Донька подруги• 21 августа 2023
Шкільні новини. Київ. Я у гніві, м´яко кажучи.
Початкова школа, де навчається менший.
Сьогодні вчитель написала в групу класу, що у нас будуть новенькі діти, бо один з класів розформували.
На паралелі було 3 класи. В нашому було 28 дітей, в "а" було 23 дитини, у "б" було 19 дітей (до початку військових дій у Києві в "б" було 22, у "а" 25, але частина виїхали).
За рішенням КМДА у класах оффлайн не повинно бути менше, ніж по 25 дітей.
Тому замість трьох зробили 2 класи по 35 дітей.
Онлайн навчання не буде, під час тривог діти мають навчатися у укритті. Укриття маленьке, загальна кімната для початкової школи одна, і одна загальна для середньої школи.
Аж цікаво подивитися в очі тим людям, хто це придумав...
Зараз вчителі тягають стільці і парти, бо це ж не лише на нашій паралелі. Готуються :(
От що тим бюрократам не сиділося спокійно у своїх кабінетах, що вони до дітей додовбуються?
сама себе прекрасная• 22 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
8-9 заступників в кожного міністра. Кількість департаментів в міністерствах вражає. Було б бажання, гроші в країні є, тількі вони не для пересічного народу.
Та это понятно, но у нас хоть бы кого за барабаны, за овощерезки, за яйца наказали... Я б еще по закону военного времени и имущество все в пользу бюджета забирала у таких, причем не только у них, но и у их родственников первого колена, шоб другие сто раз подумали
МАМА НИКИТКИ-2• 22 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Я на держслужбу прийшла в 97 році. В управління було 27 людей разом з водіями і прибиральницями. Сама крута і нова техніка був факс. В 2007 році очолила цю структуру в підпорядкування було 80. В цьому році звільнялась-120. Із них продовжувало працювати тих же 30 чоловік. Всі інші - баласт. Поверхом вище знаходиться управління сільського господарства ( не пам’ятаю, як вони по новому звуться) там взагалі 200 працівників. Чим вони зайняті і що роблять- невідомо. Ні колгоспів, ні радгоспів, навіть кооперації в нас немає. Все приватне давно. В адміністрації для цього управління є профільний зам з радниками, секретарями…. Ось вам тількі 2 випадки де і як можна зєеономити величезну купу коштів
Виправлялочка• 22 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Є. 24 дітей в молодшій школі. Це норми закону
В нас було більше, 30 точно. 24 було в червні в кінці 4го класу і тоце ще плюс 6 чоловік було закордоном.
Оле Лукойе• 22 августа 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Тобто не за рахунок батьків, а за рахунок держави, правильно?
А у нас НУШ (той що був на рік раніше - експерементальний за підтримки Ун-ту Грінченка). Ми зараз у 7-й перейшли. Нам і в минулому нічгого не друкували і в цьому не будуть(((
Ну так. Ми купили тільки німецьку на цей рік, бо вчителю та що надрукували не подобається. Всі інші будуть. От що директор написав
Плакулька• 22 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І я бачила, і що? Так само, як і партійні списки. Нормальних ніде не було.
Но мій пост не про те був. Он і ви написали, я вивчилась, все норм було.
Повірте не норм. Зовсім не норм. Дуже велика різниця, коли в класі 15 і 35 дітей. Мені є з чим порівнювати. І мені не нормально взагалі. А більшості вочевидь нормально. То чого ж та влада буде пнутись, вони знайдуть, куди гроші застосувати з користю для себе. Це стосується не тількі зеленої влади. Усіх.
Я повністю згодна, що це не нормально. Але це наш з вами вибір і нічий більше. Були нормальні люди, але голосували за тих, хто гречку привозив та в кого було більше плакатів на вулицях. Завжди є нормальні люди по мажоритарній системі, завжди.
Донька подруги
• 22 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
До войны можно было добиться чего-то. Я работала в школе до ковида, у нас и учителя, и руководство было заинтересовано, чтобы было меньше детей в классе = больше часов и больше з/п у людей. Ну и с меньшим количеством детей было работать намного лучше, все как на ладони.
Железно срабатывал конвертик в районо от коллектива - и классы, оказывалось, можно было открыть. А сейчас, по понятной причине, уже никак не получится.
У мене старший навчався у цій самій школі. Коли він пішов до першого класу, то директор вибила через відділ освіти 4 класи на паралелі.
Один клас з інклюзією, там було 16 дітей, і три класи по 25.
Яйцеголовая• 22 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Укрупняють всі класи, не тільки перші, майже від всіх знайомих чую, що долають дітей з інших класів.
Донька подруги
• 22 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Так, всі класи :(