Донька подруги• 21 августа 2023

Шкільні новини. Київ. Я у гніві, м´яко кажучи.

Початкова школа, де навчається менший.
Сьогодні вчитель написала в групу класу, що у нас будуть новенькі діти, бо один з класів розформували.
На паралелі було 3 класи. В нашому було 28 дітей, в "а" було 23 дитини, у "б" було 19 дітей (до початку військових дій у Києві в "б" було 22, у "а" 25, але частина виїхали).
За рішенням КМДА у класах оффлайн не повинно бути менше, ніж по 25 дітей.
Тому замість трьох зробили 2 класи по 35 дітей.
Онлайн навчання не буде, під час тривог діти мають навчатися у укритті. Укриття маленьке, загальна кімната для початкової школи одна, і одна загальна для середньої школи.
Аж цікаво подивитися в очі тим людям, хто це придумав...

Зараз вчителі тягають стільці і парти, бо це ж не лише на нашій паралелі. Готуються :(
От що тим бюрократам не сиділося спокійно у своїх кабінетах, що вони до дітей додовбуються?
Люсильда.ua• 21 августа 2023
Ответ дляБаба_Воля
ну так ще для повноти картини скажіть, що ділили класи на дві підгрупи, я теж в такому вчилась недовго, тому чудово знаю
Делили только на один предмет - иностранный язык с 4 класса. Сейчас у моего ребенка половина предметов в 7 классе поделаны на групи (англ, укр, информ, труд.навчання и ещё пару каких-то)

Просериарила молодость• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Представить не могу себе одного учителя и 35 детей. Ужс. У меня в классе было 23, и это было много
У сына 35 детей было,сейчас меньше.Я в школе училась -41 чел в классе был.И ничо
Оле Лукойе• 21 августа 2023
Ответ дляСвята
Ирпень?
Ні. Хмельницький
Умничка-помощничка• 21 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Краще так чим ніяк
Це точно. Я зараз радію будь яким варіантам, аби хоч трохи повчились. Я сама вже не тягну психологічно навчання двох дітей. Не хочу зіпсувати відносини з ними. Я не я, коли діло стосується уроків.
Яйцеголовая• 21 августа 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Я согласна. Но как из заставить печатать? Говорят, типа нет средств(
Ну, вот, мы в прошлом году сами печатали, что то выдали из старых учебников, спасибо учителям, что смогли как то адаптировать их у новой программе. Программа заточена на количество учеников, там надо переставлять парты, в форме цветочков и тд))) я помню с количеством 28 человек, бедный учитель не знал как цветочек ему слепить)) места не было в классе
Форточка• 21 августа 2023
Ответ дляInci
35 забагато якось ..та вчитись можна
Львів, дітей по 38 в класі. Немає шкіл, не розраховані на таку кількість дітей (((
Оле Лукойе• 21 августа 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
На 6 клас надрукували, НУШ. Наш вчитель відписався сьогодні, що підручники вже підвозять в школу, четвер-п´ятниця будуть видавати

Оле Лукойе• 21 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Вот за что люблю наш народ, что все хорошо))) 40 детей в классе, ну это же не 50, учителя лишнего на улицу выставим, а как бегать с 40 детьми по укрытиям, проблемы того учителя, что остаётся... Ну ещё неизвестно будут ли книги для Нуш, да и хрен с ним))) в прошлом году сами печатали, и в этом напечатаем ну и т.д
Книги вже є) для 6 класу точно.
автор Донька подруги • 21 августа 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Кількість на якість не дуже впливає. Часто проблема, де їх розсадити. Класи невеликі у деяких старих школах. І більше 30 діток аж ніяк не розмістити. Максимум по 5 парт у рядку. Все інше залежить від досвіду вчителя, від здібностей дитини, від бажання навчатися.
Нашій школі більше 80 років. Кабінети різні.
Наш був такий, що 30 дітей реально сідає (5 парт у довжину і 6 у ширину). Але більше вже ніяк, тоді або носом у дошку перша парта буде, або останні парти спиною на стіні лежатимуть.
Манка Я• 21 августа 2023
в нас в цьому році в класі буде 36-ть дітей. Ото де жах повний. При чому це не початкова школа, а 10-й клас. Тому що на два класи не набралось дітей і роблять один. Школа одна з самих старих в місті, класи невеликі - де і як їх садить... Як навчать, коли така маса дітей, ходить будуть майже всі, за виключенням тих хто можливо хворітеме.
Я в шоці другий день
Викупана• 21 августа 2023
Пересмотрела сайт кмда, нет таких постанов
автор Донька подруги • 21 августа 2023
Ответ дляНехай щастить
ничего себе
Я вчилася у 3 о свого часу, було 16 третіх класів.
Але ж тут інша ситуація, не дітей багато, не вчитель звільнилася, а просто вирішили частини вчителів позбутися.
Зілля до весілля• 21 августа 2023
Ответ дляInci
35 забагато якось ..та вчитись можна
Я в 1995 закінчила київську школу і в класі нас було 36
автор Донька подруги • 21 августа 2023
Ответ дляМанка Я
Я в шоці другий день
У старшого в класі 36 дітей і це нормально, середня школа, діти хочуть вчитися, ще ділять на групи клас під час уроків англійської, інформатики, математики та української мови.
Для початкової школи 36 дуже багато.
Манка Я• 21 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Для початкової школи 36 дуже багато.
в наших інформатика та англійський ділиться. Інші всі предмети всі разом вчаться.
Справа в тому, що класи не розраховані на таку кількість дітей. І зараз стоїть питання як їх садить
Можу брикнути• 21 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Не під час учбового процесу будуть пускати сторонніх
Нам сказали під час учбового, відмовити не мають права
Ligea• 21 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я 23 года школу закончила, количество людей в классе колебалось от 35 до 39. И учителя нормально учили, и дети нормально учились.
Но пошла в школу старшая, и я поняла, что и учителя, и дети изменились в худшую сторону. Забрали в дистанционную. Ковид, война... ни разу не пожалели об этом решении.
А в яку школу пішли?
Не против• 21 августа 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Из этих 35 детей по списку наверняка большая часть не то что не в Киеве, а не в Украине.
Этих не считают
лаМпочка• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
ну в нас було 36 колись) вижили якось

Не против• 21 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Цікаво. Сама працюю в школі. Не у всіх класах є 25 дітей на очне навчання. Але ще ніякої інформації не було. Бо теж лякали,що зведуть.
У нас в школе уже объединили классы, только начальные, пока, директор держит, чтоб никого не увольнять
ПотеряласЯ Я...• 21 августа 2023
Ответ дляLigea
А в яку школу пішли?
В Оптіму
Залатавая• 21 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Ні, це всі ті, хто вчитиметься.
У нас так же в классе 35 детей. Кто за границей, для тех отдельно дистанционные классы сформировали
Щебетуха• 21 августа 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Я в 1983 г. Сш 154 Киев - 45 деток в классе. На параллели - 4 класса.
У нас було 16 класів по 40 дітей. Але то був новий район і єдина школа. Через рік-два відкрили ще 2. Зараз у моєї дитини старий район і маленькі класи. Більше 30 дітей не сяде, просто не влізуть парти.
Тень льва• 21 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Моя донька в 6 клас йде. 6’Є’. Останій клас на паралелі 6’Л’. По 30-32 дитини в класі. І це не Київ, і не місто-міліонник
Передмістя Києва?
Оле Лукойе• 21 августа 2023
Ответ дляТень льва
Передмістя Києва?
Хмельницький
Тень льва• 21 августа 2023
Дівчата, а що чути за другу зміну? Невже введуть? Як тоді дітям ходити на спортивні та інші секції?
Тень льва• 21 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Книги вже є) для 6 класу точно.
Всі чи лише математика? Якщо всі, то це просто супер новина!
Щебетуха• 21 августа 2023
Ответ дляТень льва
Ну тут питання, щоб діти взагалі до школи потрапили. Минулого року у нас підзмінами ходили: молодші на 8 і на 10:30. Старші, відповідно, далі за часом. Може є багаті школи з великим сховищем, ті зможуть собі одну зміну дозволити
Два-три тижні і фсьо• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
У нас має бути 41.
Тень льва• 21 августа 2023
Ответ дляЩебетуха
Мене б влаштувала змішана форма тиждень через тиждень. Якщо буде друга зміна до 18:00 як планувалося, то це буде катастрофою для дітей, які професійно займаються спортом чи, наприклад, музикою.