к.Буланова• 21 августа 2023

Платник ПДВ, бути чи не бути?

Не можу зрозуміти чи повинен фоп 3гр при перевищенні 1млн бути платником пдв.
Зараз плануємо виробництво власної прод і як з цим пдв бути, допоможіть будь ласка розібратися.
P. S. Податковий кодекс розділ. ПДВ вивчила і не допомогло😔
Печенюшка• 21 августа 2023
Якщо ви на 3 групі і оплачуєте 5 відсотків, ні не повинні. Якщо 3 відсотки, то це + ПДВ
Печенюшка• 21 августа 2023
Якщо вам потрібно бути платником ПДВ, то обираєте відразу 3 відсотки і реєструєтесь
автор к.Буланова • 21 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Не дуже і треба. У пдв-платників не закупаємо, але оце в 1млн мене збило.
Допоможіть знайти• 21 августа 2023
Якщо ви зареєструєтеся платником єдиного податку за ставкою 5%, то ПДВ для вас не обов´язково до того часу, поки ваш дохід відповідає вимогам для перебування у цій 3 групі.
За бажанням можете зареєструватися за ставкою 3% і платити ПДВ, але з цим я б не спішила.
Крапипопка• 21 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
на ЄП немає обовязкової реєстрації платником ПДВ при 1 млн