Злюка бобер• 21 августа 2023
Порадьте оператора з автобусних турів
Я ні разу не була за кордоном. Англійської не знаю. Хочу для початку поїхати в автобусний тур. Порадьте, до якої фірми краще звернутися. Читала тут, що Акорд не радять. А як Андріатік тревел чи Євротур? Поділіться досвідом і відгуками
Злюка бобер
• 21 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
А що з акордом не так? Разів 8 з ними їздила.
Дуже багато відгуків про відміни турів читала...
ХикориДикори• 21 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Теж чула, що не набираються групи і тури відміняються
ША! я прийшла!• 21 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Це нормальна практика. Не на кожен тур назбирується автобус.
Злюка бобер
• 21 августа 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Я це розумію, що автобус може не заповнитися. Але ж тур обирається під відпустку, готуєшся, плануєш...
білий туман• 21 августа 2023
В будь-якому випадку акорд найбільший, можливо через це і негативних відгуків багато, але якщо в акорда автобуси не заповнюються, то що говорити про інших...
Злюка бобер
• 21 августа 2023
Ответ дляАлла26-3398
Їздила з Танготревел, сподобалося
А в який тур їздили?) Дякую, почитаю зараз
Алла26-3398• 21 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
В різні їздила. Раджу вибирати без нічних переїздів)
к.Буланова• 21 августа 2023
Люблю ездить с Феерия мандрив. Интересные туры, отличные гиды, но цены у них не бюджетные
Злюка бобер
• 21 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
Була сьогодні на їх сайті, дійсно дорожче інших. Дуже цікаво було, які у них тури
к.Буланова• 21 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Я в прошлом сентябре ездила с ними в Хорватию, очень понравилось. Большой плюс что в 50 местном автобусе было 20 человек, ро 2 сидения на каждого гарантированно, есть куда ноги девать. Ну и вообще все было супер. Сестра в этом году ездила с Бедняжка тур, ей тоже понравилось и цена таи гораздо интереснее, но автобус был полностью забит и ноги у нее отекли ужасно