Любви вам!• 21 августа 2023

Скільки ви платите репетитору

Скільки ви платите репетитору, як часто заняття, цікавлять старші класи, математика, але і за інші предмети цікаво. У вас репетитор онлайн чи офлайн?
iruretta• 21 августа 2023
300 грн, математика старші класи, 3 рази в неділю, офлайн.

Чудо в декрете• 21 августа 2023
Київська область. Репетитор з англійської, офлайн, 1 год./ 200 грн. З 1 вересня буде 250 грн.. Якщо погодитися на заняття для двох дітей одночасно - буде по 150 грн
Мания-Величия• 21 августа 2023
150 грн,математика,онлайн,двічі на тиждень.
Чтооооооооооо?• 21 августа 2023
Ответ дляiruretta
Мабуть, 3 рази на тиждень)
300 грн 60 хвилин?
осень харашо• 21 августа 2023
400 грн англійська,400 фізика. Математика-ще не говорили про ціну на цей рік
iruretta• 21 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мабуть, 3 рази на тиждень)
300 грн 60 хвилин?
так, на тиждень), 45-50 хв (урок).
кнопкодав• 21 августа 2023
Іноземні мови- англійська та німецька 2 рази на тиждень по 500 грн 60 хвилин, 300 математика, 300 українська

Кукусикиииииии• 21 августа 2023
матем 2 часа в неделю 300 грн/час
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
Blackberry1111• 21 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Підкажіть контакти, будь ласка
Зоряний Шлях• 21 августа 2023
600 грн 60 хвилин, німецька
СhanelKa• 21 августа 2023
10 доларів англійська
Але, воно того варте ( у цього викладача )
Не онлайн
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Ответ дляBlackberry1111
Підкажіть контакти, будь ласка
Репетитор знаходиться в Київській області, Васильківський район, смт Калинівка. Вам точно підійде?)
осень харашо• 21 августа 2023
Ответ дляКукусикиииииии
матем 2 часа в неделю 300 грн/час
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
Можу порадити історика і англійську в обмін на хімію)))
Blackberry1111• 21 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Територіально не дуже, я думала про онлайн заняття )
Астановитесь• 21 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Такие дети это удача для учителей)
Астановитесь• 21 августа 2023
Ответ дляосень харашо
А зачем школа детям если по репетиторам водить нужно, может школу поменять на хорошую
ирина 555• 21 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
доброго дня! можете поділитися контаком будь ласка
осень харашо• 21 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Питання не до мене)
Але всі батьки розуміють, що репетитори необхідні. А наші міністри не розуміють,коли затверджують програми,підручники,завдання на нмт і т.д.
Ну і окрім цього,зараз багато дітей, які вчаться оффлайн за кордоном,їм без репетиторів взагалі ніяк(
Дама_из_рекламы• 21 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Проблема не в школе или учителя, зачастую проблема в школьной программе. Я как репетитор имею выбор - какой учебник взять, как часто проводить занятия, какой длительности, в каком темпе, на чем сфокусировать внимание и какую компетенцию подтянуть. Плюс, нет универсальных учебников, у меня в работе их 5-6, под конкретных учеников подбираю подходящий умк, потому что разговорить это одно, а к тоефл, йелтс или фсе подготовить - совсем другое

Inna_A• 21 августа 2023
Ответ дляКукусикиииииии
матем 2 часа в неделю 300 грн/час
англ 1,5 часа - 300 грн/час
укр 1 час 300 грн/час
матем очно, англ и укр - онлайн
11 кл. подготовка к нмт.
ищу историка.
Можу вам допомогти з історією..Якщо цікаво, можу розповісти про себе
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Ответ дляBlackberry1111
Я не знаю, чи проводить вона онлайн, швидше за все, що ні
Чудо в декрете• 21 августа 2023
Ответ дляирина 555
+380 96 569 0752 Валентина Григорівна
Зоя Жорівна• 21 августа 2023
Математика 200 грн/60хв, фізика 200грн/60 хв. Онлайн. Ціну поки не підвищував.
Кукусикиииииии• 21 августа 2023
Ответ дляInna_A
пишу в лс
Denys-15• 21 августа 2023
https://mathschool.com.ua/ Математика , дешеві ціни , класні викладачі
осень харашо• 21 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А можна контакт фізика попросити,будь ласка
Tipo_ya• 21 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Напишіть мені у приватні повідоимлення. Дам номер
Зоя Жорівна• 21 августа 2023
Ответ дляосень харашо
093 202 53 71 пишіть у телеграм
Роксаяр• 22 августа 2023
У нас був класний репетитор з математики для підготовки в ступу в математичний ліцей (400 грн за 60 хв.) Займалися онлайн. Знаю, що ЗНО в неї теж діти гарно здають. Якщо не буде тягнути програму ліцею, то знову звернемося. Оксана Павлівна 067-507-15-66.
Оленка Киць• 24 августа 2023
300 гривень/година, репетитор з математики по програмі інтелект, я тут його знаходила https://bukischool.com.ua/ru/tutors/matematyka/int... заняття онлайн