Звожу з розуму• 21 августа 2023

Как побороть лень и апатию?

Нет целей в жизни, нет мечты, ничего не хочется и все откладываю на потом, даже важные дела. Как выйти из этого состояния?
автор Звожу з розуму • 21 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Це може бути і депресія, і вигорання, і тривожний стан.
Це якщо ви були у сімейного і перевірили чи нема ніяких дефіцитів.
Кпт реально добре з цим працює. Пошукайте психолога у цьому напрямку.
Тривожного стану не має, навіть навпаки мені байдуже до всього. Виконання було і тому 2 місяці назад звільнилася з роботи і просто лежу на дивані і дивлюся серіали. Хочу змінити своє життя, але коли потрібно робити якісь дії то постійно відкладаю на потім і нічого не роблю.
автор Звожу з розуму • 21 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Мне бабушка ещё лет в 7 говорила ’ лень раньше тебя родилась’. Не думаю, что нужно притягивать какие-то теории типа ’ агрессия к себе’, если лень не началась внезапно, а не была чертой характера
Раньше не считала себя ленивой, очень появилась когда начала себя жалеть и откладывать дела на потом.
Намазюкана нішою• 21 августа 2023
У меня такое же состояние, и по здоровью посыпались проблемы. Я так устала ходить по врачам,потому что они в основном без толковые. Просто руки опускаются. И мотивации нет, все как слилось в один серый день. Спать и то интереснее) тревожность есть. У психолога была, это вообще выкинутые деньги, лучше пойти в парашютом прыгнуть за эти деньги, если хватит воли. Хоть запомнится
Кров з молоком• 21 августа 2023
Треба кудись поїхати, змінити картинку. Вигорання - це коли одне й те саме по колу. Краще в санаторій якийсь поіхати, мабуть, аніж по психологам ходити. Сама ходила, але переживаючи горе - смерть дитини. Так мені більше допомагали розмови в Храмі з Отцями та причастя аніж погодинне сидіння та надання відповіді на питання. В санаторії це графік - поїсти, процедури (зробіть акцент на масаж), там і прогулятись захочете. А коли повернетесь додому - перший час відчуєте сили, які зявились
Зілля до весілля• 21 августа 2023
Спробуйте водні процедури.
Влітку купання в річці,басейні.
Також контрастний душ
Коленная ложечка• 22 августа 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Такий же самий стан,день пройшов-і добре
Прямо про меня
Леплю из пластилина• 23 августа 2023
Автор, я така сама.
Допомагає трошки це почати не тупити хоча б у простих побутових речах. Починаємо з дрібного, переходимо до великого.
Пишу списки, коли викреслюю справи, то приємно, мотивує.
На ютубі знайшла блогерів по своєму хобі, слідкую, це теж мотивує.
Якщо зробила щось ну дуже нудне і довготривале, то балую себе покупкою.
Не сварю себе за простої.
Зараз війна, стан це качелі. Тому якісь дні ці правила, що написала вище не діють взагалі.
Леплю из пластилина• 23 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Дуже Вам дякую за рекомендації.
Я погоджуюсь з вами що лінь це агресія до себе, так і є. Є речі які я не можу собі пробачити, і дуде часто думаю чому я себе так караю.
Доречі, я з вами згодна. Я себе гризу дуже багато за що. А найперше, що вчилась не там, заміж пішла перший раз чисто на емоціях, проґавила час для вивчення мови, живопису і т.д. і такий список в мене великий.