Не зрозуміла нічого
Галябалована• 21 августа 2023
А Ви уточнювали, чи можна взагалі на стільки градусів охолоджувати кров, як радять з льодом та хладогентами ?
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Сказали покласти пробірку з замороженою пляшкою води
Галябалована• 21 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
Тоді можна, якщо встигне доїхати і не розморозиться
Танцепесенная• 21 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
Не зрозуміла нічого
T9🤦‍♀️ не перечитала. Коли для дослідження потрібна сиворотка, то пробірку з кров’ю ставлять в центрифугу, тоді формені елементи будуть знизу, а сиворотка( така жовта рідина) буде на горі. Піпеткою відбирають сиворотку в іншу пробірку. Тоді вже цю пробірку можна заморозити і покласти в термос і відправити.
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ага, дякую за уточнення. Я питала це у лікаря і він сказав, що оскільки треба сивототка і ту кров все одно будуть трясти центрифугою, то саме тому і можна пересилати, не втрачаючи властивості. Але ж температура...
Танцепесенная• 21 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
Ні, якщо сиворотку не відберуть, то еритроцити згемолізують. Так не вийде. Г
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
Скажіть, будь ласка, якщо ви в цьому розбираєтесь, якщо написано :’Кровь- только в пробирки для крови – с ЭДТА (гепарин нельзя!)’ То це тоді як?
Танцепесенная• 21 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
Це фіолетова пробірка, для загального аналізу крові. Я лікар, не лабораторнт, так що не так багато знаю хіба ази
автор Нічний дожор • 21 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
А якщо сиворотка треба, то треба спешу шось від чогось відділити, а лише тоді пересилати, так я зрозуміла?)) Дякую вам за підказки
Танцепесенная• 21 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
Я би на вашому місті запитала в лаборанта лабораторії. Тому що ми такі ситуації завжди напряму з ними вирішували