Останнім часом (вже 2й рік) зʼявилося багато українських брендів з дуже гарними речами:взуття,речі,сумки. І я з радістю хотіла би їх підтримувати так як речі гарні АЛЕ ціни… то зовсім не по гаманцю. Лонгслів 4600 наприклад ,або взуття 10тисяч. Як його підтримати?як ціни то є космос.
Які бренди ви купляєте? Носите?
Зустрічала майстрів з виробництва сумок -ер дуже гарно, але знову таки ціни
Які бренди ви купляєте? Носите?
Тарологичка• 21 августа 2023
Нет ничего от украинских производителей, но готова купить, если найду по оптимальной цене-качеству.
Вот сейчас ищу гольф с шерстью в составе, смотрела Интимиссими, они очень тонкие, прямо светятся. Если есть что-то хорошее у украинских производителей по вменяемой цене, я бы купила
Стрекоза любви• 21 августа 2023
Подивіться взуття Кассандра, ціни гуманні. У Качоровськоі на сейлі взуття теж до 3 тисяч.
Я понимаю, что нашим производителям приходится включать в стоимость откаты, взятки, производственные расходы и т.д. Но это ту мач. Раньше очень любила трикотаж Рито - хороший состав, цена как плюс-минус Бенеттон. Но в последнее время состав и модели всё хуже, а цены всё выше.
WhiteWidow• 21 августа 2023
Та щось дорого і я не розумію, за що) особливо радують ’виробники’ шмоток, замовлених з Алі)
Але люблю білизну Анабель арто.
Тарологичка• 21 августа 2023
Вот белье вспомнили, если Жасмин украинский производитель, то вот их белье купила зимой. Но честно говоря не в восторге, бюст с сеточкой и сеточка растянулась, хотя даже не в натяг, т.к чуточку большеват в объеме.
Ксения_ksen• 21 августа 2023
Намагаюсь підтримувати,із того,що сподобалось і ціни не космос(хоча як кому,звичайно)-придбала декілька сумок укр.дизайнерки Жанни Удлер,одна-1800грн,шкіра,була по знижці і друга 2500 під замовлення теж шкіра,якістю задоволена,вони ще шиють взуття-кеди,босоніжки,але не купляла,на вигляд сподобались,є магазин в Києві
Спортивний костюм і декілька футболок,перевірені вже пару років як пранням і в носці-укр.бренд Facturno
Якщо ще щось порекомендуєте,пишіть)
Купую тільки коли співпадають ціна-якість. А це дуже рідко буває.
З останнього купила дитині дешеві труси українські, щоб привчати до горшка. То вони ж, вибачте мене, по якимось совдепівським лекалам ще пошиті і розтягуються як ті коліна на хб колготках.
А в садок прийдеться купувати нормальні. А ті що нормальні українського виробника до 150 грн штука. За 1 труси для дитини 3х років. То дешевше вже в Джорджі пак тих трусів купити
Ответ дляТарологичка
Свитера заказываю у вязальщиц. Это тоже наше украинское производство, просто в маленьком объеме 🙂 и нравится, что можно цвет и состав по душе выбрать.
сладкий_ноябрь• 21 августа 2023
Ви не звертали увагу, але їх останні років 10 стало багато.
Обожнюю удлер, рюкзаки то топчик.
Йож, бляха, самі круті шерстяні речі.
Обожнюю удлер, рюкзаки то топчик.
Йож, бляха, самі круті шерстяні речі.
Ответ дляOdilie
(. недавнє відео Садового,де він розказує про наші економічні реалії- ось і пояснення.Тому не дивуємся нашим цінам... (от тільки,боюсь, і цього мера тепер кишнуть..)
Ответ дляТарологичка
Белья, к сожалению, украинского производства не нашла (( но у меня грудь большая.
сладкий_ноябрь• 21 августа 2023
Ответ дляТарологичка
Так!!!!! Дуже гарна якість! Те ж маю
double-mama• 21 августа 2023
У меня есть несколько сумок Nada и Kachorovska. Качество хорошее, кожа ну очень классная
Ксения_ksen• 21 августа 2023
Ответ дляWhiteWidow
Але люблю білизну Анабель арто.
Так,Анабель Арто подобається також,купальник брала і декілька комплектів білизни
сладкий_ноябрь• 21 августа 2023
Ответ дляТарологичка
Йож
Тонкі, але вони теплі.
В мене 6 гольфів різних кольорів. Нічого іншого я не хочу. Є гольфи яким больше 5 років і вони в стані нової речі.
Тонкі, але вони теплі.
Ксения_ksen• 21 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Обожнюю удлер, рюкзаки то топчик.
Йож, бляха, самі круті шерстяні речі.
Обожнюю удлер, рюкзаки то топчик.
Йож, бляха, самі круті шерстяні речі.
Udler ще й взуття у них дивилась,не купляли?