Губной рояль• 21 августа 2023
Репетитори
Дівчата...
Наближається навчальний рік і постає питання з репетиторами.
Прошу Вашої допомоги.
8 клас.
Репетитор з хімії від нас відмовилась,бо не займалися влітку((( тому дуже шукаємо.
Будь ласка, порадьте ваших репетиторів.
Ще питання: скільки послуги ваших репетиторів з англійської будуть коштувати в цьому навч році.
Прошу Вашої допомоги.
8 клас.
Будь ласка, порадьте ваших репетиторів.
Оленка Киць• 24 августа 2023
Прям порадити я не можу на жаль, але гляньте тут я впевнена що знайдете, успіху вам